Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Sro 24 Wrz, 2014
Przemijające steny osteoporozy stawu bidrowego - co
przemeksz 
Mikrus Bioderkus



Status: Inne
Doczy: 24 Wrz 2014
Posty: 1
Skd: Sławków
Wysany: Sro 24 Wrz, 2014   Przemijające steny osteoporozy stawu bidrowego - co

Witam, na początku witam wszystkich bywających na tym forum :)

Mam 39 lat i problem, który spadł na mnie jak grom z jasnego nieba.
Do tej pory byłem bardzo aktywy fizycznie, rower i pływanie to podstawa.
Od maja wszystko się zmieniło. Po wizycie na basenie, zacząłem odczuwać silny ból w biodrze. Ból był na tyle mocny, że nie byłem w stanie wsiadać i wysiadać z samochodu, a ruch skrętny w biodrze wywoływał u mnie straszne wrażenia. Dodatkowo biodro zaczęło przeskakiwać.
Rozpocząłem diagnostykę. Prześwietlenie, tomografia i rezonans. Pierwsze dwa badania nie dały jednoznacznego wyniku co się stało. Wszystko wyszło podczas rezonansu. Okazało się, że mam obrzęk szpiku kostnego głowy kości udowej. Lekarz stwierdził, że może to być przemijająca osteoporoza stawów biodrowych i chyba miał rację.
Ból w normalnych warunkach funkcjonowania zmalał, jednak teraz już bolą mnie oba biodra, masakra.
Uwielbiam rower i pływanie, jednak po obu odczuwam ból, szczególnie w lewym biodrze. Nie wiem na co mogę sobie pozwolić.
Każdy kto kiedyś trenował regularnie i nagle przestał wie co przechodzę. Dodatkowym problemem jest to, że mnóstwo czasu spędzam w samochodzie.

Może ktoś wie coś więcej na temat mojej dolegliwości ? Mam wrażenie, że lekarze nie bardzo wiedzą co mi powiedzieć, co doradzić.
Muszę coś trenować, bo oszaleję. Dodatkowo od czerwca przybyło mnie pięć kilo, co przy moim wzroście 1,7m, ma znaczenie i zaczyna mnie to dobijać.

Mam nadzieję na jakiś sygnał z waszej strony :) Może ktoś coś podpowie.

Pozdrawiam wszystkich,
Przemek
Ostatnio zmieniony przez kinga Sro 24 Wrz, 2014, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.