Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Przesunięty przez: pasiflora
Sro 28 Wrz, 2011
Komórki Macierzyste
Anika111 
endo
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Hej!!
Już wcześniej pisałam o rezultatach podania komórek macierzystych do biodra /KATE310/. Proszę sprawdzić wcześniejszy mój wpis. :-)
Co prawda było to 4msc po zabiegu.Minął już ponad rok i jest bardzo dobrze.Nie żałuję swojej decyzji,a mój lekarz wspaniały człowiek.Nie każdy niestety kwalifikuje się na podanie komórek macierzystych.Każdy ma inne schorzenie.To lekarz decyduje o metodzie leczenia.Nadal nie boli mnie biodro,ruchomość się poprawiła,noga stała się bardziej elastyczna i nie kuleję.Staram się codziennie trochę ćwiczyć albo jeździć na rotorku. Rzadko teraz tutaj bywam, więc jak coś na prywatnego @. Podałam wcześniej.Pozdrawiam

Cyryl 
Gigantus Bioderkus

Status: Endo x 2
Wysłany: Pią 01 Gru, 2017   

mam znajomego, również siatkarz-oldboy. posiada dużą firmę na tyle, że jest sponsorem indywidualnym jednego z reprezentantów Polski w siatkówce plażowej). bariera finansowa dla niego jest bardzo wysoka.
miał kłopoty z kolanem, gdzie miał zużyte chrząstki. skorzystał z leczenia w Szwajcarii. pobierają komórki macierzyste i w warunkach laboratoryjnych hodują chrząstkę, potem wstawiają. dało to dobre rezultaty, choć operacja odbyła się na raty, jedna w Szwajcarii. poprawka w Polsce. cena chrząstki hodowlanej, jak mnie pamięć nie myli to chyba 3000 euro za centymetr kwadratowy. trzeba też doliczyć koszt samej operacji, w tym wypadku dwóch.

dolekpas 
dolekpas
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Wczoraj 18:36   

Witam. Dziś przeglądałem forum i postanowiłem napisać kilka słów o moim przypadku. Jestem 53 letnim mężczyzną ze sportem za panbrat. Rower, biegi, sporty walki, łażenie po górkach i niestety 3 lata temu odezwało się lewe biodro. Stosowałem różne metody leczenia min. pana Zięby, firmy Coral, zaliczyłem wielu rehabilitantów i w końcu reumatolog (pobyt w szpitalu) i ortopeda. Niestety brak efektów pozytywnych, jest tylko co raz gorzej i skierowanie na wymianę biodra. Sport też poszedł w odstawkę bo nie wyrabiam. Zastanawiam się nad tymi komórkami macierzystymi ale jak czytam to forum to zaczynam wątpić. Poza tym ortopeda z Kielc powiedział mi, że komórki to na 2-5 lat a potem i tak endoplastyka. Już nie wiem co robić a tak chciałoby się pobiegać.

Odpowiedz do tematu