Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
dr n. med. Andrzej Sionek WARSZAWA
milka-pilka 
Mikrus Bioderkus




Status: Inne operacje
Wiek: 46
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 10
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   dr n. med. Andrzej Sionek WARSZAWA

Wiem, że nazwisko dr Sionka przewijało się już w różnych tematach, ale nie znalazłam oddzielnego, dlatego pozwoliłam sobie założyć osobny wątek.

Wiem, że jest to bardzo dobry lekarz zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeśli macie swoje doświadczenia to będę wdzięczna za podzielenie się nimi.
Ja wybieram się w listopadzie na konsultacje do dr Sionka.

Z tego co się zorientowałam dr Sionek przyjmuje osoby dorosłe w Warszawie w dwóch miejscach:
dr n. med. Andrzej Sionek

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Serce
ul. Okrąg 3 A
00-415 Warszawa
tel. 22 628 03 93

recepcja@przychodniaserce.pl
www.przychodniaserce.pl
W tej przychodni przyjmuje w soboty. Koszt wizyty 170 zł (płatność gotówką i kartą). Na konsultacje trzeba zapisywać się z miesięcznym wyprzedzeniem (najlepiej zadzwonić na początku miesiąca, by zdążyć zapisać się na następny).

Przychodnia Ortopedyczna w Aninie
ul. Kajki 28
Warszawa Anin
tel. 22 812 09 24

Koszt wizyty 170 zł (płatność gotówką). Czas oczekiwania na konsultację to ok. 1,5 miesiąca z tym, że można dzwonić i zapisywać się z wyprzedzeniem.

Jeśli znacie jeszcze jakieś aktualne przychodnie, w których przyjmuje dr Sionek to będę wdzięczna za informacje.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Jeśli nic się nie zmieniło to nadal przyjnuje na nfz w Poradi Ortopedycznej w Otwocku-namiar na Forum.
Moja opinia o Dr.Sionku-dla mnie to jeden z tych "prawdziwych" Lekarzy przez duże L.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
lucja1905 
lucja1905
Popularus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 30
Doczya: 04 Lis 2010
Posty: 103
Skd: Łódź
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Aga W potwierdzam twoje informacje przyjmuje w środy albo wtorki nie jestem pewna. Wspaniały człowiek kompetentny lekarz ale z ludzkim podejściem do człowieka dla niego ważne jest prowadzenie pacjenta od A do Z każdego traktuje z szacunkiem i potrafi wytłumaczyć wszystko . POLECAM !!!
_________________
,, Bo na każde smutki i troski, są czerwone noski"
 
 
     
milka-pilka 
Mikrus Bioderkus




Status: Inne operacje
Wiek: 46
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 10
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Dziękuję za odpowiedzi. Ale czy macie na myśli Poradnię Ortopedyczną w Otwocku - tę przy Klinice/Szpitalu (państwową)?

W wątku dot. prof. Czubaka jest taki namiar do dr Sionka, ale to do poradni przyszpitalnej, więc nie sądzę bym w tym roku mogła się zapisać na konsultację.
Bonia napisa/a:
Oddział IB – Ortopedii Dorosłych : Ordynator dr n. med. Andrzej Sionek
tel. (022) 779-40-31 wew. 465
Tu jest numer do kliniki . Niestety prywatnego namiaru na Prof nie mogę Pani podać nie jestem do tego upoważniona mam jednak nadzieję że pomogłam


Pod standardowym telefonem do szpitala 22/788-56-95 zapisy na 2014 rok zaczynają się od października.
 
     
lucja1905 
lucja1905
Popularus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 30
Doczya: 04 Lis 2010
Posty: 103
Skd: Łódź
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Jest to nie możliwe ponieważ szpital dostaje punkty na każdy rok z osobna sproboj zadzwonić ja niestety nie jestem upoważniona do podawania prywatnego numeru dr Sionka ale na prawde uwierz bardzo go polecam pomimo tego ze razem z prof Czubakiem popełnili błąd podczas operacji ale była ona obarczona dużym ryzykiem
_________________
,, Bo na każde smutki i troski, są czerwone noski"
 
 
     
milka-pilka 
Mikrus Bioderkus




Status: Inne operacje
Wiek: 46
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 10
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Lucja, oczywiście ja rozumiem i nie proszę o tel. prywatny. Chciałam zapytać czy masz na myśli właśnie tę poradnię państwową w Otwocku (przy szpitalu) czy jakąś inną?
Jeśli tę państwową
Oddział IB – Ortopedii Dorosłych : Ordynator dr n. med. Andrzej Sionek
tel. (022) 779-40-31 wew. 465
to oczywiście zadzwonię tam w poniedziałek i spróbuję się dowiedzieć.

