Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Artroskopia x4 caly czas walcze
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Czw 02 Mar, 2017   

A jaki sport uprawiasz?
U mnie srednio 16marca mam rezonans bo dalej mam dziwne objawy przy dlugim staniu ok 30 min pojawia sie pieczenie łydek natomiast przy chodzeniu i jezdzie na rowerze jest ok
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Czw 02 Mar, 2017   

trochę biegam, nie jest najgorzej, ale biegam mało i dość wolno. przy szybszym pogorszenie
jeżdzę dużo na rowerze, czasem coś poczuje
i sporo siłki ogólnej- z większymi ciężarami ból, ale nie pogarsza się ogólnie, i jak coś zrobie z rotacją itp to czuję. nawet zrobię przysiad tylko taki "sumo" z odwiedzeniem kolan na zewnątrz.
nie jest źle, ale mogłoby być dużo lepiej

ehhh u mnie gorzej po długim siedzeniu.

daj znać jak rezo
 
     
Paulina91 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 31
Doczya: 21 Lis 2015
Posty: 87
Skd: wwa
Wysany: Pi 07 Kwi, 2017   

Jak tam ??
 
     
goloop1 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczy: 03 Maj 2017
Posty: 11
Skd: Parysòw
Wysany: Sro 03 Maj, 2017   

Witam jestem nowy na forum mam pytanko czy ktos mial artroskopie biodra (konflikt panewkowo udowy),wykonywana przez Dr.Rafala Kaminskiego w Otwocku I pytanko po jakim czasie od zabiegu wraca sie do zycia znaczy do funkcjonowania bez kul.dziekuje z gory za odpowiedz
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Sro 03 Maj, 2017   

Paulina91 u mnie bez zmian ostatnio robiłem nowy rezonans i byłem u Ortopedy ale u siebie w miescie to powiedział ze biodra nie są w najgorszym stanie super tylko czemu takie obiawy to nie wie.
Dostałem jakiś zastrzyk z kolagenu ale jak narazie bez zmian a od tego ze nie moge sie ruszać coś sie zaczyna z kregosłupem dziać😕
Nie mam pomysłu już gdzie moge sie udać zeby sobie pomódz a najlepsze jest to ze wesele za 5 miesiecy i chyba na parkiet to tylko popatrze😕
Ogolnie to straciłem nadzieje.

Pojechał bym do Otwocka ale jak mam sluchać ze moje biodra sa w miare ok i mam rehabilitowac to wole nie jechac

Goolop1
Ja bez kul to po 3 tyg powoli chodzilem ale z powrotem do zycia bez bólu to już nigdy.
Tobie życze powodzenia ☺
 
     
goloop1 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczy: 03 Maj 2017
Posty: 11
Skd: Parysòw
Wysany: Czw 04 Maj, 2017   

Dzieki zastanawiam sie ciagle czy jest sens poddac sie zabiegowi jak tak czytam twoje posty,a czy ktos byl operowany przez dr Kaminskiego
 
     
Janosik 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Wiek: 50
Doczy: 12 Lip 2017
Posty: 3
Skd: okolice Poznania
Wysany: Sro 12 Lip, 2017   

Na pewno warto jest poddać się zabiegowi, ale najlepiej udać się do całkiem sprawdzonego specjalisty.
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Sob 02 Cze, 2018   

Cześć

W grudniu kolejna wizyta w szpitalu w Otwocku.
Chyba szykuje sie gruby sprawa( endo).
 
     
Dawid04111 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 26
Doczy: 14 Maj 2018
Posty: 110
Skd: Plaska Ziemia
Wysany: Sro 30 Sty, 2019   

Pozdrowienia z łóżka naprzeciwko ;-)
 
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Sro 30 Sty, 2019   

:-D
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Sro 19 Cze, 2019   

Czy ktoś na forum miał takie objawy jak pieczenie pośladków i bocznej taśmy udowej związany z biodrami?
 
