Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
KCR na Modrzewiowej w Krakowie
KATIUSZA 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczya: 16 Sty 2012
Posty: 12
Skd: Kraków
Wysany: Sob 28 Sty, 2012   KCR na Modrzewiowej w Krakowie

wlasnie tam teraz przebywam i jestem zdegustowana, mozna powiedziec ze to raczej autorehabilitacja a nie pomoc profesjonalna.
gdybym nie znała ćwiczen z poprzedniej rehabilitacji, petalabym sie jak czesc innych pacjentow (jedna nawet widzialam co z kartki cwiczy... pajenci odwieszaja sie na wzajem..
osrodekwysluguje sie praktykantami i gdyby nie oni to opieka rehabilitanta (a jest ich gdzies dwoch na zmiane na caly oddzial) bylaby żadna,albo trzeba byloby byc mgr rehabilitacji/znac cwiczenia z innych miejsc.
aktywnosc rehabilitanta ogranicza sie do podwieszki, po czym sama sie odwieszam,wykonuje kolejne cwiczenia ktore znam i czekam ...na laske rehabilitanta jak raczy znowu w przelocie sie zatrzymac by zapytac o nastepne cwiczenie.
poniekad to wina systemu (za malo etatowych rehabilitantow), ale poniekad rehabilitantow (pogaduszki na zaplaeczu czy fizykoterapii).

dodatkowo nienormalny rygor jak w szkole/wojsku. m.in zakaz uzywania czajnika, a publicznego nie ma, suszarki, TV platne,a zakaz wnoszenia wlasnych TV, koniecznosc meldowania wyjscia na spacer, czy zgoda lekarza na max 12 godz przepustke z powrotem na noc, nawet jesli w weekend zajecia sa do obiadu, a potem nic sie nie dzieje

jak zaczynalam reha myslalam zeby przedluzyc, ale teraz mysle zeby skonczyc jak najszybciej i isc gdzie indziej. a wiem.ze z NFZ moze byc solidnie tak jak np. w Krzeszowicach
_________________
jedna minuta, zmiana na całe życie
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 28 Sty, 2012   

KATIUSZA, niestety i na takie opinie też czekamy. Choć szkoda że mają miejsce :(
 
     
KATIUSZA 
Mikrus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczya: 16 Sty 2012
Posty: 12
Skd: Kraków
Wysany: Sob 19 Maj, 2012   

i teraz jescze ta epidemia swierzbu
http://krakow.gazeta.pl/k...m_szpitalu.html
_________________
jedna minuta, zmiana na całe życie
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Pon 21 Maj, 2012   

KATIUSZA napisa/a:
i teraz jescze ta epidemia swierzbu
http://krakow.gazeta.pl/k...m_szpitalu.html


Elegancko, nie ma co :)
 
     
mjuniorek 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 42
Doczy: 28 Cze 2017
Posty: 137
Skd: Olkusz
Wysany: Sro 20 Wrz, 2017   

Moja mama byla w 2014 i nie narzekala. Cos tam po remoncie itd. Ogolnie chwalila. Nie wiem jak teraz.

A odnosnie Krzeszowic slyszalem zeby tam nie isc bo nie ma co robic. Nudno. Nie wiem tylko czy to sie tyczylo ogolu czy reha. Opinia goscia, ktory tam byl.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.