Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Tylko chwila historia Małego
aga.t. 

Gigantus Bioderkus

Status: Kapo x 1
Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

maaly-22 jak biodro? Wydaje mi się, że to sprawa ''mięśniowa''czyli wizyta u fizjoterapeuty by pomogła. Gdybyś miał wywichnięte to raczej nie mógłbyś chodzić ani stanąć ale jeśli chcesz mieć spokojne sumienie to na rtg.

maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus

Status: Endo + Inne operacje
Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

Agnieszko ok jakby nic się nie działo i chyba masz racje bo dziś prawie cały dzień czułem prace mięśni a dokładnie uczucie jakby telefon w kieszeni był na największych wibracjach gdzie telefonu nie miałem przy sobie....Pewnie to mięśnie bo dodatkowo w tej samej nodze mam zapalenie kaletki stawowej w kolanie :-( (

maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus

Wysłany: Pią 15 Gru, 2017   

Agnieszko z biodrem oki mozliwe ze miałaś masz racje ponieważ wruciłem od imunologa a byłem u niego z powodu zapalenia można powiedzieć wyleczone ale nie do konca a ortopeda rejonowy dał tylko leki...Dziś lekarz stwiedził ze to skutki wypadku "płace za wypadek" a dokładnie noga krutsza przez fizjo i lekarza dobrana na oko przez co więcej jest obciązana lewa strona i stawy się buntują....Pytał tez o rehabilitacje czy jest jak często itp bo imunologicznie nie ma co lecić zalecił zrobić sobie wkładki na wymiar i szukać dobrego FIZJOTERAPEUTE aby ćwiczeniami wyprostować ciało Tak WIĘĆ POPIERAM ZDANIE KTÓRE NIE RAZ TU BYŁO PISZANE ZE REHABILITACJA JEST WAZNA a jeśli macie rehabilitacje w nosie to nie dziwcie się ze boli pózniej kręgosłup czy kolano czy inny staw lub miejsce....

aga.t. 

Gigantus Bioderkus

Status: Kapo x 1
Wysłany: Nie 17 Gru, 2017   

Cieszę się, że wątpliwości zostały rozwiane. I podpisuję się pod tymi Twoimi słowami:

maaly-22 napisał/a:
REHABILITACJA JEST WAZNA a jeśli macie rehabilitacje w nosie to nie dziwcie się ze boli pózniej kręgosłup czy kolano czy inny staw lub miejsce....

Pozdrawiam :)

maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus

Wysłany: Czw 21 Gru, 2017   

Dziś byłem po wkładki robione na zamówienie i dopasowane do moich stóp jak i tez rózniczy ich długości i powiem wam warto bo noga jest stabilna w bucie nie rusza się jak chce tak jak to było przy korkowej podkładce z pierwszego lepszego medycznego...Rozmawiając z panią która wykonuje takie wkładki ze odwiedzają ją ludzie któzy mają do niej nie raz blisko 100 km się nie dziwie moje miasto i bliskie okolice nie są duze..Za to dziwi mnie to jak czytałem tu w innym dziale poście ze ktoś woli wydać pieniądze na coś innego niz zdrowie ja rozumie wszystko dla ludzi kazdego to indywidualna sprawa .Wiem jak jest bywa w zyciu bo tez do bogatych nie naleze a o wkładkach robionych INDYWIDUALNIE NA MIARE dowiedziałem się nie dawno dziś nie chwalą się takie odebrałem i polecam..Wkładki Takie oraz inne korygujące Róznice kończyn są do dwuch cm większą róznice korygujemy obuwiem to dowiedziałem się dziś co zapewne będzie wazne dla innych...

Odpowiedz do tematu