Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
YUMEIHO Szczecin - korygowanie położenia kości miednicy
Arisu 
Otto-Chrobak
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Doczya: 04 Kwi 2017
Posty: 7
Skd: Szczecin
Wysany: Wto 04 Kwi, 2017   YUMEIHO Szczecin - korygowanie położenia kości miednicy

Witam wszystkich.

Jestem tu nowa i jak wszyscy - zrozpaczona i zdeterminowana. Nie wchodząc w szczegóły - w Szczecinie ortopedzi nie do końca wiedzą dlaczego biodra mnie bolą i zdiagnozowali konflikt udowo-panewkowy.

Zwątpliłam w szczecińskich lekarzy medycyny konwencjonalnej (zobaczymy jak będzie w Warszawie - wizyta u Dr Mazka w poniedziałek + w maju u prof. Czubaka) i zaczęłam szukać rozwiązania w medycynie niekonwencjonalnej.

Trafiłam na akupunkturę do pani Maji Kałymon (by zmniejszyć ból) - dopiero 2 razy byłam, więc trudno powiedzieć, czy działa. Ta wysłała mnie na Yumeiho - ustawianie miednicy.

Na yumeiho byłam póki co raz - pani Basia (namiary na priv) powiedziała, że trzeba wyprostować miednicę (mam zrotowaną od dziecka, ale ortopedzi zawsze mówili, że tak już mam) i odblokować nogi w stawach biodrowych - to było przed diagnozą. Pierwsza wizyta bardzo bolała i podobno naprawa uszkodzeń trochę potrwa. Póki co nadal mnie stawy bolą, ale jakoś inaczej. Kolejna wizyta w ten piątek.

Zdecydowałam się o tym napisać, bo obejrzałam na Youtube artykuł profesora Czubaka, który mówi, że konflikt udowo-panewkowy to "zakleszczanie" stawu biodrowego (https://www.youtube.com/watch?v=VICiy9nRSw0).

Słyszeliście albo próbowaliście kiedyś Yumeiho?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.