Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] Rozerwanie spojenia łonowego -operacja zespolenia
Aloiram30 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczya: 06 Maj 2016
Posty: 2
Skd: Polska
Wysany: Pi 06 Maj, 2016   [PYTANIE] Rozerwanie spojenia łonowego -operacja zespolenia

Witam serdecznie, proszę o informację na temat operacji zesolenia spojenia łonowego. W wyniku naturalneo porodu doszło mnie do rozerwania wiezozrostu i rozejscia spojenia na 3 cm. Wiszenie w hamaku i rehabilitacja nie przyniosły poprawy. Ból pleców i spojenia jest ogromny do tego odczuwam ruch w spojeniu. Bardzo proszę o jakieś informacje może kos miał podobna operacje np po wypadku i może opisać jak to wyglada? Operacja to chyba jedyne wyjście.... :-(
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 06 Maj, 2016   

Ja miałem kość łonową złamaną w trzechu lub więcej miejscach widziałem pierwsze rtg po wypadku i kośc ta była obruczona o 45 stopni lezałem dwa tygodnie na hamaku z obciązeniem 12 kg tzn 6 kg i 6 kg z rugiej .Po ponad tygodniu zdjęto po 2 kg a po około 14 dniach zawisłem na wyciągu .Co do bólu to przez ponad pierwszy tydzień był silny pózniej coraz mniejszy w trzecim tygodniu gdzie inny szpital robił od nowa badania sam się myłem a chorą noge przybizałem zdrową chorą zginając w kolanie .Tyle pamiętam a więcej jest w mojej historii http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=1912 lub opisie choroby http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=331 jeśli moge jesce w jaki sposób pomuc pisz tu lub na priv .Pamiętaj tez ze kazdy organizm osoba potrzebuje indywidualnego podejścia i leczenia
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.