Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 16 Lip, 2012
Ocena Ośrodków (Sanatoriów) Rehabilitacyjnych
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pi 04 Mar, 2016   

fiolet nie wiem, czy szukałaś opinii na internecie, ale TUTAJ jest "ciekawy" opis.
Informacje na stronie ośrodka nie zachwycają.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 04 Mar, 2016   

Fiolet pewnie na tym forum już czytała ;) a ja jeszcze dodatkowo rozrzuciłam wici wśród znajomych z pytaniem o najświeższe info - jak coś będę wiedzieć to się odezwę, wiem że czas goni aby w razie czego zdążyć napisać prośbę o zmianę ośrodka.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
fiolet 
Bioderkus!!!



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 50
Doczya: 03 Wrz 2013
Posty: 191
Skd: okolice Rybnika
Wysany: Pi 04 Mar, 2016   

kinga, aga.t., - tak, czytałam i własnie jestem przerażona opiniami. Nie dość, że daleko to jeszcze do kitu. Nie jadę na wczasy tylko na rehabilitacje, a tam tego nie ma ;-( Wole 1000 razy choćby najbliższe Goczałkowice czy Ustroń. Zobaczymy - jeszcze jest dużo czasu bo mam zlecone od orzecznika na czerwiec-lipiec wiec powinno się udać ze zmianą.
Dziękuję za odzew i pomoc.
 
     
Katarzyna 54 
Może jednak....
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 23 Lis 2015
Posty: 49
Skd: Częstochowa
Wysany: Czw 17 Mar, 2016   sanatorium

Witajcie
Mam pytanie---- czy ktoś był w sanatorium w Muszynie???? Jadę tam w lipcu
Pozdrawiam
_________________
może jednak...
 
     
Katarzyna 54 
Może jednak....
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 63
Doczya: 23 Lis 2015
Posty: 49
Skd: Częstochowa
Wysany: Wto 21 Cze, 2016   

Witam bioderkowiczów😀 dostałam skierowanie z ZUS do sanatorium Nad Po prądem w Muszynie. Jadę od 14 lipca. Co sądzicie o tym sanatorium, będę wdzięczna za porady i opinie.
Pozdrawiam Kasia od 5 miesięcy z nowym bioderkiem I nareszcie bez bólu i prawie bez ograniczeń 😀
_________________
może jednak...
 
     
fiolet 
Bioderkus!!!



Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 50
Doczya: 03 Wrz 2013
Posty: 191
Skd: okolice Rybnika
Wysany: Sro 20 Lip, 2016   

Szczęśliwie powróciłam z Krynicy i nie ma tam raczej szans na poprawę zdrowia. Baza zabiegowa bardzo uboga :evil: Miałam równo 89 zabiegów - jak ktoś miał więcej to miał w 3 tygodniu wykreślane. Na ponad 150 osób, 18 miało tylko basen - ja się nie załapałam :cry: Miałam: 35 gimnastyk indywidualnych, 10 magnetroników, 8 jaonoforez, 8 laserów, 8 masaży, 10 krio, 3 lampy bioptron, które zamieniałam na 7 kąpieli perełkowych, Miałam zleconą kąpiel wirową ale wanny tak wysokie i stare, brak schodków - nie miałam szans na wejście i je zamieniono mi na jonoforezy. Dodam, że oprócz gimnastyk wszystkie zabiegi miałam na biodro nieoperowane.
Teraz o gimnastyce - oczywiście na "dzień dobry" kazała mi się położyć na podwieszki, ale się nie zgodziłam - wiec pokazały kilka ćwiczeń na materacu z piłką i tak w kółko do końca turnusu :evil:
To nie był żaden pobyt rehabilitacyjny tylko typowo wczasowy. Zdecydowanie nie polecam!!!
 
     
swiecki45 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 64
Doczy: 28 Lip 2015
Posty: 9
Skd: podkarpacie
Wysany: Sob 06 Sie, 2016   

Witam.Przewija się na forum negatywne podejście do ćwiczeń w podwieszce.Czy jest to wręcz szkodliwe po operacji endo?Jestem jeszcze przed operacją ale w przyszłym roku też mnie chyba gdzieś wyślą.Pozdrawiam.
_________________
swiecki45
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 10 Sie, 2016   

W dziale o rehabilitacji jest temat poświęcony podwieszkom. Poczytaj koniecznie, dowiesz się wszystkiego o nich.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
swiecki45 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 64
Doczy: 28 Lip 2015
Posty: 9
Skd: podkarpacie
Wysany: Sob 17 Wrz, 2016   

Witam.Dostałem z ZUS skierowanie do ośrodka w Stróżach,termin 21 luty 2017.Był tam ktoś niedawno?Proszę o krótką relację.Pozdrawiam.
_________________
swiecki45
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 26 Wrz, 2016   

swiecki45 Byłam w Stróżach dwa razy ale w pod koniec 2012 i pod koniec 2013 więc nie wiem czy to aktualne.
Napiszę Ci pw.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Sid199412 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 29
Doczy: 15 Lis 2016
Posty: 9
Skd: Lubin
Wysany: Czw 01 Gru, 2016   

Był ktoś w klinice im. Degi w Poznaniu na rehabilitacji?
 
     
Izunia123 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 29 Sty 2017
Posty: 1
Skd: Gdańsk
Wysany: Nie 29 Sty, 2017   

Polecam Goldental w Przyjaźni, 16 kilometrów od Gdańska. Liczne zabiegi pomogły mi w powrocie do zdrowia po skomplikowanym złamaniu. Najpierw 2 turnusy 2 tygodniowe, z zaleceniami zabiegów od lekarza i wygląda na to, że naprawdę sensownie dobrane, bo jest efekt. A w tej chwili uczestniczę w zajęciach Zdrowy Kręgosłup i są świetne- te mogę polecić każdemu, kto chce zadbać o swój kręgosłup i proste plecy. Szkoda, że nie ma opcji refundowanych zabiegow
 
     
Muńka 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne operacje
Doczya: 25 Lip 2017
Posty: 7
Skd: Katowice
Wysany: Wto 25 Lip, 2017   

Po sanatoriach i ośrodkach uzdrowiskowych najeździłam się sporo już od dziecka. Teraz mam dłuższą przerwę, bo niestety NFZ jest jakie jest i nie chcą mnie nigdzie przyjąć, dlatego myślę nad prywatnymi sanatorium typu uzdrowisko w Polanicy Zdrój, trochę o nich czytałam, ale rozważam jeszcze kilka innych opcji, choć niestety czasu także mi brak. Do tej pory leczyłam się w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Zakopanem, ale od paru lat jedynie na kontrolę jeżdżę, a na pytanie o rehabilitację słyszę - nie, bo nfz.
 
     
Ruta 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 50
Doczya: 10 Lis 2015
Posty: 1
Skd: PL
Wysany: Sro 02 Sie, 2017   

Sid199412 napisa/a:
Był ktoś w klinice im. Degi w Poznaniu na rehabilitacji?

Ja byłam. Jest nieźle jak na taki kombinat. ODP w szpitalu Degi (turnus trwa 1 miesiąc) jest chyba najlepszym wariantem na NFZ w Poznaniu.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.