     
Dawid04111 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 26
Doczy: 14 Maj 2018
Posty: 110
Skd: Plaska Ziemia
Wysany: Sro 19 Cze, 2019   

Nadal to pieczenie nie puściło?

A rolujesz moze przypakiem pasmo biodrowo-piszczelowe? Słyszałem, że to błąd i nie powinno się tego robić.
 
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Sro 19 Cze, 2019   

Niestety dalej mam ten duży problem😕😕😕co do rolowania to nie stosuje.
 
     
galdas1 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczy: 01 Cze 2011
Posty: 18
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 07 Sty, 2021   

Witam ICEK.
Jestem w podobnej sytuacji co Pan. Też jestem po 2 artroskopiach obu stawów biodrowych u dr. Piontka. W 2016 i 2018. Zastanawiam się jak dalej potoczyła się historia (była mowa o endo), czy czekasz może na zabieg czy jakoś inaczej. Ja dzisiaj jadę do ortopedy póki co nie do opearatora, bo ostatnimi czasy coraz bardziej mi biodra doskwierają. Jeżeli chodzi o ból to jest taki dziwny czasem jak zrobię jakiś mocny ruch przywiedzenia nogi do klatki. Ogólnie w lewym miałem także uwolninie sciegna miesnia biodrowo-ledzwiowego oprcz konflikty i szytego obrabka i według lekarza i zdjęć wszsytko wyglądało ok. Czuje, że mam bardzo "nierówną miednice". Troszkę zbaczam z tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie dalsze kroki zostały przez Pana podjęte ?
 
     
P@tryk 
Po 3 artroskopiach.


Status: Inne
Doczy: 14 Gru 2020
Posty: 4
Skd: Śmigiel
Wysany: Pi 08 Sty, 2021   

galdas1 napisa/a:
Witam ICEK.
Jestem w podobnej sytuacji co Pan. Też jestem po 2 artroskopiach obu stawów biodrowych u dr. Piontka. W 2016 i 2018. Zastanawiam się jak dalej potoczyła się historia (była mowa o endo), czy czekasz może na zabieg czy jakoś inaczej. Ja dzisiaj jadę do ortopedy póki co nie do opearatora, bo ostatnimi czasy coraz bardziej mi biodra doskwierają. Jeżeli chodzi o ból to jest taki dziwny czasem jak zrobię jakiś mocny ruch przywiedzenia nogi do klatki. Ogólnie w lewym miałem także uwolninie sciegna miesnia biodrowo-ledzwiowego oprcz konflikty i szytego obrabka i według lekarza i zdjęć wszsytko wyglądało ok. Czuje, że mam bardzo "nierówną miednice". Troszkę zbaczam z tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie dalsze kroki zostały przez Pana podjęte ?




Planowałem iść też do dr. Piontka na zabieg mniej więcej za pół roku tylko szkoda mi wydać tyle siana na zabieg który nie ma pewności że coś zmieni.. Mógłbyś powiedzieć coś na temat artroskopii jakie przeprowadzał u Ciebie? Czy było dobrze i jeśli tak to jak długo było dobrze a jeśli było źle to jak to wyglądało? .. Jak rozumiem to ponownie jakieś bóle są czyli pewnie kolejny raz pomoc ortopedy będzie potrzebna...

Rok temu jakoś robiłem sobie rezonans i wg Pana Piontka to muszę mieć zszytą torebkę stawową oraz obrąbek stawowy ponieważ jest rozwarstwiony.. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie dla mnie świeżego rezonansu ponieważ minęło trochę czasu a z bólem różnie - ( jednego dnia się nasila drugiego mniej) ..
I można będzie porównać co nieco..

Miło mi również będzie jeśli zobaczę jakąś kolwiek odpowiedź odnośnie artroskopii u dr. Piontka :)


Pozdrawiam Patryk
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.