Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
ból kręgosłupa i kolana
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Nie 17 Wrz, 2017   ból kręgosłupa i kolana

Jestem po artroskopii prawego biodra... niestety z przyczyn ekonomicznych zwlekam z zabiegiem drugiego
Niestety od jakiegoś czasu nasiliły sie bolę kolana (chorej nogi) i na domiar złego w ostatnim czasie uciążliwe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym... mój ortopeda po zdjęciach mówi jedno artroskopia bo ból kręgosłupa i kolana sa spowodowane biodrem
Pytam czy miał ktoś w Was podobnie... ze od biodra bolało i kolano i kręgosłup!
pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony przez kinga Sro 20 Wrz, 2017, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
tolik24 
:)
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczy: 05 Kwi 2017
Posty: 91
Skd: BIAŁYSTOK
Wysany: Nie 17 Wrz, 2017   

Mam podobnie :)

PS: artroskopia pomogła?
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 18 Wrz, 2017   

Tak to jest częsty objaw.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pablo1971 
pablo1971
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczy: 15 Maj 2015
Posty: 72
Skd: warszawa
Wysany: Pon 18 Wrz, 2017   Biodro

Ja jestem dwa lata po wymianie jednego stawu biodrowego przed bardzo bolało mnie kolano i lekarze trzej powiedzieli że to od biodra ale po wstawieniu endoprotezy nadal boli mnie kolano ,,,I zaczyna się odzywać drugie bioderko co mnie załamuje lekarz powiedział mi że i drugie się odezwie tylko nie spodziewałem się ze tak szybko ..I razem z bólem bioderek idzie i ból kręgosłupa lędźwiowego ..dziś zapisałem się do lekarza zobaczymy co powie czy już pora na te drugie bioderko..
_________________
pablo1971
 
 
     
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Pon 18 Wrz, 2017   Re: bol kregoslupa i kolana

danielm21 napisa/a:
Jestem po artroskopii prawego biodra... niestety z przyczyn ekonomicznych zwlekam z zabiegiem drugiego
Niestety od jakiegoś czasu nasiliły sie bolę kolana (chorej nogi) i na domiar złego w ostatnim czasie uciążliwe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym... mój ortopeda po zdjęciach mówi jedno artroskopia bo ból kręgosłupa i kolana sa spowodowane biodrem
Pytam czy miał ktoś w Was podobnie... ze od biodra bolało i kolano i kręgosłup!
pozdrawiam wszystkich


Witam.
Lekarz mówi Panu biodro, a dlaczego nie np. miednica?Zanim podda się Pani artroskopii czy lekarz wytłumaczył lub podał mechanizm przyczynowo-skutkowy?W jaki sposób te wszystkie segmenty pracują,że odczuwa Pan dolegliwości i w kolanie i w odcinku lędźwiowym? Nie? Tak myślałem. Zanim zdecyduje się Pan na zabieg artroskopii proponuję zweryfikować opinię ortopedy ze specjalistą od terapii zachowawczej. Na pewnym etapie nawet zabieg operacyjny nie musi być przesądzony.Mam na myśli fizjoterapeutę lub osteopatę pracującego funkcjonalnie i/lub na tkankach miękkich w sposób globalny.Pomocne hasła:tensegracja, manipulacja powięzi,łańcuchy mięśniowo-stawowe GDS, PDF ( poziom min.kliniczny). Oczywiście wybór należy do Pana.
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
danielm21 
Daniel
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 38
Doczy: 03 Lis 2013
Posty: 30
Skd: Ostrzeszów
Wysany: Wto 19 Wrz, 2017   

Właśnie wczoraj miałem wizytę z moim ortopeda... Zasugerował mi on wizytę jak to ujął u dobrego fizjoterapeuty.
Mówił że ból kolana może byc spowodowany też z winy kręgosłupa gdyż po zdjęciach biodro lewe nadaje się ponad nóż ale nie powinno powodować takich dolegliwości
Dzięki za odpowiedzi
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.