Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Lekarze których nie polecamy
leniuch 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 41
Doczy: 30 Mar 2016
Posty: 25
Skd: Warszawa
Wysany: Sro 30 Mar, 2016   

Nie polecam doktora Andrzeja Suwary ze Szpitala Praskiego.

Nie oceniam umiejętności technicznych doktora Suwary bo niestety (lub stety) nie było mi dane z nich skorzystać. Natomiast zdolności organizacyjne i podejście do pacjenta muszę ocenić jako fatalne. Podczas dwóch prywatnych wizyt o doktora, umówiliśmy się na datę i rodzaj operacji w Szpitalu Praskim (endo szyjkowa). Operacja miała się odbyć na zasadach komercyjnych (Szpital Praski oferuje taką opcję). W uzgodnionym terminie zgłosiłem się na oddział ortopedii ze skierowaniem od doktora Suwary. Zostałem przyjęty na oddział i wykonano mi część badań przedoperacyjnych. Spędziłem w szpitalu noc a następny dzień był uzgodnionym dniem operacji. W dniu planowanej operacji, od lekarzy z obchodu dowiedziałem się, że kwestię operacji będzie ze mną omawiał bezpośrednio doktor Suwara, który nie brał udziału w obchodzie. Niestety pomimo czekania na doktora Suwarę przez kilka kolejnych godzin (oczywiście na czczo i bez przyjmowania płynów), nie doczekałem się jakiegokolwiek kontaktu z doktorem. Co więcej, z informacji uzyskanych od pielęgniarek okazało się że nie jestem w ogóle wpisany do grafiku operacji. Uznałem, że nie mam ochoty brać dalszego udziału w tej komedii i w końcu opuściłem oddział. Dalsze próby kontaktu z doktorem Suwarą okazały się nieskuteczne. Po kilku dniach, od dyrekcji szpitala otrzymałem maila z przeprosinami i wyjaśnieniami, że moja operacja miała zostać przełożona o jeden dzień ale ordynator zapomniał mnie o tym poinformować co z różnych względów jest oczywistą nieprawdą (również w świetle nieoficjalnych informacji otrzymanych w trakcie spotkania z dyrektorem medycznym szpitala).

Niezależnie od przyczyn powyższego zdarzenia, miałbym ogromne opory przed powierzeniem doktorowi swojego zdrowia.
 
     
goloop1 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczy: 03 Maj 2017
Posty: 11
Skd: Parysòw
Wysany: Nie 21 Maj, 2017   

NIe polecam dr Weglarza z Otwocka pijaczysko i wypalony nicpoń
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 22 Maj, 2017   

To malo i jecnoznacznie obrazliwe by bylo wiarygodna wypowiedzia. Opiszesz wiecej co nasz do zarzucenia pracy tej osoby?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
goloop1 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczy: 03 Maj 2017
Posty: 11
Skd: Parysòw
Wysany: Czw 15 Cze, 2017   

Zostałem przyjety w poniedziałek operacja dopiero w piatek porobili badania w jeden dzien i naciagali nfz a ja nawte nie miałem sie kogo zapytac co sie dzieje schudłem z 6 kg z nerwów a Bydlaczysko nawet słowem sie do mnie nie odezwał przez ten tydzien ,na kontroli mowie z eboli mnie a on ze ma bolic i mnie ro*****szkoda ze tak wczesniej nie mowił to napewno bym sie zdecydował na krojenie nigdy wrzyciu mam nawrotowa przepukline tak z**** zrobił tyle nie polecam przereklamowanego majstra w przereklamowanym szpitalu
Ostatnio zmieniony przez kinga Czw 15 Cze, 2017, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
MaggieODell 


Status: Zdrowy szczęściarz
Wiek: 36
Doczya: 21 Lip 2022
Posty: 5
Skd: Katowice
Wysany: Wto 29 Lis, 2022   

Dr Robert Matyja :/ co prawda akurta nie związane z biodrem, a laryngologią. Źle zoperował nos mojemu mężowi !!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.