Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Borówka
borówka 
borówka


Status: Endo x 1
Wiek: 45
Doczya: 01 Kwi 2016
Posty: 0
Skd: Radom
Wysany: Pi 01 Kwi, 2016   

malenka8908[/b] jak czytałam twoją historię myślałam ,że mam omamy , jakbym czytała o sobie...

Witam wszystkich .
Moja historia to stwierdzona dysplazja stawu biodrowego gdy miałam 2 latka, operacja, wstawienie pręta w biodro, poniżej 4 śruby i blacha. Gipsy itd. i nikt nie zaproponował wyjęcia tego, i tak sobie żyłam kilka :-) dobrych lat. Studia, praca, małżeństwo i dwoje cudownych dzieci , po prostu normalne życie , do czasu...
W 2011r. moje biodro odmówiło posłuszeństwa, spacery od ortopedy do ortopedy i nic, żaden nie chciał się podjąć leczenia. A mój stan był coraz gorszy, nie mogłam wsiąść i wysiąść z samochodu. Miałam wielkie szczęście i dziękuję za to Bogu, że trafiłam do Konstancina do cudownego człowieka i lekarza dr. Szymczaka.
Prześwietlenia, tomografie , zastrzyki uzupełniające chrząstkę stawową ( bardzo drogie i bardzo bolesne), rehabilitacje szpitalne i te na dojazd, po prostu cała rodzina była podporządkowane mojemu biodru...
Tak żyłam 5 lat , choć to nie życie ,to wegetacja, łykanie garściami leki przeciwbólowe, ból w dzień i w nocy, utykanie i ciągłe pytania "co się stało",
na operacje czekałam 13 miesięcy w trybie pilnym, choć chyba już dłużej bym nie wytrzymała, byłam wrakiem fizycznym i psychicznym. Operacje miałam 1 marca 2016r., tak więc jestem równo miesiąc po operacji i jest coraz lepiej.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 02 Kwi, 2016   

borówka, witaj na forum. Jesteś już miesiąc po wstawieniu endoprotezy. Super!
Jaką masz endoprotezę?
Czy korzystasz już z rehabilitacji?
Ogólnie jak sobie radzisz?
 
     
malenka8908 
malenka8908
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 34
Doczya: 29 Lut 2016
Posty: 42
Skd: Kraków
Wysany: Pon 04 Kwi, 2016   

borówka napisa/a:
malenka8908[/b] jak czytałam twoją historię myślałam ,że mam omamy , jakbym czytała o sobie...

Miałam wielkie szczęście i dziękuję za to Bogu, że trafiłam do Konstancina do cudownego człowieka i lekarza dr. Szymczaka.

na operacje czekałam 13 miesięcy w trybie pilnym...


Borówka zaskoczę Cię jeszcze bardziej. Widzę, że jesteś z Radomia, ja też pochodzę z tego miasta (tam się urodziłam, dopiero na studia przeprowadziłam się do Krakowa).
Teraz też czekam na operację w Konstancinie, poznałam dr Szymczaka ale docelowo trafiłam do dr Dudka (ordynatora).

Trochę mnie przestraszyłaś, że czekałaś 13miesięcy w trybie pilnym :( mnie w tamtym roku zapisali w normalnym trybie i miał być rok. Teraz po remoncie jak kolejki się wydłużyły to dopisano mi tryb pilny i podobno mam czekać kilka miesięcy (po moim dopytywało wynikało, że koło 2-4miesięcy). Teraz się moje, że to może być dłużej :(
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.