Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 16 Lip, 2012
Oddział rehabilitacyjny Piekary Śląskie
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pi 26 Wrz, 2014   

mariusz, jak byłam w tamtym roku to z kartą parkingową niepełnosprawnych parking był bezpłatny. Nie wiem jak teraz.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 26 Wrz, 2014   

mprzepiora, ale wjazd jednorazowy jest za darmo a jak wielodniowy?
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pi 26 Wrz, 2014   

pasiflora, wielodniowe też. Przynajmniej tak było w zeszłym roku. Ja nic nie płaciłam.
Zależy tez na kogo się trafi na bramie. Jest Pani miła :) ale jest też bardzo nie przyjemny Pan :evil:
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Pon 06 Pa, 2014   

Nie mam pojęcia czy mi się udało,czy też nie ma ograniczeń w parkowaniu samochodu na terenie parkingu Piekarskiej urazówki,Są dwa parkingi-jeden dla pracowników,drugi dla gości,zostałem wpuszczony i było miejsce.Oczywiście parkowałem za darmo,okazując się kartą parkingową.
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 14 Lip, 2015   

Pytanie Reniaczek zostało przeniesione tutaj.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dada72 
danka
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 07 Mar 2015
Posty: 32
Skd: RACIBÓRZ
Wysany: Nie 02 Sie, 2015   

hej kochani ja bede w listopadzie na IX oddziale piekary czy sa tam jacys konkretni rechabilitanci? czy tylko pseudo...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 02 Sie, 2015   

dada72, mogę z czystym sumieniem napisać, że rehabilitanci są super jak na poziom NFZ.
 
     
sabo
[Usunity]


Wysany: Sro 18 Lis, 2015   Oddział rehabilitacyjny Piekary Śląskie

:-D Witam. Oddział rehabilitacyjny Piekary Śląskie :arrow: nie potrzeba reklamować.



Jest na wysokim poziomie. :!: Ktoś z mojej rodziny tam był i ma bardzo pozytywne zdanie :arrow:



Wszystkim życzę zdrowia
 
     
doriss928 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 28 Lip 2014
Posty: 11
Skd: Piotrków Tryb
Wysany: Sro 30 Gru, 2015   

Mam pytanie bo już zgłupiałam.Będąc na ostatniej wizycie u dr.M.dowiedziałam się że rehabilitacja zaraz po,na jeszcze poprzedniej wizycie że trzeba odczekać i że uda się dostać na oddział po operacji.Czytając was wiem że może być inaczej, że po operacji mogą mnie odesłać do domu .Więc moje pytanie, czy zaraz po operacji można się rehabilitować i trzeba, czy lepiej poczekać aż się trochę wszystko podgoi.
_________________
Każdy zna ogrom swego cierpienia i tylko on sam może ocenić, czy jego życie ma sens.P.Coelho
 
     
krkaw 
Krzysztof
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczy: 15 Sie 2013
Posty: 6
Skd: Bielsko-B
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

Z mojego doświadczenia (jestem po 2x endo) najlepsze efekty daje rehabilitacja 2-3 m-ce po operacji kiedy już jest wszystko zagojone i można w pełni obciążać biodro. Rehabilitant zaaplikuje Ci dopiero wtedy pełny zestaw ćwiczeń, nauczy prawidłowo chodzić i skoryguje ewentualne niedociągnięcia w poruszaniu się.
Po operacji wystarczy jedynie "sumiennie" wykonywać w domu te ćwiczenia, które pokaże Ci rehabilitant po operacji na oddziale gdzie będziesz operowana (są wszystkie na stronce poniżej). Na oddziale rehabilitacyjnym nie będziesz miała innych chyba że liczysz że same zabiegi fizo Ci jakoś pomogą ..
*******************

ciekawy jestem na którym oddziale w Piekarach będziesz miała operację ? Ja miałem 1 grudnia na oddziale drugim u dr M i było super :)
Ostatnio zmieniony przez kinga Czw 14 Sty, 2016, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
doriss928 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 28 Lip 2014
Posty: 11
Skd: Piotrków Tryb
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

Dzięki, bardzo pomocna stronka,wiele jeszcze muszę się dowiedzieć,a co do oddziału to nie wiem na jakim ,wszystko się okaże.Pozdrawiam :-)
_________________
Każdy zna ogrom swego cierpienia i tylko on sam może ocenić, czy jego życie ma sens.P.Coelho
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

krkaw napisa/a:
Z mojego doświadczenia (jestem po 2x endo) najlepsze efekty daje rehabilitacja 2-3 m-ce po operacji kiedy już jest wszystko zagojone i można w pełni obciążać biodro.

Na szczęście to tylko Twoje uwagi.
Rehabilitacja to nie tylko ćwiczenia z całkowitym obciążeniem.
Najlepiej rehabilitację zacząć przed operacją, a po niej jak najwcześniej. Już w szpitalu.
 
     
krkaw 
Krzysztof
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczy: 15 Sie 2013
Posty: 6
Skd: Bielsko-B
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

"Po operacji wystarczy jedynie "sumiennie" wykonywać w domu te ćwiczenia, które pokaże Ci rehabilitant po operacji na oddziale !"

To nie tylko moje zdanie
To jest zdanie i ortopedów i rehabilitantów ! Zapytaj FACHOWCÓW w Piekarach
Ja to tylko wypróbowałem na sobie,
a obserwowałem wiele osób, które zaraz po operacji trafiły na oddział rehabilitacyjny na 3 tygodnie i widziałem jak po kilku miesiącach brakuje im tej właściwej już rehabilitacji i żałowały zmarnowanej okazji - za wcześnie się tam dostały ...
a drugi raz już ich tam nie przyjmą
Oczywiście przed operacją bardzo ważna jest rehabilitacja i wzmocnienie - szybciej wraca się do formy
zresztą nieważne - niech każdy postępuje wg własnego uznania wysłuchawszy subiektywnych opinii innych :)

ciekawy jestem Kinga dlaczego skasowałaś z mojego posta link do stronki fizjoterapeutom, która zawiera kompendium informacji dla osób po operacji?
To dla wszystkich jest taka praktyczna ściąga !
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

krkaw napisa/a:
ciekawy jestem Kinga dlaczego skasowałaś z mojego posta link do stronki fizjoterapeutom, która zawiera kompendium informacji dla osób po operacji?
To dla wszystkich jest taka praktyczna ściąga !

Ponieważ taki jest Regulamin tego miejsca. Ćwiczenia z kartki nie są dla nikogo praktyczną ściągą.

krkaw napisa/a:
To jest zdanie i ortopedów i rehabilitantów ! Zapytaj FACHOWCÓW w Piekarach

Ortopeda nie jest specjalistą rehabilitacji.
Czy rehabilitantów? - zapraszam do lektury Forum, z pewnością dowiesz się więcej.
 
     
krkaw 
Krzysztof
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczy: 15 Sie 2013
Posty: 6
Skd: Bielsko-B
Wysany: Czw 14 Sty, 2016   

hm
Kinga masz niesamowite płytkie podejście do tematu
na tych "kartkach" jest dokładnie To co w każdym szpitalu rehabilitant przekazuje pacjentowi po operacji !

więc bardzo proszę Admina o wykasowanie wszystkich moich dotychczasowych postów gdyż dzielenie się tu na forum jakimikolwiek praktycznymi informacjami poza "miejsca parkingowe" czy "stołówki" są bez sensu
Pozdrawiam,
Bye
Ostatnio zmieniony przez krkaw Czw 14 Sty, 2016, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.