Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Moja historia - Iza
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Sro 18 Cze, 2014   

kinga napisa/a:
Norma dla kobiet to 11,5-15,5 g/dl, (wg innych źródeł od 11)
przykładowe źródło
Spojrzałam na wyniki i pierwszą operację miałam przy wyniku 10 :)

Profesor kazał przyjeżdżać, więc chyba nie jest tak źle ;)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
bebe14 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 45
Doczy: 20 Lip 2013
Posty: 281
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 18 Cze, 2014   

No ja lekarzem nie jestem ale nie jest zle całkiem przyzwoity wynik , też bym się zdziwil jakby ci przesunęli ale to tylko opinia amatora
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Sro 18 Cze, 2014   

bebe14 napisa/a:
No ja lekarzem nie jestem ale nie jest zle całkiem przyzwoity wynik , też bym się zdziwil jakby ci przesunęli ale to tylko opinia amatora

Amatorem widać był ktoś inny w dyżurce lekarzy, na szczęście Profesora opinia jest dla mnie kluczowa i skoro mówi przyjeżdżać no to jadę ;)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Sro 18 Cze, 2014   

Walizka spakowana, jutro wyjazd. Jadzia z Warszawy podpowiedziała mi kilka cennych uwag. Zabieram tak jak radziłaś Kochana na drogę powrotną poduchę obciągniętą folią ;) dzięki Twojej podpowiedzi udało mi się wstępnie załatwić rehabilitację pooperacyjną na NFZ u bardzo dobrego fizjoterapeuty. Mam nadzieję, że w tej kwestii już nic się nie zmieni.
Trzymajcie bioderka kciuki za mnie i za ewcię, która być może dziś jest już po operacji ganza.
Odezwę się z Otwocka jeśli samopoczucie na to pozwoli i oczywiście necik będzie działał :)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
kejpi77 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczy: 03 Kwi 2013
Posty: 141
Skd: z tamtąd
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

powodzenia !
 
     
esca 
2000r i 2014r



Status: Endo x 2
Wiek: 65
Doczya: 29 Wrz 2012
Posty: 393
Skd: Polska zach
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

Iza napisa/a:
Zabieram tak jak radziłaś Kochana na drogę powrotną poduchę obciągniętą folią
a to po co?
Ja mam do Świebodzina 50km ale też może powinnam wziąć? Na drogę powrotną?
Tak się wygodniej/pewniej/bezpieczniej jedzie?

Iza pisała, że ma 500km z Otwocka do domu. Czy tu chodzi o długość trasy czy raczej o bezpieczeństwo operowanej nogi?
pozdr
_________________
Jeśli czegoś pragniesz, to cały świat działa potajemnie, aby udało ci się to osiągnąć.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

esca, zdubluj pomysł Izy i weź poduszką. Ja jechałam ok 30 km i włożyłam torebkę między nogi bo ta operowana latała przy dziurach a wiadomo że przekroczyć osi ciała nie może.
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Nie 29 Cze, 2014   

Witajcie Kochani. Jestem w domku. Po konsultacji z Profesorem i po konsylium lekarskim zdecydowałam, że jeszcze poczekam. Profesor powiedział, że jestem jeszcze "za dobra" na operację, oczywiście w sensie medycznym. Jeśli bóle znacznie się nasilą, mam przyjechać. Nie ukrywam, że trochę spanikowałam. Dziś po dwóch dniach w szpitalu mój obraz zdecydowanie się zmienił. Operacja to nie wycięcie migdałków tylko poważna ingerencja w organizm.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Nie 29 Cze, 2014   

Iza napisa/a:
Operacja to nie wycięcie migdałków tylko poważna ingerencja w organizm.

Dokładnie tak, zrób co tylko możesz aby pomóc sobie ile się da dobrą rehabilitacją, gdy przyjdzie już czas operacji będziesz naprawdę świetnie przygotowana do szybkiego powrotu do sprawności.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Nie 29 Cze, 2014   

Iza napisa/a:
Profesor powiedział, że jestem jeszcze "za dobra" na operację, oczywiście w sensie medycznym.

To raczej dobre wieści :)
Iza napisa/a:
Dziś po dwóch dniach w szpitalu mój obraz zdecydowanie się zmienił. Operacja to nie wycięcie migdałków tylko poważna ingerencja w organizm.

Iza co takiego zobaczyłaś, czy usłyszałaś, że Twój obraz się zmienił? Czytanie forumowych historii nie jest aż tak obrazowe?
Ciekawa jestem Twoich odczuć.
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Nie 29 Cze, 2014   

kinga napisa/a:
Iza napisa/a:
Profesor powiedział, że jestem jeszcze "za dobra" na operację, oczywiście w sensie medycznym.

