Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
crust story
crust 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 17 Sty 2015
Posty: 162
Skd: 05-500
Wysany: Pi 05 Sty, 2018   

W 2016 było więcej jazd a mniejsza ilość km na raz, w 2017 były dystanse po 150, najdłuższy to 195. W tym roku chcę złamać 300, może start w jakiejś imprezie ultra. Z tym że nie są to trasy szosowe, w zdecydowanej większości szuter, polne drogi i las.:)
 
     
crust 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 17 Sty 2015
Posty: 162
Skd: 05-500
Wysany: Czw 12 Lip, 2018   

Wystartowałem w ultramaratonie#Wisła1200/ dla mnie 660- wycofałem się w Warszawie w pon 9.07 ok 21. Powody wycofania. 1: w Krakowie zgubiłem lokalizator i jechałem zapisując na Endomondo które kilkakrotnie gubiło ślad – w głowie zalęgło się że i tak mi nikt nie uzna przejazdu. Kontakt z organizatorem żaden, wiem że były zapasowe trackery na takie sytuacje ale nikt nie zgłosił się do mnie ( pisałem kilka razy). 2: poważniejszy- pod Puławami wywróciłem się dwukrotnie na błocie i nie zauważyłem że przekrzywiło się siodełko, jechałem na takim ok 20 km i zanim je poprawnie ustawiłem dorobiłem się potężnego bólu lewego biodra. Nie mogłem nic jeść i łapały mnie ataki kaszlu który kończył się wymiotami (to co wypiłem). Płyty za Dęblinem (a może przed, mało kojarzę z tego odcinka poza bólem) zrobiły resztę. Nie chciałem brać przeciwbólowych, bałem się o protezy – że nie poczuję jak coś pęka albo się wywichnie. Na przemian szedłem i jechałem, miałem kłopoty z widzeniem. Dostałem ostry łomot, obawiałem się nieodwracalnych uszkodzeń stąd decyzja o wycofce. Czy jestem rozczarowany sobą- oczywiście, widziałem się na mecie w glorii i chwale. Ale bardziej niż rozczarowanie czuję dumę- w 2015 po wszczepieniu endoprotez uczyłem się chodzić, od 2013 miałem pięć zabiegów na oczach (z czego dwa w tym roku). Porwałem się i wystartowałem w maratonie, który czołowi ultrasi nazwali ciężkim. Świetnie się bawiłem samą jazdą i cieszyły spotkania z innymi na trasie Była to pierwsza impreza tego typu w jakiej brałem udział i popełniłem masę błędów, mam o czym myśleć przed przyszłoroczną edycją.



 
     
crust 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 17 Sty 2015
Posty: 162
Skd: 05-500
Wysany: Czw 12 Lip, 2018   




 
     
karolina23 
karolina23
Bioderkus!!!



Status: Inne
Wiek: 33
Doczya: 15 Gru 2013
Posty: 213
Skd: zachodniopomorskie
Wysany: Pi 13 Lip, 2018   

..
Ostatnio zmieniony przez karolina23 Czw 19 Lip, 2018, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Sob 14 Lip, 2018   

Brawo t. Też uważam że z dwoma endo można robić prawie wszystko
 
     
kejpi77 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczy: 03 Kwi 2013
Posty: 141
Skd: z tamtąd
Wysany: Nie 15 Lip, 2018   

Szacun !
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 763
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 16 Lip, 2018   

karolina23 napisa/a:
Jesteś twardy jak...


Roman Bratny

tak to brzmi po polsku (Kuba Sienkiewicz - https://www.youtube.com/watch?v=vo1mech5hBY ).
 
 
     
crust 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 17 Sty 2015
Posty: 162
Skd: 05-500
Wysany: Wto 17 Lip, 2018   

Dziękuję. Może w przyszłym roku będę w stanie całość przejechać. Teraz zabrakło doświadczenia, ale co się nauczyłem to moje.;)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.