Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: kinga
Pi 20 Cze, 2014
Bardzo dobre forum...
jacek8s 
Jacek
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczy: 18 Maj 2014
Posty: 28
Skd: opolskie
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

Mijka napisa/a:
Czytając posty jacek8s, mam nieodparte wrażenie, że to jest zwykły trolling :!:

O co Ty mnie posądzasz? Wiesz, że Katja ma rację, mam specyficzne poczucie humoru. :)
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

Katja napisa/a:
...którzy czują, że nasze forum jest inne. Inne bo zadbane, moderowane, skrupulatnie administrowane i wolne od wszelkiej reklamy...


uczestniczę w kilku forach związanych z transportem, turystyką kamperową i sportem. wszystkie one są zadbane, moderowane itp.
zgadzam się, że każde forum jest inne, bo każde to inne środowisko ludzi.
w każdym z tych środowisk są ludzie fajni, mniej fajni i nawiedzeni. tych nawiedzonych mniej szkodliwych toleruje się, gorszych eliminuje się.
każde forum robi też spotkania w rodzaju naszych Iłek, w przypadku forum kamperowych ze względu na charakter forum, jest to zdecydowanie częściej, w przypadku forum transportowych kilka razy w roku z okazji imprez związanych z transportem: Master Truck w Opolu, Spotkania Trakerskie w Krakowie, KAC Deszczno, Truck & Bus Logistic Fair Bydgoszcz, Trakerskie Spotkania w Stalowej Woli. nawet Wrocławskie Forum Komunikacyjne robi kilka razy w roku spotkania na mieście z przejazdami różnymi formami komunikacji publicznej.
także pod względem technicznym, czy zwartości uczestników to forum niczym się nie różni od innych, które znam. na każdym są bardzo dobrzy fachowcy, ludzie szukający wiedzy, żartownisie i parę trolli, tu jest tylko inne środowisko.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

Cyryl, co Ty za herezje siejesz :mrgreen: Mamy najlepsze forum i już :wink:
Osobiście bardzo lubię te forum. Traktuję je poniekąd jak własne dziecko. Od początku je tworzę i pielęgnuję. Wkładamy mnóstwo prywatnego czasu by to wszystko zrobić i dopieszczać.
Osobiście z tak uporządkowanym forum nie miałam do czynienia. Choć nie twierdzę, że takich nie ma. Może nie było nam po drodze?
 
     
Fizkom 
Fizkom
Gigantus Bioderkus




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 59
Doczy: 25 Cze 2009
Posty: 850
Skd: Poland
Wysany: Czw 26 Cze, 2014   

Polecam dla porównania dwa fora o tematyce medycznej: skolios.pl i zgryz.com.
Popatrzcie i porównajcie.

Fizkom
 
     
Cyryl 
Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 68
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 764
Skd: Wrocław
Wysany: Pi 27 Cze, 2014   

a po co?

człowiek jest obecny tam gdzie dobrze się czuje i temat forum go interesuje.
to, że na tym forum jest wielu fajnych ludzi, to nie przekreśla faktu, że na innych są podobnie fajni.



pasiflora napisa/a:
...Wkładamy mnóstwo prywatnego czasu by to wszystko zrobić i dopieszczać...


trochę to zabawne, bo nie spotkałem forum które ktoś by prowadził w ramach zajęć służbowych.

jestem na forum o transporcie, które w 2004 roku założył licealista i był to totalny żywioł. dzisiaj jest to dorosły mądry facet, a forum bardzo fajne i uporządkowane.
jestem również na forum kamperowym, gdzie opisy wyjazdów są lepsze od profesjonalnych przewodników turystycznych, więc jak ktoś chce gdzieś jechać wystarczy wejść na forum i zapoznać się z opisem oraz pooglądać zdjęcia.
 
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Pi 27 Cze, 2014   

jacek8s napisa/a:

O co Ty mnie posądzasz? Wiesz, że Katja ma rację, mam specyficzne poczucie humoru.

Przemiły jacek8s, nasza kochana szefowa ma zawsze rację :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Pi 27 Cze, 2014   

Ze względów zdrowotnych swoich i moich bliskich korzystałam z zasobów informacji na rożnych forach.
Kiedy człowiek na prawdę jest w desperacji, załamany stanem zdrowia - ma mętlik w głowie i nie potrafi myśleć racjonalnie zwłaszcza pod presją czasu, który w takich chwilach jest dla nas bardzo cenny. Dużo ciężej jest wtedy poszukiwać informacji. Potrzebujemy wówczas pomocy i właśnie to jest jedną z najważniejszych zalet Forum Bioderko. Ta pomoc tutaj przychodzi natychmiast. Pamiętam, kiedy zarejestrowałam się na Forum Bioderko, łatwo i szybko mogłam znaleźć potrzebne mi informacje. Na moje pytania tutaj błyskawicznie uzyskiwałam odpowiedzi.
Na innych forach poszukiwanie informacji nie było już takie łatwe, a na zadane pytanie czasem przez kilka kolejnych dni nikt nie odpowiedział, a ja wariowałam z bezradności.
Pod presja czasu zupełnie inaczej odbieramy nasze problemy, wydaje nam się, że jesteśmy bezradni, często sami nie potrafimy sobie poradzić i wówczas potrzebujemy wsparcia, pomocy.
Tu na Forum Bioderko jestem pewna, ze każdy kto ma szczere intencje bycia użytkownikiem tego forum taką pomoc i wparcie otrzymuje.
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 27 Cze, 2014   

Popieram Twoje słowa Moniko tu czuję się jak w domu w śród bliskich za co Wszystkim i Kazdemu z osobna DZIĘKUJE pozdrawiam wszystkich życzę by kazdy był tak ciepło przyjęty jak ja i zrozumiany po mimo błędów złej piszowni....
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
dorotabeata 
2016r., 2017r.
Maximus Bioderkus




Status: Endo x 2
Wiek: 64
Doczya: 21 Cze 2014
Posty: 476
Skd: lubuskie
Wysany: Pon 30 Cze, 2014   

"pasiflora"
Cytat:
Osobiście z tak uporządkowanym forum nie miałam do czynienia.

To prawda. Cały czas zaskakuje mnie profesjonalizm strony.
_________________
Beata8
 
     
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Pon 30 Cze, 2014   

jacek8s napisa/a:
Mijka napisa/a:
Czytając posty jacek8s, mam nieodparte wrażenie, że to jest zwykły trolling :!:

O co Ty mnie posądzasz? Wiesz, że Katja ma rację, mam specyficzne poczucie humoru. :)

Jacek zaczyna mi się podobać Twój humor ;)
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.