Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Rehabilitant Michał z oddziału IB SPSK w Otwocku
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 25 Pa, 2015   

MADRZYC, znam i ja reali rehabilitacji z NFZ. Jednak powiedz szczerze, czy atak rehabilitanta w jakimkolwiek szpitalu na jakąkolwiek osobę, nawet największego wroga, jest profesjonalne? Przecież on był w pracy!
"Uderz w stół, a nożyczki same się odezwą" Przecież jakby sobie nie miał nic do zarzucenia to by przemilczał (czyt. olał) bo tak robią ludzie inteligentni, ale nie...
"Głupich nie sieją - sami się rodzą"
 
     
MADRZYC 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 57
Doczy: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skd: WARSZAWA
Wysany: Pon 26 Pa, 2015   

Droga pasiflora, proponuję przeczytanie wpisów od samego początku. Najlepiej ze zrozumieniem przyczyn a nie analizowaniem skutków. Powtórzę raz jeszcze. Nie pochwalam zachowania ale rozumiem co je spowodowało. Mam nadzieję, że po prześledzeniu dyskusji zrozumiesz również dlaczego puściły mu nerwy. Argument "jakby nie miał sobie nic do zarzucenia to by przemilczał" - wybacz słaby. Nie każdy nastawi drugi policzek. Ciekawe ile Ty i reszta koleżanek wytrzymałybyście nagonki bez możliwości przedstawienia swojej racji?? Zastanówcie się proszę.
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 26 Pa, 2015   

To zapraszamy P Michała na forum do rozmowy i przedstawienia swojego punktu widzenia. Może warto się czasami zastanowić nad tym że jeśli jakaś osoba mnie skrytykowała to miała ku temu powód.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
MADRZYC 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 57
Doczy: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skd: WARSZAWA
Wysany: Pon 26 Pa, 2015   

Droga Bonia, litości! Najpierw dokładacie mu według uznania przez dwie strony a teraz "zapraszamy do przedstawienia punktu widzenia"???? To może wyślijcie to zaproszenie od razu na Berdyczów. Powtórzę po raz kolejny żeby dotarło i się utrwaliło. Jedyną uczciwą metodą na wyrażenie swoich zastrzeżeń do jego pracy jest rozmowa z przełożonym, który znając realia oddziału może ocenić kto ma rację. I tylko w taki sposób uda się osiągnąć poprawę stanu. I tyle. Pzdr.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 28 Pa, 2015   

MADRZYC, czyli wg Ciebie nie mamy prawa tutaj na forum czy w internecie wystawiać negatywnej opinii komukolwiek?
 
     
MADRZYC 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 57
Doczy: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skd: WARSZAWA
Wysany: Pi 30 Pa, 2015   

Droga pasiflora, jeżeli z poprzedniej korespondencji wywnioskowałaś tylko tyle to cóż..... Aż się prosi przywołać cytat z jednego z Twoich postów. Nie interesuje mnie cały internet pełen bezsensownych wpisów małych frustratów. Interesuje mnie to forum które cenię za informacje jakie uzyskałem. I nie chciałbym, żeby zamieniło się w magiel. Według mnie wyrażanie opinii negatywnej powinno być robione w sposób bardzo wyważony i odpowiedzialny. Najlepiej z dużą dozą kultury i świadomością że prezentujemy opinię subiektywną. To jest możliwe. Ale czym innym jest opisanie negatywnego zjawiska bądź zdarzenia a czym innym anonimowe zarzucanie braku kompetencji z powodu nie spełniania indywidualnych wymagań czy oczekiwań. Trzeba mieć świadomość oddziaływania własnych słów. I tego, że możemy skrzywdzić innych bezpodstawnie.
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Pi 30 Pa, 2015   

**
_________________
Beata8
Ostatnio zmieniony przez dorotabeata Wto 19 Sty, 2016, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
MADRZYC 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 57
Doczy: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skd: WARSZAWA
Wysany: Nie 01 Lis, 2015   

Droga dorotabeata, . Trudno dyskutować z kimś, kto nie śledzi wątku od początku a mam wrażenie że w Twoim przypadku tak właśnie jest. Po prawej stronie na dole znajdziesz cyferki 1,2,3,4. Naciśnij 1 i przeczytaj początkową stronę tej dyskusji. Mam nadzieję, że zrozumiesz czego dotyczy istota sporu. Rehabilitacja na Oddziale obejmuje to co zawiera plan rehabilitacji. I nic ponadto. Doznałem tego dwukrotnie, więc wiem o czym piszę. Żadnego indywidualnego podejścia. Maszynka które ma doprowadzić na nabycia podstawowych umiejętności i dalej w świat. Więc nie wymyślam teorii pracy ale odnoszę się do stanu jaki jest obowiązujący i zarzutów jakie postawiono tu rehabilitantowi (w mojej ocenie mocno nieuzasadnionych). Twoje odniesienie do dozy kultury w moim poprzednim wpisie niestety świadczy, że kompletnie nie zrozumiałaś o czym pisałem. Wyjaśniam więc, że pisałem o dozie kultury jaka powinna obowiązywać przy wyrażaniu negatywnych opinii. Kultura to nie tylko opera czy teatr. Istnieje również kultura słowa i świadomość wagi tego słowa. Pzdr.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 01 Lis, 2015   

