Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pon 04 Lip, 2011
Moj BMHR- historia Raddironsa
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   Moj BMHR- historia Raddironsa

Witam!
Z różnych przyczyn jakoś dawno nie pisałem na forum. Jestem prawie 5 miesięcy po operacji lewego biodra i muszę powiedzieć, że moje biodro ma się bardzo dobrze. Zero bólu, ruchomość w porównaniu z tą sprzed zabiegu to w moim odczuciu 1000% poprawa, praktycznie już zapomniałem o operacji.Po 3 miesiącach od zabiegu odrzuciłem kule wróciłem do pracy i normalnej aktywności, a właściwie to po około 2 miesiącach czułem się na siłach i kule mi przeszkadzały.Co do rehabilitacji to zdecydowaną poprawę ruchomości i siły mięśni w operowanej nodze odczułem po ćwiczeniach w basenie, na który zacząłem chodzić jeszcze o kulach praktycznie codziennie, oprócz tego ćwiczyłem w domu około godzinki i 20-30 minut jazdy na rowerku stacjonarnym.Niestety prawe biodro ma się nie najlepiej, zaczęło ostatnio mocno bolec (co zresztą mój lekarz przewidział jeszcze przed operacją twierdząc ze "szybko poleci jak lewe będzie zrobione") i tez czeka na bmhr-a.Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   

raddirons, bardzo cieszę się, że chociaż Ty już częściowo pozbyłeś się problemu. Aż wierzyć się nie chce , że ten sam szpital , ten sam lekarz a Ty już praktycznie zapomniałeś o operacji a ja nadal czekam. Pamiętasz jak to Ty mnie poinformowałeś o tej metodzie nawet Ty sam myślałeś, że ja będę wcześniej od Ciebie zoperowana, ale jednak ja nawet nie mam już daty.
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Czw 10 Gru, 2009   

Niestety tez slyszalem o problemach z nfz i bedac na kontroli pod koniec pazdziernika slyszalem od naszego dr-a ze do konca roku moze pojechac na narty, bo limity z nfz wyczerpane.Tez nie mam wyznaczonego terminu, ale ze slyszenia wiem ze pod koniec roku czesto szpitale maja klopot z nadwykonaniami itp. i chętniej planują zabiegi od stycznia, kiedy podpisują nowe umowy z funduszem, takze mysle ze po nowym roku wszystko ulozy sie po Twojej mysli, czego Ci zycze.pozdrawiam
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 12 Kwi, 2010   

Dzięki za RTG z Twoim BMHR-em W końcu dodałeś go do naszego albumu :*
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Pi 28 Maj, 2010   

Witaj, może Ty bedziesz mógł mi pomóc i doradzić. Jestem 6 tyg. po kapo , mam rehabilitacje od 4 tyg. i nadal boli mnie udo i pachwina.Czy to normalne czy może ćwiczenia nie takie?
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
barbara
 
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Sob 29 Maj, 2010   

Witam,
mnie tez pobolewała noga w pachwinie szczególnie przy unoszeniu nogi w lezeniu na brzuchu czy ruchu wyprostowaną nogą do tyłu.6 tyg po operacji mogą boleć mięśnie, szczególnie po intensywnych cwiczeniach.Tez sie tym martwilem, moj operator wyjasniał ze bolą przyczepy mięśni (tak to sie chyba nazywa).Pomaga zimny oklad zelowy (do nabycia w aptece).Oczywiscie powinnas porozmawiac ze swoim lekarzem i fizjoterapeutą, moze cwiczysz zbyt intensywnie.A tak w ogóle to bardzo polecam basen, daje rewelacyjne efekty.
Rozumiem Twoje obawy - chyba kazdy tak ma ze kazde uklucie w pachwinie czy pobolewanie budzi niepokój.Gdybym byl teraz po operacji drugiego biodra troche inaczej podchodziłbym do sprawy.Mniej stresu, wiecej odpoczynku, nic na siłe. Na wygojenie "rozbebeszonego" operacją biodra trzeba troche czasu,6 tyg to naprawde niedlugo.Pamietam słowa pielegniarki z PIekar, "Po takiej operacji to jeszcze z pół roku moga bolec mięśnie", i coś w tym jest.pozdrawiam i zycze zdrówka.
 
     
basia19 
basia19
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 65
Doczya: 15 Sty 2010
Posty: 84
Skd: wielkopolska
Wysany: Sob 29 Maj, 2010   

Dziękuję bardzo , troche mnie uspokoiłeś. Pozdrawiam serdecznie.
_________________
barbara
 
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Wto 13 Sty, 2015   

Za 2 tygodnie mam wyznaczony termin zabiegu z wykorzystaniem implantu ACCIS z metalu pokrytego ceramiką, ma to byc odpowiednik BMHR innego producenta, jednak nigdzie w sieci nie moge znalezc wzmianki o tej protezie (jest implant do kapoplastyki lub endoproteza ze "zwyklym" trzpieniem na tej stronie) .Ktos moze slyszal o tym nowym bmhrze?Ma sie nazywać bodajże "medium accis" o ile dobrze usłyszałem.
pozdrawiam
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Wto 27 Sty, 2015   

Ide pod noz za jakies klika nascie lub dziesiat minut dostalem juz odlotowy fartuszek i jeszcze bardziej odlotowa tabletke.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Wto 27 Sty, 2015   

raddirons Trzymam kciuki! Jak będziesz miał możliwość to daj znać co i jak.

O ile dobrze kojarzę to operacje masz w Piekarach? Gdybyś czegoś potrzebował - jakieś zakupy czy pogaduchy - to daj znać. Czasem tam wpadam do bioderkowiczów ;)
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Wto 27 Sty, 2015   

raddirons, a i ja chętnie bym Cię w końcu poznała. Oczywiście o ile będziesz na siłach i jeżeli leżysz w Piekarach.
 
     
raddirons 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 13 Lip 2009
Posty: 34
Skd: lubelskie
Wysany: Pi 30 Sty, 2015   

Witam dopiero dobralem sie do internetu po zabiegu.Jestem jeszcze w piekarach jutro rano jade do domu .Dziekuje za trzymanie kciukow I chec odwiedzin niestety nie bylem w formie by zagladac na foum.Mam.zalozony trzpien nanos z glowa I panewka od bmhr.Jestem zaskoczony tempem w jakim odbywa sie obecnie kdrojenie w piekarach.Przyjecie w poniedzialek zabieg we wtorek a juz w piatek moglem wyjsc do domu wychodze jednak jutro z uwagi na transport.Znieczulenie w kregoslup po ktorym czulem sie bardzo dobrze duzo lepiej niz po narkozie poprzednim razem. Co zauwazylem to po operacji daja teraz mniej lekow przeciwbolowych .bol dokuczal bardziej niz poprzednim razem ale dalo sie przezyc.Myslalem ze bedzie gorzej.pozdrawiam ze szpitalnego lozka.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.