Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
dr n.med. Michał Mielnik
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 24 Wrz, 2014   

Michał K, próbuj bo ja miałam szczęście go trafić, ale wiem co inne osoby mi donoszą.
 
     
mioda 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 18 Kwi 2014
Posty: 32
Skd: śląsk
Wysany: Czw 02 Pa, 2014   

Michał K to, że dr M nie ma w przychodni to niestety standard, ja będą na 5 wizytach pooperacyjnych nie zastałam go ani razu. W końcu obrałam inna taktykę - w trakcie czekania na wizytę kolejkową w przychodni udawałam się pod gabinet Pana ordynatora i tam go "łapałam" co niestety w poniedziałki bywa czasami czasochłonne. Na oddziale jest tam wtedy jeden wielki sajgon, ale z drugiej strony to jedyny dzień kiedy nie operuje.
 
     
dada72 
danka
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 07 Mar 2015
Posty: 32
Skd: RACIBÓRZ
Wysany: Sob 07 Mar, 2015   

byłam w tej prywatnej pkaktyce doktora Mielnika z rejestracja nie ma problemu spokojnie z tygodnia na tydzien mozna sie rejestrowac pani w recepcji powiedziała ze doktoe co tydzien ma po 200 osób do przyjecia ech jakas masakra jesli ktos chce mam telefon do tej przychodni...
 
     
Kup3l 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skd: Jaroslaw
Wysany: Pon 20 Kwi, 2015   

DODA72 to ja bym poprosił o nr[/b]
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 20 Kwi, 2015   

Dada72, wstaw numer tu na Forum aby i inne potrzebujące osoby mogły skorzystać.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
dada72 
danka
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 07 Mar 2015
Posty: 32
Skd: RACIBÓRZ
Wysany: Wto 05 Maj, 2015   

ok kochani to jest numer do tej prywatnej przychodni w Piekarach śląskich 767 56 02 do dokt. Mielnika chyba jeszcze potrzebny nr. kierunkowy 32. wizyta w styczniu była po 200 zł pozdrawiam
 
     
elżbieta 
elżbieta
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Wrz 2010
Posty: 21
Skd: południe Polski
Wysany: Pon 21 Mar, 2016   

Dr Mielnik zakwalifikował mnie z powodu podwyższenia Co i Cr do usunięcia toksycznej kapoplastyki, niestety szybko z tego się wycofał, chciał mi w zamian wszczepić polietylenową głowę , masakra.
Żaden z doświadczonych ortopedów nie poparł jego pomysłu, poza tym szkodliwe dla mnie jony przecież zostaną w organiżmie.
Mało tego dr Mielnik pokazał swoją prawdziwą twarz, był wyniosły, krzyczał na mnie. Jak otrzymał ode mnie wcześniej angielskojęzyczne strony, odnośnie pacjentów, którzy z powodu kobaltozy mieli wymianę protez metalowych na ceramiczne oraz informacje odnośnie zmarłego Piotra- taki zawsze niby miły Pan dr Mielnik, powiedział, ŻE TO JEST SPAM.Tak naprawdę traktuje chorych. Koszmar.
Poszukałam innego dobrego ortopedy.
_________________
Elżbieta
 
     
Imfreeever 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Doczya: 17 Wrz 2013
Posty: 3
Skd: Dzierżoniów
Wysany: Sro 23 Mar, 2016   

Ja po dwóch wizytach u niego mam też tylko negatywne wspomnienia.Zarozumiały i arogancki.Fuj!
 
     
Disiple 
pełnomocniczka ;-)
Mikrus Bioderkus



Status: Zdrowy szczęściarz
Doczya: 04 Mar 2016
Posty: 2
Skd: Gliwice
Wysany: Pi 15 Kwi, 2016   

Imfreeever napisa/a:
Ja po dwóch wizytach u niego mam też tylko negatywne wspomnienia.Zarozumiały i arogancki.Fuj!


Jestem szczerze zdziwiona! :shock: naprawdę! Bo mam zupełnie inne zdanie. Przyspieszył właśnie mojej mamie operację z przyszłej wiosny na wrzesień w trybie pilnym, jest to pierwszy lekarz, który tak naprawdę dał nam jakąkolwiek nadzieję! Wczoraj była na kolejnej wizycie i wszystko idzie w dobrym kierunku :)
 
     
soul.hunter.m 
Mikrus Bioderkus



Status: Student
Doczy: 19 Maj 2016
Posty: 1
Skd: Częstochowa
Wysany: Czw 19 Maj, 2016   

Jeśli by ktoś chciał Dr. Mielnik przyjmuje także w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie, nie pamiętam w jakich godzinach ale szukając zabiegu wstawienia biodra dla babci go tam widziałem
 
     
elżbieta 
elżbieta
Mikrus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 52
Doczya: 11 Wrz 2010
Posty: 21
Skd: południe Polski
Wysany: Sro 03 Sie, 2016   

Dr Mielnik, byłam pod jego opieką od 2008 r, od kiedy został ordynatorem , zrobił się strasznie arogancki, kłamie, kręci aż się niedobrze robi.
Wykonał mi artroskopię z fatalnymi powikłaniami. Dr Mielnik sądzi, że jest najlepszy,ale "pycha kroczy przed upadkiem". Już nawet inni ortopedzi mi mówią, że Piekary bardzo się pogorszyły i maja coraz więcej powikłań, również bioder ( np. pracownica szpitala z Piekar).
Ja po latach zrezygnowałam z obecnie zadufanego w sobie dr Mielnika. Taka postawa jest niebezpieczna dla chorego, szkoda, że nie zrezygnowałam wcześniej, przed operacją jaką mi wykonał.
_________________
Elżbieta
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 08 Sie, 2016   

elżbieta, niestety i ocena leci w dół na znanej stronie https://www.znanylekarz.p...eda/czestochowa
 
     
Agrado 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 50
Doczya: 22 Kwi 2015
Posty: 8
Skd: Racibórz
Wysany: Wto 14 Lis, 2017   

oj... dawno nie czytałam wątku o p. doktorze. ... Ciężko się to czyta, zwłaszcza w odniesieniu do początku wątku
Ja jak na razie nie mogę narzekać. NO ale wizyty to coś innego, a operacja tez co innego.
Jestem przed operacją.To już przyszły tydzień... Zobaczymy jak będzie.... Zawsze jeszcze zdążę ucieć :lol:
 
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Sro 07 Lut, 2018   

Na dodatek pan doktor dla nowych pacjentów w prywatnym gabinecie podniósł cenę do 300 pln :-(
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 09 Lut, 2018   

300 złotych? No to chyba czas pomyśleć o szukaniu innego prywatnego - w razie potrzeby oczywiście. Dla mnie to jest zawrotna suma, nawet te 200 to było dużo, biorąc pod uwagę że jechałam tylko aby wypełnił zaświadczenie o stanie zdrowia do Zus bo akurat termin w poradni nie pokrywał się z komisją. Rozumiem, że dobry specjalista się ceni ale bez przesady...
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.