MADRZYC napisa/a:
Rehabilitacja na Oddziale obejmuje to co zawiera plan rehabilitacji. I nic ponadto.
A co wg Ciebie jest standardem NFZ?
MADRZYC napisa/a:
Naciśnij 1 i przeczytaj początkową stronę tej dyskusji. Mam nadzieję, że zrozumiesz czego dotyczy istota sporu.
Proponuję Tobie to zrobić i przeczytać pierwszy post Katji od czego się zaczęło.
Katja zarzuca przerost formy nad treścią oraz zastraszanie. Zero mowy o tym że nie działa wg standardów.
MADRZYC napisa/a:
Doznałem tego dwukrotnie, więc wiem o czym piszę. Żadnego indywidualnego podejścia. Maszynka które ma doprowadzić na nabycia podstawowych umiejętności i dalej w świat.
Laura91 napisa/a:
W 100% zgadzam się z wypowiedziąKatja, Myślę że Pan Michał jest jednym z tych rehabilitantów któremu żadne kursy nie pomogą. Nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania typu "Czy po zabiegu można spać na zdrowym boku" lub "jak bezpiecznie wsiąść do auta" Na wszystkie tego typu pytania odpowiadała że sytuacja jest niestandardowa i że proszę pytać Profesora. Zachowywał się jakbym byla pierwszą osobą na oddziale po tego typu zabiegu może to nie był tak popularny zabieg ja osteotomia około panewkowa wg Ganza ale na pewno nie byłam pierwsza osobiście znam kilka osób po takim zabiegu wykonywanym właśnie na oddziale IB
Jednak spanie czy wchodzenie do samochodu to są podstawowe czynności, więc jednak nie spełnia oczekiwań pacjentów.
MADRZYC, nie wiem dlaczego tak zawzięcie bronisz akurat tego rehabilitanta. Jest to zastanawiające i to bardzo tym bardziej że więcej było tematów w których mógłbyś bronić :mrgreen:
 
     
MADRZYC 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 57
Doczy: 18 Lut 2015
Posty: 8
Skd: WARSZAWA
Wysany: Sro 04 Lis, 2015   

Droga pasiflora, To na czym polega rehabilitacja na rzeczonym Oddziale opisałem już. Nie odnoszę się do standardów NFZ bo ich nie znam. Opisałem to czego doświadczyłem, co jest stosowane na Oddziale i co wykonywał ze mną i wszystkimi innymi z mojej sali rehabilitant. Łatwiej wyjaśnić już nie potrafię. Co do Twojej sugestii to zaczyna mi to przypominać taką dziecinną zabawę : zrób ty, nie ty zrób.... Wyjaśniam najprościej jak potrafię. Ja właśnie cały czas krążę wokół tego pierwszego wpisu i mojej oceny jego zasadności. Uważam, że koleżanka Katja posunęła się za daleko i żadne tłumaczenie typu "ona taka ciepła i miła jest " mojej oceny nie zmieni. Szkoda tylko że Ona nie uczestniczy w tej polemice, ale rozumiem, że Ty jako Moderator - Ją (Administratora)w tym wyręczasz. Co do treści tego wpisu mamy całkowicie inne rozumienie. Według Ciebie to tylko zarzut "przerostu formy i zastraszanie". Ja odczytałem dużo więcej i dlatego na taki świński wpis postanowiłem zareagować. Co do opinii Laury. Gdybym ja dostał taką odpowiedź to oczywiście natychmiast z pytaniem zwróciłbym się do Profesora a drugim pytaniem byłoby :dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi od rehabilitanta. I już na koniec dlaczego Go bronię. Piszesz że się zastanawiasz co mnie bardzo cieszy. Po prostu wyciągał mnie z łóżka po obu operacjach, tłumaczył co i jak robić a czego nie robić. Udzielał odpowiedzi na pytania moje i moich kolegów z sali. Nie był opryskliwy i zarozumiały. I tyle i aż tyle. Dlatego nie uważam, ze zasługuje na taki najazd w takiej formie jak zaprezentowała Katja. Pzdr.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 04 Lis, 2015   

