Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Szpital Uniwersytecki Kraków- prośba o opinię
elektra 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 13 Lis 2014
Posty: 5
Skd: Kraków
Wysany: Wto 13 Wrz, 2016   Szpital Uniwersytecki Kraków- prośba o opinię

Witam,

Moja mama ma pilne skierowanie na endoprotezę stawu biodrowego. Stan się zaostrzył gwałtownie w ciągu kilku tygodni, jest silny ból, na który nie pomagają silne leki, jest podejrzenie martwicy jałowej, szpara stawu całkowicie zwężona, głowa k. udowej spłaszczona i przyparta do dna panewki.

Być może uda się ją dość szybko zoperować w Szpitalu Uniwersyteckim na Kopernika w Krakowie.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na temat operacji w tym szpitalu? Czy operują tam dobrze i nowoczesnymi metodami?

Bardzo proszę o jakieś opinie.
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Sro 14 Wrz, 2016   

Mój ojciec miał robione kapo z 10 lat temu przez dra Niedźwiedzkiego (starszego, jego syn chyba też chirurg) i był bardzo zadowolony.
Ja natomiast operowałam się w Mielcu, mimo, że na Kopernika mam 10 minut spacerkiem. Jakoś w Krakowie nie miałam szczęścia do lekarzy, wszyscy powtarzali, że za młoda jestem i przepisywali tylko przeciwbólowe....
W Mielcu super. Mały szpital, małe miasto, ludzie się dziwili, że z Krakowa przyjechałam do Mielca się operować... ale dostałam bardzo nowoczesną protezę, operacja i opieka ok.

A i jeszcze skąd informację masz, że szybko termin będzie w tym szpitalu?
Na tej stronce NFZ z kolejkami się nie opieraj, 90% terminów tam podanych nie zgadza się z rzeczywistością.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.