Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Otwarty przez: Katja
Wto 29 Lis, 2011
CZEKA CIE OPERACJA? ZANIM COKOLWIEK ZDECYDUJESZ -PRZECZYTAJ
MONIKAIMPRESJA 
nowe życie :)
Bioderkus!!!

Status: Kapo x 1
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017   

Droga Joasiu
Ja mam podobną historię, operowana byłam w Otwocku u prof. Czubaka.
Rehabilitację przeszłam w Łodzi w szpitalu MSW, dopytaj się tam. Mnie super postawili na nogi.
Boisz się- to normalne, ale nie masz wyjścia i musisz tylko wierzyć, że po wszystkim będzie lepiej.
Niestetey każdy człowiek zmaga się z niedoskonałościami swojego ciała.
Blizna zostaje- ale Ty pewnie już je masz. Ból duży jest, ale z czasem wszystko mija...

Monika

kasia895 
Mikrus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Wto 08 Sie, 2017   

O kurcze czytając wasze posty, jeszcze bardziej się stresuje. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Laurka23 
Mikrus Bioderkus

Status: Osteo.
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Fajnie ze powstało to forum. Mogę przeczytać o innych przypadkach więc wiem czego się spodziewać.

Agrado 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

witajcie,
dziękuje wszystkim za to forum. To istna skarbnica wiedzy :-> Aczkolwiek nie da się za dużo przeczytać za jednym zamachem.

Jestem tu nowa.

20 listopada mam planowane przyjęcie do Piekar i niby 21 operacja - wszczepienie endoprotezy.(jestem po phertesie w dzieciństwie, mam martwice jałową głowy kości udowej) Boje się coraz bardziej. Do tego dochodzą myśli w stylu - a może jeszcze poczekać, bo nie boli tak bardzo .... Mam okropny mętlik w głowie.

pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

AgaW 

Galaktikus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Metlik w glowie maja wszyscy przed zabiegiem. Czytanie forum:dz.ogolny pomoze przygotowac sie do zabiegu, historie osob po operacji pomoga Ci oswoic strach, dz.o rehabilitacji pomoze zrozumiec Ci jak ona jest wazna przed i po zabiegu.A dz.o psychologii moze zmotywowac do dzialania.
Glowa do gory, dasz rade przez to przejsc tym spokojniej im lepiej sie przygotujesz-w czym Forum moze byc b.pomocne.

Agrado 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Aga, dziękuję za słowa otuchy :) Wszelkie wsparcie jest mi bardzo potrzebne, bo zaczynam panikować ..... łącznie z durnymi myślami czy aby operacji nie przekładać ....Czytam forum, staram się szukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - i zazwyczaj znajduję :) Wszystkie historie i to jak forumowicze radzą sobie z przeciwnościami losu, są bardzo pomocne i uświadamiają co człowieka może czekać.
Wiem już ze rehabilitacja jest bardzo ważna. Mam nadzieję, że w szpitalu po operacji będę miała zaraz rehabilitacje (tak się zapisywałam i umawiałam w Piekarach, ale po przeczytaniu wielu wątków i historii wiem, ze może być rożnie :( ). Po powrocie do domu też oczywiście będę ćwiczyć i się rehabilitować. Pochodzę z małego miasta i nie wiem czy u mnie znajdę kogoś kompetentnego, ale jak tylko będę mogła znowu prowadzić to zawsze mogę jeździć do innego miasta.

pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   Operacja

Będzie dobrze tyle osób ma to za sobą trzeba się nastawić pozytywnie a za kilka dni już sie o wszystkim zapomni ...pozdrawiam i więcej j optymizmu...

Agrado 
Mikrus Bioderkus

Dzięki ogromne Pablo :) zdam potem szczegółową relację .... Czy tez tak mieliście, że przed operacją mniej, albo nawet wcale nie bolało??Bo mój staw robi mi właśnie takie numery w ostatnich dniach ;)

29palms 
Popularus Bioderkus

Status: Zdrowy szczęściarz

Agrado napisał/a:
Czy tez tak mieliście, że przed operacją mniej, albo nawet wcale nie bolało??Bo mój staw robi mi właśnie takie numery w ostatnich dniach ;)

Z dentystą jest podobnie - jak już siedzisz w poczekalni, to nagle zauważasz, że wszelkie dolegliwości ustąpiły :) Pod wpływem stresu zwiększa się wydzielanie adrenaliny, a ta z kolei zmniejsza, a czasami całkowicie odcina odczuwanie bólu.

Agrado 
Mikrus Bioderkus

Wysłany: Pią 17 Lis, 2017   

Tak, coś w tym musi być :) Mój poziom adrenaliny osiąga chyba już zenit :)

Odpowiedz do tematu