MADRZYC napisa/a:
Po prostu wyciągał mnie z łóżka po obu operacjach, tłumaczył co i jak robić a czego nie robić. Udzielał odpowiedzi na pytania moje i moich kolegów z sali. Nie był opryskliwy i zarozumiały. I tyle i aż tyle.
No to świetnie, że nie traktuje wszystkich tak samo. Albo szkoda, bo Katja czy inne kobiety nie miały takiego zaszczytu, jak Ty i Twoi "szpitalni" znajomi.
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 04 Lis, 2015   

MADRZYC, To nie jest takie proste podam trochę inny przykład ja po operacji naprawdę przez miesiąc byłam w dość powiedzmy nie najlepszym stanie sam Prof obchodził się że mną jak z jajkiem potem się dowiedziałam dlaczego. Ale sedno sprawy Prof wyjechał na jakiś kongres dzień przed wyjazdem wydał co do mnie jasne dyspozycje czyli jak wróci ściąga mi szwy i kieruje mnie na oddział rehabilitacyjny. Słyszeli to wszyscy na obchodzie. Prof wyjechał na drugi dzień doktor S bo o nim mowa oświadczył że on wypisuje mnie do domu . Pomimo jasnych dyspozycji Prof że do jego powrotu mam być na oddziale. I nie interesowało go jak ja dotrę te 600 kilometrów do domu na moje pytanie jak mam to zrobić? zasugerował że mama może mnie ewentualnie zabrać do hotelu gdzie miałam nie wiem jakim cudem wejść na trzecie piętro ledwo jeszcze chodząc i będąc praktycznie jeszcze cały czas na silnych lekach przeciwbólowych i tam poczekać na Prof I miał w nosie co się stanie. W końcu cała sprawa oparła się o Dyrektora

Dyrektor załatwił sprawę że dostałam miejsce na oddziale rehabilitacyjnym ale w doktorze S odkąd miałam wroga numer jeden i jeszcze przyszedł z pretensjami do mnie dlaczego została poinformowana dyrekcja przecież ja wam załatwiłem oddział rehabilitacyjny a prawda jest taka że gdyby nie Dyrektor to on nie zamierzał nawet palcem kiwnąć.W tej sprawie i Pomimo wyraźnych Poleceń prof ze do jego powrotu mam zostać na oddziale i potem mnie skieruje na oddział rehabilitacyjny dr S chciał mnie do domu wypisać
Morał interwencja u przełożonego zrobisz to i mimo że dana osoba popełniła błąd to się nie przyzna a ty masz wroga.
Tak samo było na rehabilitacji gdyby nie reakcja Prof i to że na jego polecenie zajęła się mną P Ania to rehabilitacji nie miała bym żadnej w sobotę i w niedzielę i tak ćwiczyłam sama albo z mamą bo jeśli P Ani nie było to żaden rehabilitant się nawet nie pokazał. Chociażby sprawdzić czy dobrze ćwiczę.

Gdy pojechałam na wyciągnięcie to po wyciągnięciu spionowałam się sama jedyne co zrobił w poniedziałek rehabilitant to zaliczył że mną chody. Chociaż polecenie Prof było takie że ma mnie spionować rehabilitant i mam sama tego nie robić a jedyne co zrobił rehabilitant to raczył podkreślam raczył się zjawić w poniedziałek i łaskawie raczył zaliczyć że mną schody Bo pionować mnie już nie musiał sama to zrobiłam a powinien to był zrobić rehabilitant.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Wto 19 Sty, 2016   

Ja ze swojej strony składam podziękowania p. Michałowi za pionizację, naukę chodzenia o kulach po operacji i ... zapakowanie do samochodu ;)
_________________
Beata8
 
     
kabo9 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 48
Doczy: 08 Maj 2016
Posty: 18
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 30 Lip, 2016   

ma ktoś może numer telefonu do p. Michała lub p. Michał byłby uprzejmy sam się odezwać bo miał zostawić numer wczoraj i zapomniał :D .


btw dobry watek :-D

edit: już mam - dziękuje :)
 
     
kabo9 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 48
Doczy: 08 Maj 2016
Posty: 18
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 30 Lip, 2016   

Ja póki co jestem zadowolony z pionizacji, pierwszych kroków i odpowiedzi na wszystkie nawet najgłupsze pytania jakie zadałem.
W poniedziałek nauki radzenia sobie ciąg dalszy i mam nadzieję że zdania nie zmienię, a mam jeszcze kilka podchwytliwych pytań ;-) . Kto mnie zna to wie, że poczucie humoru mam specyficzne więc może być różnie 8-) .
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.