Forum Bioderko Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Komórki, internet w szpitalu
Danuta Kokott 
Danka55

Status: Endo x 2
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   laptop w szpitalu

Preska napisał/a:
Jadę do Otwocka na artro 2 sierpnia. Chciałabym zabrać laptopa ze sobą. I w zwiazku z tym mam pytanie, może głupie ale...czy jest możliwość schowania laptopa i zamknięcia szafki tak aby w cudowny sposób lapek nie wyparował ?. .... Proszę więc o radę :)

Proponuję oddać do przechowania na czas zabiegu pielęgniarkom, a konkretnie oddziałowej. Ja tak zrobiłam w lutym br w Klinice im. Degi w Poznaniu. Nie było żadnego problemu. Tylko musiałam wpisać w zeszyt prowadzony w tym celu - datę oddania i date odbioru. A przy okazji poczytałam, że pacjenci pozostawiają do przechowania biżuterię, pieniądze i telefony komórkowe.
Na sali nie było żadnych szafek zamykanych na klucz.

pasiflora 

Galaktikus Bioderkus

Status: Endo + Kapo
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

http://m.technologie.gaze...ak_z_niego.html alternatywa internetu i to za free U mnie w mieście testowali i działa :mrgreen:

Cyryl 
Gigantus Bioderkus

Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

michelle 

Status: Endo + Inne operacje
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   Co zabrać do Otwocka

Dla tych co czekają na operację w Otwocku i nie mogą żyć bez laptopa i Internetu: zasięg w szpitalu jest kiepski, szczególnie na parterze (oddz.I B), gdzie okazało się, że tylko jedna sieci działa bez zarzutu: T-mobile. Chcąc mieć Internet musiałam kupić nową kartę do modemu. :-( Miałam telefon w Plusie, modem do laptopa w Play i byłam bez Internetu. Podobno Orange też nie działa najlepiej. Przedłużacz może być potrzebny, zależy gdzie ma się łóżko: w sali nr 5 środkowe łóżka nie miały gniazda.

mariusz 
Bioderkus!!!

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Jak już pewnie niektórzy,wiedzą w Piekarach -WI-FI,już śmiga .Trzeba tylko hasło od pielęgniarki.

drupinka 

Maximus Bioderkus

Status: Endo x 1
Wysłany: Sro 23 Lip, 2014   

mariusz napisał/a:
w Piekarach -WI-FI,już śmiga

Nie tylko wi-fi. Zaczyna też działać serwis <eszpital.urazowka.eu> Trzeba tylko podać swojego maila, przysyłają hasło i ma się dostęp do swoich wyników badań, historii wizyt, kolejki na zabiegi... niestety na razie nie działa elektroniczna rejestracja do poradni. W ostatni poniedziałek tradycyjnie weszłam do gabinetu po 4 godzinach czekania :)

bunia 
bunia
Mikrus Bioderkus

Status: Inne
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

Ja idac do szpitala zostawilam telefon w domu, za to wzialam sobie gruba ksiazke :)

- Ernest Hemingway

Muńka 
Mikrus Bioderkus

Status: Inne operacje
Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Jak siedziałam w szpitalu to kiedyś był łatwy dostęp do internetu, teraz już tak łatwo nie ma i potem jedynie korzystałam ze swojego internetu w komórce. Książki też miałam.

Odpowiedz do tematu