Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 16 Lut, 2015
[MOJA HISTORIA] Osteotomia Ganza
natasza2000 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 14 Sty 2015
Posty: 6
Skd: gdansk
Wysany: Pon 16 Lut, 2015   [MOJA HISTORIA] Osteotomia Ganza

Witam. Jestem już w domu, równe dwa tygodnie minęło od czasu operacji. Operacje miałam robioną w Niemczech. Mam dwa cięcia jedno z przodu około 13 cm, drugie na pośladku 3 cm (przez to cięcie wkręcono śruby), tak że na plaży nic nie będzie widać.Staw jest skręcony na 2 wielkich śrubach. Nogi są równe.
Po operacji kiedy minęło 12 godzin miałam straszne bóle, ale dostałam kroplówkę i tabletki, pomogło. Cztery dni leżałam na plecach, nie wolno było wstawać(robiłam na nocnik). Kiedy postawiono mnie na nogi dostałam zawrotów głowy, jak próbowałam wstać sama zemdlałam (tak że proszę z tym uważać). Miałam straszną panikę nie mogłam utrzymać równowagi, cały czas płakałam, ale codziennie robiłam się silniejsza. Teraz spokojnie chodzę o kulach, potrafię kilka minut stać na jednej nodze, będąc oparta o coś. Na siódmy dzień zapytałam czy mogę leżeć na boku, powie dzieli mi że tak, ale muszę wkradać kołdrę pomiędzy nóg, ale ja po dzień dzisiejszy nie mogę długo leżeć na boku tak mnie ciągnie. ALE NA BRZUCHU MOGĘ LEŻEĆ BEZ KOŃCA.
Przez 8 tygodni muszę siedzieć w domu, raczej leżeć, bo siedzieć nie mogę w ogóle, dopóki nie zrosną się koście, a potem czeka mnie 3 tygodnie rehabilitacji.
 
     
Aga71 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 53
Doczya: 02 Mar 2015
Posty: 1
Skd: gorzów wlkp
Wysany: Nie 08 Mar, 2015   Re: [MOJA HISTORIA] Osteotomia Ganza

natasza2000 napisa/a:
Witam. Jestem już w domu, równe dwa tygodnie minęło od czasu operacji. Operacje miałam robioną w Niemczech. Mam dwa cięcia jedno z przodu około 13 cm, drugie na pośladku 3 cm (przez to cięcie wkręcono śruby), tak że na plaży nic nie będzie widać.Staw jest skręcony na 2 wielkich śrubach. Nogi są równe.
Po operacji kiedy minęło 12 godzin miałam straszne bóle, ale dostałam kroplówkę i tabletki, pomogło. Cztery dni leżałam na plecach, nie wolno było wstawać(robiłam na nocnik). Kiedy postawiono mnie na nogi dostałam zawrotów głowy, jak próbowałam wstać sama zemdlałam (tak że proszę z tym uważać). Miałam straszną panikę nie mogłam utrzymać równowagi, cały czas płakałam, ale codziennie robiłam się silniejsza. Teraz spokojnie chodzę o kulach, potrafię kilka minut stać na jednej nodze, będąc oparta o coś. Na siódmy dzień zapytałam czy mogę leżeć na boku, powie dzieli mi że tak, ale muszę wkradać kołdrę pomiędzy nóg, ale ja po dzień dzisiejszy nie mogę długo leżeć na boku tak mnie ciągnie. ALE NA BRZUCHU MOGĘ LEŻEĆ BEZ KOŃCA.
Przez 8 tygodni muszę siedzieć w domu, raczej leżeć, bo siedzieć nie mogę w ogóle, dopóki nie zrosną się koście, a potem czeka mnie 3 tygodnie rehabilitacji.


Też zastanawiam się nad różnymi rozwiązaniami , czy mogę zadać pytanie : w jakiej miejscowości odbył się zabieg i jaki jest rząd wielkości odpłatności? Wiem, że dosyć bezpośrednie pytanie ...
_________________
;)
 
     
natasza2000 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Doczya: 14 Sty 2015
Posty: 6
Skd: gdansk
Wysany: Czw 18 Cze, 2015   

Witam, przepraszam ze nie odpisywałam. Przed operacją pracowałam w Niemczech, tak że wszystko pokryło ubezpieczenie.
 
     
andy 
andy
Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 17 Maj 2015
Posty: 76
Skd: W-M
Wysany: Sob 20 Cze, 2015   Re: [MOJA HISTORIA] Osteotomia Ganza

natasza2000 napisa/a:

Przez 8 tygodni muszę siedzieć w domu, raczej leżeć, bo siedzieć nie mogę w ogóle, dopóki nie zrosną się koście, a potem czeka mnie 3 tygodnie rehabilitacji.

Tak ci powiedzieli lekarze w Niemczech? A ta rehabilitacja to nie za krótka? Czy ktoś ci nakreślił jak ma wyglądać?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.