Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Co dzisiaj robiłaś/łeś?
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 26 Mar, 2015   

biedronne, przez fakt że pierwsze operacje miałam w dzieciństwie zawsze mnie oszczędzano, ale bardzo bym chciała jeździć. Aż Ci zazdroszczę.
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 27 Mar, 2015   

A mnie kumpel z pracy namawia na nurkowanie.Dzisiaj nawet do mnie ej czarnula no nie bądz cykor :-) zapisz się że mną. Szczerze kusąca propozycja
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 27 Mar, 2015   

Bonia napisa/a:
A mnie kumpel z pracy namawia na nurkowanie.Dzisiaj nawet do mnie ej czarnula no nie bądz cykor :-) zapisz się że mną. Szczerze kusąca propozycja


byle basen był większy od wanny, bo propozycja może mieć drugie dno.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sob 11 Kwi, 2015   

Dzisiaj byłam na naprawde długim spacerze piękna pogoda nie da się wysiedzieć w domu. Pod koniec tego spaceru byłam zmachana ale szczęśliwa i chyba z tej radości łzy leciały mi po twarzy. Dzisiaj dokładnie mija sześć lat pracy z moim fizjo sześć lat pracy mojej mojego fizjoterapeuty. Sześć lat ciężkiej pracy żelażnej dyscypliny i konsekfencji mojego fizjoterapeuty pełne efekty zebrałam tego dzisiaj gdy podczas trzy godzinnego spaceru szłm tak jak powinien chodzić prawidłowo człowiek :->
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
jolta 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 09 Lut 2015
Posty: 9
Skd: łódzkie
Wysany: Sob 11 Kwi, 2015   

Dziś miałam pracowity dzień, chciałam wysprzątac wszystkie kąty w domu i to chyba nie był dobry pomysł ,bo teraz leżęi wyć mi się chce z bólu. Ale tyle sie naczytałam na forum o przgotowaniach domu na po operacji , ale to chyba nie o to chodziło. A ze termin tuż tuż wiec musze troche poprzekładać najczęsciej urzywane i potrzebne ciuchy,rzeczy w miejsca na wysokości dostępnej ,żeby sie nie schylać i wchodzić na drabinki. Tylko nie wiem dlaczego sama się męcze. Właściwie to wiem bo ,,sama zrobię to najlepiej'' . Musze przestać tak postępować.I mam za swoje nie dość że boli jal djabli i nie moge sie ruszać to jeszcze zebrałam pożądny ochrzan od męża.


Zapomniałam się podpisać a jestem tu od niedawna . Jolka
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Nie 12 Kwi, 2015   

Bonia gratulacje! Dla Ciebie i Twojego fizjoterapeuty :) Jaka to radość i duma z takiego spaceru :)

jolta fajnie, że masz takiego męża :) Wiem jak bardzo trudno odpuścić to ''sama'' ale chyba możesz liczyć na pomoc męża więc korzystaj już teraz :) nie każdy ma kogoś takiego obok siebie.

Wczoraj też miałam fajny spacer :) pogoda piękna więc trzeba było korzystać.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Nie 12 Kwi, 2015   

Cytat:
Właściwie to wiem bo ,,sama zrobię to najlepiej'' . Musze przestać tak postępować
Joleczko, a pomyślałaś, że wystarczy aby było zrobione :arrow: dość dobrze? I, że inni też potrafią?

Boli bioderko? To zajmij się nim. Ale nie płacz nad nim, nie rozczulaj się, daj mu to czego potrzebuje. Mnie pomagało rozciąganie, rozluźnianie, rowerek stacjonarny wolno i spokojnie......
Ale na pewno nie porządki.

A wiesz ile przyjemności da TOBIE taka kawa, herbata.... podana przez męża, dzieci....?
A ile przyjemności daje to...... IM?
pozdrawiam, buziaki
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
dada72 
danka
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 07 Mar 2015
Posty: 32
Skd: RACIBÓRZ
Wysany: Pon 13 Kwi, 2015   

hej kochani mam pytanie takie czy osteopata to to samo co kregarz? moze głupie ale szukam jakiegos dobrego osteopaty na slasku i kiepsko a kregarza bym jakiegos miała ale nie wiem czy to to samo i czy mi nie zaszkodzi ? jestem przed endo


Danka :-P
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 13 Kwi, 2015   

Nie, to zupełnie co innego. Kręgarz to definicja a osteopata to definicja. Jak dla mnie wybór prosty: bez cienia wahania osteopatia.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Sob 25 Kwi, 2015   

dzisiaj 4 sety na plaży od 13:00 do 16:00 i potem 4 sety na hali trzech na trzech na całe boiska od 17:00 do 18:30.
endo w niczym nie przeszkadzało, ale wiek. ale jakoś na hali wyszedłem na remis z dużo młodszymi.
 
 
     
Boubi 
Popularus Bioderkus



Status: Endo + Kapo
Doczya: 12 Gru 2010
Posty: 91
Skd: Raciborz-Lozanna
Wysany: Nie 26 Kwi, 2015   

Cyryl,

Uwielbiam czytac Twoje posty!!!
Ciesze sie, ze ktos "nadaje na tej samej czestotliwosci ".
Ja co prawda na razie tkwie w szpitalu (3 dzien po), ale jutro wychodze i juz zaczynam myslec jak tu by sie uruchamiac, kiedy bede mogla znow poplywac itp, itd.... Jestem dobrej mysli i mam nadzieje, ze z dwiema protezami w przyszlym sezonie zalicze fajne nartki....Mam wielkiego sprzymierzenca w postaci mojego chirurga-operatora, ktory naciska na szybkie aktywizowanie sie i powrot do normalnego zycia, to on "goni" mnie do chodzenia i pozbycia sie bariery strachu. Mowi " niech sie pani nie boi, ja pania operowalem, wiec co i jak jest zrobione i na jakie ruchy mozna sobie na tym etapie pozwolic"- lubie go za to bardzo!!! :lol:
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Pon 27 Kwi, 2015   

na sali mój młodszy kolega z drużyny powiedział, że nie wykazuje żadnego zaangażowania w grze, gdy ja ledwo powłóczyłem nogami.
w ostatnim secie wpadł na pomyśl, abym z zagrywki biegł pod siatkę blokować - dowcipniś.
 
 
     
Boubi 
Popularus Bioderkus



Status: Endo + Kapo
Doczya: 12 Gru 2010
Posty: 91
Skd: Raciborz-Lozanna
Wysany: Czw 30 Kwi, 2015   

Mija tydzien od mojej operacji. Ze szpitala wyszlam na 4 dzien.

Dzis 4-godzinny wypad z domu, troche marszu, troche przysiadania na laweczkach, zakupy, a wieczorem znajomi i kolacja z siedzeniem przy stole od 18-ej do 21-ej. Ufff.... milo, ale chyba mam troche dosc.
Srodkow p/bolowych nadal nie biore; o kulach chodze w rytmie naprzemiennym tzn " a la nordic walking"; w poniedzialek mam pierwszy seans fizjoterapii. Szwow nie beda mi w ogole wyjmowali, bo mam tzw: steri - strips, a pod spodem chyba nici rozpuszczalne. Spie juz na boku "zdrowym", a na operowany moge sie na chwile przekrecac. Jest dobrze! :-) Pozdrawiam Bioderkowiczow!
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Wto 19 Maj, 2015   

wczoraj po grze na piachu po raz pierwszy popływałem na otwartej wodzie, ciepła.
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 19 Maj, 2015   

:ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.