Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Retrotorsja szyjek kości udowych + konflikt
Michał_k 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 30
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 1
Skd: Andrychów
Wysany: Sro 17 Lut, 2016   Retrotorsja szyjek kości udowych + konflikt

Witam,
mój problem z bidrami jest długi i wielowątkowy dlatego umieściłem ten temat w tym dziale. Gdyby nie pasował, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie :) mniej więcej ponad półtora roku temu zacząłem odczuwać dziwne ostre bóle w pachwinie. Grałem wtedy w piłkę nożną trenując 5 razy w tygodniu, jednak po treningu i śnie bóle ustawaly. Tak wytrwalem aż do czerwca obecnego roku kiedy to postanowiłem się wybrać do fizjoterapeutów na konsultacje. Diagnoza w badaniu manualnym była szybka: konflikt panewkowo udowy. Rozpocząłem rehabilitacje a po miesiącu wznowilem treningi. Niestety tylko na 2 tygodnie bo bóle były niewyobrażalne. Zaczęły się pojawiać bóle kolan, pasma biodrowo piszczelowego. Zabrałem się więc za szczegółowe badania. USG: biodro trzaskajace, objawy typowe dla konfliktu. TK : zwapnienie obrabka, widoczne mikrotorbielki. Cały czas w tym czasie się rehabilitowalem. Nadeszła wizyta u dr Grzegorza Jarosławskiego, który stwierdził, że pomoc mi może tylko zabieg i polecił konsultacje u dr Arkadiusza Konarskiego specjalisty od artroskopii biodra. Właśnie wczoraj miałem konsultacje w Częstochowie. Razem z dr Koniarskim był również dr Wojciech Kopka. Od razu można było odnieść wrażenie ze to dobrzy fachowcy. Szybko przeglądneli badania i okazało się, że sama artroskopia nie pomoże, bo dodatkowo mam retrotorsje szyjki głowy kości udowej obustronnie. Panowie zalecili mi konsultacje u Pana profesora Czubaka. Jestem pełen nadziei, że pan profesor uratuje moje biodra przed endoprotezami. Jest szansa, że już w kwietniu uda się dostać na konsultacje w Warszawie. To moja historia bioderek :) proszę o Wasze wypowiedzi, opinie :)

Pozdrawiam :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.