Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Fizkom
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Sro 12 Sie, 2015   

Bukowina Tatrzańska
12 sierpnia, 2015 r.

Kochani,

Spędziłem 6 lat razem z Wami na Forum Bioderko. Będę szczęśliwy, jeśli moja obecność tutaj choć w części przysłużyła się na Waszej drodze ku zdrowiu ..........

Po dlugim namyśle doszedłem do wniosku, że nadszedl czas aby wycofać sie z mojej dalszej dzialalnosci na Forum. Moja misja tutaj dobiegła końca. Mam ogromną nadzieje, że to co legło u podstaw powstania Forum Bioderko a potem Fundacji Bioderko, to o co zabiegałem i do czego zmierzałem będzie nadal kontynuowane. Te zadania poddaje szczególnej opiece i trosce Adminom, Fizjoterapeutom i Moderatorom na Forum. Jeszcze raz dziekuje Wam za wszystkie lata spędzone razem. To był dla mnie bardzo ważny czas ..........


Niech żyje Forum Bioderko !!

Fizkom
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Fizkom dziękuje i zycze powodzenia i wszystkiego co dobre w zyciu zawodowym jak i prywatnym....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Fizkom bardzo mnie zaskoczyła Twoja decyzja...wniosłeś dużo cennych informacji i bez Ciebie forum już nie będzie takie samo...ale jeśli tak zdecydowałeś to ją szanuję i dziękuję za te wszystkie lata i tyle cennych porad. Pozdrawiam!
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
biedronne 




Status: Endo x 1
Wiek: 39
Doczya: 15 Sie 2010
Posty: 432
Skd: Kraków
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Uuuu szkoda. Dziękuję za wszystkie posty, w których dzieliłeś się swoją wiedzą, nawet jak nie dotyczyły problemów, z którymi się osobiście borykam, to bardzo dużo mi dały.
Pozdrawiam
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Fizkom,
Dziękuję za to, że zawsze znalazłeś czas aby pomóc tym, którzy tego potrzebowali.
Dziękuję, że byłeś z moją rodziną w najtrudniejszych dla nas chwilach.
Jest mi ogromnie przykro ; -(
tak jak pisze aga.t., forum bez Ciebie nie będzie już takie samo... :-(
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Fizkom życzę Ci wszystkiego dobrego. I dziękujemy Ci za pomoc i rady jakie od Ciebie otrzymywaliśmy. Przykro nam że odchodzisz z forum.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Imfreeever 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 17 Wrz 2013
Posty: 3
Skd: Dzierżoniów
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Jesteś wspaniałym facetem i na pewno tylko dlatego wytrzymałeś tak długo tak wiele ataków na siebie.Oczywiście większość,tak jak ja,jest pełna podziwu i szacunku dla Ciebie.
Wszystkiego,co najlepsze!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   

Fizkom - wiem jak niełatwo było podjąć Ci tą decyzję...

Wniosłeś przez te lata ogromny wkład w edukację użytkowników w zakresie fizjoterapii/osteopatii.
Twoja wiedza tak często była bezcenna dla poszukujących profesjonalnej pomocy, tak wiele osób tyle Ci zawdzięcza (w tym i ja).
Mając tak niewiele prywatnego czasu poświęcałeś go bezinteresownie dla wszystkich potrzebujących cierpliwie pisząc posty, odpowiadając na wiadomości, wspierając Fundację Bioderko.
Podzieliłeś się z nami wiedzą która wcale tak łatwo nie jest dostępna, pokazałeś mnóstwu osobom kierunek z którego jeśli chcieli to skorzystali.
Zawsze byłeś oddany swojej pracy i tą pasję wszyscy mogli widzieć tutaj, zawsze gdy ktoś szukał pomocy mógł na Ciebie liczyć.
To Forum bez Ciebie i Twojej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem nie byłoby takie jakie się stało.


Dziękuję Ci jako Junior Admin w imieniu wszystkich użytkowników, którzy skorzystali na Twojej wiedzy

Fizkom napisa/a:
Mam ogromną nadzieje, że to co legło u podstaw powstania Forum Bioderko a potem Fundacji Bioderko, to o co zabiegałem i do czego zmierzałem będzie nadal kontynuowane. Fizkom

Obiecuję. Dopóki będę pełnić na Forum Bioderko funkcję Junior Admina, dopóki będę mieć wpływ na kształt tego Forum - będę dbać o to tak jak to zawsze robiłam przez tyle lat - nie z obowiązku ale z głębokiego przekonania.


Dziękuję Ci w imieniu swoim własnym-prywatnym za wieloletnią współpracę w rozwijaniu Forum Bioderko i Fundacji Bioderko.
Współpraca z Tobą była nie tylko przyjemnością.
Znając Ciebie tyle lat mogę napisać że dla mnie to był prawdziwy ZASZCZYT.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Stiv Slon 
Stiv Slon
Popularus Bioderkus





Status: Artroskopia x 1
Doczy: 17 Maj 2014
Posty: 83
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 13 Sie, 2015   Smutna wiadomość...

Witaj FIZKOM...

Ależ to smutna i zaskakująca wiadomość dla mnie ... choć zapewne tak samo dla wielu innych Bioderkowiczów !

Zaledwie zdążyliśmy się poznać, a tu takie zaskoczenie .... :( choć .... nie zdziwienie ...
Mawiają, że młody żołnierz bywa zdziwiony, zaś stary najwyżej ... zaskoczony.


Poznanie Ciebie było dla mnie prawdziwą przyjemnością, a zarazem stało się owocne bardzo zaskakującą , bo niezwykle profesjonalną rehabilitacją, z którą nigdy wcześniej się nie spotkałem, a trochę tzw standardowych "rehabilitacji" mam już za sobą...

Wielka szkoda, że Forum Bioderko zostanie uszczuplone przez brak Twojej Osoby - jako Wspólnotowicza Bioderkowego, oraz
o Twoją profesjonalną pomoc, poprzez odpowiednie wypowiedzi i informacje.

Dziękuję Ci za wszelkie dobro jakim ubogaciłeś Grupę Bioderko, a szczególnie za to dobro, które stało się moim udziałem
w przygotowaniach do operacji kapoplastyki !!!

Pozdrawiam serdecznie !
Stiv Slon
_________________
Stiv Slon
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Pi 14 Sie, 2015   Fizkom

Piotr dziękuję, bez patosu, szczerze , serdecznie, DZIĘKUJĘ !
 
     
miguelprado 
Mikrus Bioderkus



Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 43
Doczy: 27 Sty 2015
Posty: 22
Skd: warszawa
Wysany: Sob 22 Sie, 2015   

Rowniez dziekuje Fizkomowi,jego postawa jest wzorem do nasladowania,jego wiedza, chęć niesienia pomocy zasługują na najwyższy szacunek
 
     
Romy 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 57
Doczya: 01 Gru 2010
Posty: 26
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 04 Wrz, 2015   

I ja bardzo dziękuję za Twoją obecność na Forum - wiedza bezcenna (szczególnie dla tych, którzy poza czytaniem wprowadzają ją w życie)

Cieszę się, że dzięki FB mogłam Piotra poznać i nawet skorzystać z jego cennej wiedzy i rąk i zawsze żałuję, że dużo, dużo... za mało!

Dorota
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.