To raczej dobre wieści :)

Czy dobre to się okaże. Miałam już takie momenty, że myślałam o operacji jak o zbawieniu. Na chwilę obecną jest ciut lepiej, ale kto to wie co będzie za miesiąc czy dwa. Mogę śmiało powiedzieć, że stchórzyłam. Jednak opinia Profesora była dla mnie kluczowa w podjęciu decyzji.
kinga napisa/a:
Iza napisa/a:
Dziś po dwóch dniach w szpitalu mój obraz zdecydowanie się zmienił. Operacja to nie wycięcie migdałków tylko poważna ingerencja w organizm.

Iza co takiego zobaczyłaś, czy usłyszałaś, że Twój obraz się zmienił? Czytanie forumowych historii nie jest aż tak obrazowe?
Ciekawa jestem Twoich odczuć.

Jadąc do szpitala, nie spodziewałam się, że operacja jest tak trudna dla pacjentów. Duża utrata krwi podczas zabiegu jest bardzo wyczerpująca. Hemoglobina niektórym spada do czterech. Pionizacja i stawianie pierwszych kroków to też nie lada wyzwanie. Głowa pamięta co innego, a nogi swoje robią. Co poniektórzy mdleją na korytarzu. Jest po prostu bardzo ciężko. Ale my słaba płeć radzimy sobie i tak zdecydowanie lepiej niż faceci :)
kinga napisa/a:
Czytanie forumowych historii nie jest aż tak obrazowe?
Ciekawa jestem Twoich odczuć.

Wiele cennych rzeczy dowiedziałam się z forum, jednak historie nie oddają tego wszystkiego. Co innego przeczytać, co innego zobaczyć, a pewnie jeszcze co innego przeżyć. Cieszę się, że spędziłam dwa dni w klinice i mogłam sobie wyrobić subiektywne zdanie. Dziś wiem co mnie czeka i powiem, że mi się nie specjalnie spieszy. Oczywiście będą decydowały o tym narastające dolegliwości, ale widać ja jeszcze za mało się wycierpiałam. Także wpisuję się na nowo w kolejkę i gdyby się pogorszyło zasuwam do Profesora. Pomimo wszystko nie wyobrażam sobie gdzie indziej się operować.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 22 Lip, 2014   

Myślałem ze jesteś juz po Iza to oczym piszes w poście wyzej znam z życia przeszedłem to i to zalezy od nasz od siły chęci i oraganizmu . Ja nie widziałem aby ktoś mdlał gdy go pionizowali jak i tez sam nie zemdlałem po usunięciu ostrego wyciągu gdzie tez była utrata krwi do tego prawie na mieś. lezenia na wznak . Myśle ze po endo tez będzie ok a Tobie Iza życzę duzo zdrowia aszczególnie tego by stawy były ok.....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Wto 22 Lip, 2014   

maaly-22 napisa/a:
Myślałem ze jesteś juz po Iza to oczym piszes w poście wyzej znam z życia przeszedłem to i to zalezy od nasz od siły chęci i oraganizmu . Ja nie widziałem aby ktoś mdlał gdy go pionizowali jak i tez sam nie zemdlałem po usunięciu ostrego wyciągu gdzie tez była utrata krwi do tego prawie na mieś. lezenia na wznak . Myśle ze po endo tez będzie ok a Tobie Iza życzę duzo zdrowia aszczególnie tego by stawy były ok.....

No widzisz takie widoki mi się trafiły :) mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko dobrze i moment zleci jak będziesz już brykał. Dziękuję za życzenia zdrowia choć niestety moje stawy już nigdy nie będę ok. Zapisałam się na nowo w kolejkę i czas pokaże co mnie czeka. Trzymam mocno kciuki za Twój zabieg. Powodzenia.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
ewka 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 55
Doczya: 16 Gru 2013
Posty: 55
Skd: Nowy Sacz
Wysany: Pi 05 Wrz, 2014   

iza napisała

Co innego przeczytać, co innego zobaczyć, a pewnie jeszcze co innego przeżyć. Cieszę się, że spędziłam dwa dni w klinice i mogłam sobie wyrobić subiektywne zdanie. Dziś wiem co mnie czeka i powiem, że mi się nie specjalnie spieszy.
[i]a tez się ciesze z naszego spotkania :-) i tego, że mogłaś zobaczyć między innymi też na moim przykładzie ze czasami nie jest tak kolorowo jak tutaj co niektórzy piszą....
Jesteś dzielna i wiem że tą decyzje podejmiesz w odpowiedniej dla Ciebie chwili ;-)
_________________
wiara czyni cuda....
 
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 19 Wrz, 2014   

No to Iza myśle ze kolejka nie jest długa ja jestem juz po zabiegu było troche komplikacji ale jest oki , wszystko opiszałem wmiare w swojej histori pozdrawiam
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.