Wiem tylko, że jak na początku czerwca dzwoniłam pod telefon do szpitala - tel. 22/788-56-95 - i pisałam maila: rejestracja@spskgruca.pl - to dostałam odpowiedź, że zapisy na 2014 r. zaczynają się od października 2013.
 
     
lucja1905 
lucja1905
Popularus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 30
Doczya: 04 Lis 2010
Posty: 103
Skd: Łódź
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

Tak ta poradnie ja jestem w innej sytuacji bo jestem pod stała opieka dr Sionka .
_________________
,, Bo na każde smutki i troski, są czerwone noski"
 
 
     
milka-pilka 
Mikrus Bioderkus




Status: Inne operacje
Wiek: 46
Doczya: 27 Pa 2009
Posty: 10
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 27 Wrz, 2013   

OK, dzięki za wyjaśnienie ;) Ty jesteś pacjentką dr Sionka i wiadomo, że musisz być pod stałą opieką. To fajne podejście doktora.
 
     
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Czw 02 Kwi, 2015   dr.A.Sionek ,Otwock

Witam.
Pan dr.A.Sionek , ordynator odcinka IB w szpit. im. A.Grucy w Otwocku to konkretny,rzeczowy,fachowiec i praktyk.
"solidna firma" :-) Właściwa osoba na właściwym miejscu.Ogólnie szpital i oddział IB to PORZĄDNE miejsce, gdzie potrafią pomóc człowiekowi.
Także w skomplikowanych i trudnych przypadkach.(może zwłaszcza w takich)

PODZIĘKOWANIA za biodro + dwie stopy, dla dr.A.Sionek i jego ekipy :-)

wdzięczna pacjentka: Marzena R.
Ostatnio zmieniony przez nowy1 Pon 05 Wrz, 2016, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
stanmar63 
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 60
Doczy: 24 Sie 2010
Posty: 29
Skd: Sosnowiec
Wysany: Pon 13 Kwi, 2015   

Pod postem wyżej mogę podpisać się obiema rękami. Tak jest naprawdę.
 
     
pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczy: 15 Maj 2015
Posty: 72
Skd: warszawa
Wysany: Sob 16 Maj, 2015   

Szkoda że tu tylko wszystko jest na forum o szpitalu w Otwocku a są inni specjaliści Szpital na Saszerów i doktor Piotr Piekarczyk dobry operował moją mamę tylko że mi kazali tam czekać tylko nie wiem ile czasu.. :-( :-(
_________________
pablo1971
 
 
     
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Nie 17 Maj, 2015   

Do "pablo1971"
Witam.Ja piszę o lekarzu i szpitalu z którymi akurat mieliśmy bezpośredni kontakt,styczność i z czystym sumieniem możemy polecić.Dzielę się z innymi
doświadczeniem i spostrzeżeniami.Mam świadomość że są też inni lekarze i inne szpitale.
Pozdrawiam.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 17 Maj, 2015   

Nowy1 - :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
anton_lavey 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczy: 18 Maj 2015
Posty: 1
Skd: zewsząd
Wysany: Pon 18 Maj, 2015   

Ortopeda z Krakowa zalecił mi wizytę u dr Czubaka lub dr Sionka. Jak to jest z tym drugim? Czy dużo "stracę" jeżeli nie pójdę do Czubaka? Bo zauważyłem, że jest spory hype na profesora, a nie ukrywam, że jadąc pół Polski do Warszawy chciałbym poznać diagnozę za pierwszym razem (dwóch ortopedów stwierdziło dysplazję stawu biodrowego).
 
     
nowy1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 13 Wrz 2014
Posty: 19
Skd: woj. mazowieckie
Wysany: Pi 29 Wrz, 2017   

! ! UWAGA ! !
Witam.
Przekazujemy info. dla ludzi/pacjentów pana dr. o możliwości podziękowania za pomoc , docenienia tego co zrobił dla Was dr.A.Sionek poprzez zagłosowanie na tego lekarza w konkursie "Anioły Medycyny".
Wiem że dr. pomógł (i nadal pomaga) wielu pacjentom (pewnie równierz niejednemu z Was) niejednokrotnie w ciężkich/skomplikowanych przypadkach.Tak było z nami.
Chociaż w taki sposób staramy się odwdzięczyć Panu dr. za to co uczynił w naszym przypadku(nie łatwym).
Mamy świadomość że są też inni świetni lekarze. My akurat mieliśmy styczność z tym "Aniołem Medycyny" który bardzo nam pomógł.
Link do zgłoszenia kandydatury:
http://fundacja-anioly.org/zglos-lekarza/

ps.Taki sam wpis umieściliśmy w wątku dotyczącym prof.J.Czubak.W naszym przypadku obydwaj lekarze niesamowicie nam pomogli i nie chodzi tu nam aby tworzyć jakąś rywalizacje.Być może Wy mieliście styczność tylko z jednym z tych "Aniołów Medycyny" i dlatego możecie w/w sposób "wykazać się".
Pozdrawiam.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.