Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 16 Lip, 2012
Oddział rehabilitacyjny Piekary Śląskie
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

krkaw, nie obrażaj się! Mam wrażenie, że nie wgłębiłeś się w informacje na forum, regulamin i w historie pacjentów. Zapewniam Cię, że warto!
W szpitalu niekoniecznie stosuje się nowe metody rehabilitacji (jednym z powodów jest NFZ...), a one istnieją i są skuteczne :)
 
     
dada72 
danka
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 07 Mar 2015
Posty: 32
Skd: RACIBÓRZ
Wysany: Sob 04 Cze, 2016   

hej ja mam takie pytanie jestem 7 mc po endoprotezie biodra nie korzystałam jeszcze z rehabilitacji na oddziale rehabilitacyjnym w Piekarach czy mam jeszcze szanse sie tam dostac i co miała bym zrobic? lekarz wystawil mi na stacjonarne do Rept i na lipiec mam termin ,, :roll:
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Nie 05 Cze, 2016   

dada72 napisa/a:
hej ja mam takie pytanie jestem 7 mc po endoprotezie biodra nie korzystałam jeszcze z rehabilitacji na oddziale rehabilitacyjnym w Piekarach czy mam jeszcze szanse sie tam dostac

To nie dostałaś przy wypisie skierowania na oddział rehabilitacyjny w Piekarach? tylko na wizycie kontrolnej? Być może coś się zmieniło?
Teraz pytaj swojego opoeratora,o skierowanie do Piekar
 
     
Joasia17 
Wierzę...
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 28
Doczya: 27 Sty 2017
Posty: 4
Skd: Częstochowa
Wysany: Pi 03 Lut, 2017   

Witajcie, chciałam zapytać czy na oddziele rehabilitacyjnym może ktoś z sobą chorą zostać na każdą noc, czy trzeba być samemu?

Pozdrawiam.
_________________
Joasia
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 03 Lut, 2017   

Joasia17 przebywałam na tym oddziale 5 lat temu (wtedy jeszcze był w innym miejscu) i jakoś nie kojarzę takiej sytuacji - może nikt nie miał takiej potrzeby? Myślę, że najlepiej zadzwonić na oddział i tam się dowiedzieć.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Salamandra 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 41
Doczya: 13 Sie 2017
Posty: 24
Skd: Rydułtowy
Wysany: Czw 02 Lis, 2017   

Ja dostałam teraz skierowanie na oddział rehabilitacji przy kontroli 2 miesiące po operacji też u nich w Piekarach i termin mam na luty... Ale to dlatego, że koniec roku powoli no i oddział w trakcie remontu aktualnie ;-)
_________________
Dopóki oddycham nie tracę nadziei
 
     
Angel 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 33
Doczya: 24 Wrz 2018
Posty: 3
Skd: Kraków
Wysany: Sro 21 Sie, 2019   

Witajcie
To mój pierwszy post, jestem już po 2xendo biodra, mam skierowanko do Piekar na oddział rehabilitacji. Czy dalej polecacie ten oddział? Jak wygląda praca z rehabilitantem (czy faktycznie jest to praca czy tylko machanie nogą). Boję się stracić 3 tygodni, a wiem że solidnie ćwiczyłam w domu i również jeżdżę 2 dni w tygodniu żeby ogarnąć przykurcze i poprawić ćwiczenia.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.