Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
jałowa martwica kości, nawiercanie głowy kości biodrowej
Piotr46 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczy: 11 Sty 2017
Posty: 1
Skd: Bydgoszcz
Wysany: Sro 11 Sty, 2017   jałowa martwica kości, nawiercanie głowy kości biodrowej

Witam wszystkich

Parę dni temu dowiedziałem się po rezonansie magnetycznym ze mam martwice kości i jeszcze przy okazji parę innych rzeczy. Po konsultacji ortopedycznej troszkę się podłamałem jak lekarz wyłożył mi wszystko dokładnie i jak długo to będzie trwało.
Obecnie mam wyznaczony termin nawiercenia głowy kości udowej, moje pytanie czy ktoś z was już coś takiego miał i jak mniej więcej to wygląda, oraz ile czasu trwało leczenie tej nieszczęsnej martwicy kości.

Pozdrawiam i dziękuje za szybką odpowiedz.
 
     
Landolier 
Zwyklaczek
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczy: 31 Lip 2016
Posty: 144
Skd: Polska
Wysany: Sob 04 Lut, 2017   

Nie jestem lekarzem ani autorytetem żeby się wypowiadać na temat twojego przypadku.
Mogę tylko stwierdzić że na podstawie moich badań i wyników również z martwicą ( głowy kości udowej) i związanym z tym złamaniem tej głowy, moja diagnoza brzmiała endoproteza.
Jeśli możesz skonsultuj się nie z jednym, ale kilkoma ortopedami. W Bydgoszczy jest ich naprawdę wielu. Najlepiej na prywatną wizytę co może się wiązać z późniejszym zabiegiem i czasem oczekiwania na niego.
Niepokojące jest " te pare inny rzeczy" o których piszesz. One mogą mieć również wpływ na całość leczenia.
Na forum nikt nie da Ci wskazówek co robić ja z własnego doświadczenia mogę stwierdzić że w przypadku martwicy najważniejszy jest czas.
Nie czas leczenia, tylko czas rozpoczęcia leczenia zwłaszcza właściwego, by nie zakończyć jak ja, endoprotezą.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.