Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Jalowa martwica - temat nie wrocil
mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Status: Przed
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   Jalowa martwica - temat nie wrocil

Witam. Ktos moze pamieta może nie. W skrócie. Maj 2017 bol w biodrze z niczego. Potem tylko gorzej ortopeda po rezonansie i tomografii mówi- jalowa martwica w prawym 4 stopien w lewym 2 stopien. Od lekarza do lekarza trafiam na Piekary Sl. Tam lekarz mowi ze to nie martwica i on nic nie widzi( tak samo mowil fizjo). Przebyta z fizjo pnf dale ulge na chwile i spory ubytek w portfelu. Rezonanse mowia martwica. Lekarz w PS. Sie dziwi. Wizyta 10.11 musze skonczyc leczyc zeby. Chodze juz z kula bo na dwie nie pozwal mi synek. 18.11. Mija l4 i juz mam zasilek reh na 6 ms. O dziwo bez problemu. Kurde masakra chodzenie i wstawanie z łóżka to mega zadanie a jeszcze przeprowadzka na swoje hehe tyle.

Krzyś 
Krzyś

Status: Endo x 2
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017   

Witam! A czy rezonans opisywał radiolog czy tylko ortopeda? Dziwi mnie rozbieżność opinii lekarzy, bo w rezonansie jałowa martwica jest doskonale widoczna choć na zwykłym RTG zmian nie widać.

mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Rezonans opisywal radiolog. Jak powiedzialem lekarzowi w PS. ze martwicy na zdjeciu w poczatkowej fazie nie widac to odp. Ze 4 stopien to nie poczatek i jak zrobimpy zdjecia cyfrowe to bedziemy wiedziec. A i nie chcial nawet ogladac ani plytek ani opisow z mri i tk. Odebralem to jako wizyte zapoznawcza 😀

Krzyś 
Krzyś

Status: Endo x 2

Ja chyba nie chciałbym bardziej zapoznawać się z lekarzem, który mając podane na tacy wyniki MR nie raczył do nich zaglądnąć. A czas sobie płynie i ból się nasila. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Przechodziłem to samo i wiem ile trzeba się natrudzić żeby otrzymać poprawną diagnozę i znaleźć lekarza, który pochyli się nad problemem.

mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Czekam z utesknieniem na 10.11 listopada i zobacze o powie. Ze tak powiem z opisem rezonansu wejde na czole hehe. Ale masz racje bol to juz jest moje drugie ja i zapomnialem jak to jest zyc bez bólu

mjuniorek 
Popularus Bioderkus

Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Jestem już po wizycie w PS. Zjecie Cyfrowe bioderek zrobione. Lewe troszkę boli ale jest w miarę ok. Prawe już zjechane. Główka kości jajowata. Rezonans przeczytany. Diagnoza, że jak już będę miał konsultacje to mam przyjeżdżać od razu i zaczynamy procedury, które mają trwać 2-3 tyg. Przytrzymało mnie szczepienie na żółtaczkę bom był chory i jeszcze 2 ząbki do zrobienia i fruuuu. Chyba się mi nóżka skróciła bo dobrze mi się chodzi w jednym klapku. Nie mogę się już doczekać a z drugiej strony nogi mi ugina. :shock:

AgaW 

Galaktikus Bioderkus

Status: Osteo. Ganza x 1
Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Poczytaj w dz.o rehabilitacji temat o krotszej nodze. Dowiesz sie wiele na ten temat.

Odpowiedz do tematu