Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] Powikłania po artroskopi biodra
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Czw 26 Lis, 2015   

Paulina91 napisa/a:
Miałam operację 8 tygodni temu. Zwykła, lekarz twierdzi że standardowa. Tylko usunięcie konfliktu mieszanego i reinsercja mięśnia. Ponoć standard.
Jednak po operacji przez 10 dni nie mogłam niemalże ruszyc nogą (czucie było). Podniosłam sie z lozka dopiero w trzeciej dobie po operacji z ogromnym bolem w okolicach pachwiny. Po 8 tygodniach nadal jest bardzo duzy, a takze mam blokade w stawie, dochodzi tylko do 90 stopni, potem blokada i ogromny bol. W szpitalu byłam dwa tygodnie.
Lekarz twierdzi ze nic nie zrobil i nie wie czym jest to spowodowane.
Rezonans dobry.
Czy ktos mial podobnie lub spotkal sie z podobnym przypadkiem?


Obawiam się że w Twoim przypadku zabieg mógł zdestabilizować jeszcze bardziej cały układ mięśniowo-szkieletowy (stąd zamiast poprawy masz pogorszenie objawów). Domyślam się, że w dalszym ciągu nie znasz odpowiedzi na pytanie odnośnie przyczyny konfliktu (a to powinno być punktem wyjścia do terapii). Jeśli lekarz nie wie, czym jest to spowodowane to proponuję zasięgnięcia opinii specjalisty od terapii zachowawczej (fizjoterapeuta i/lub osteopata pracujący z całym ciałem). Jest wysoce prawdopodobne, że przyczyną bólu mogą być zmienione wzorce napięć/wzorce ruchu nie tylko w obszarze miednicy/biodra.
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.