Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Tylko chwila a jakie zmiany- BMHR/nanos agi.t.
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Wto 18 Mar, 2014   

Popieram wazne ze wiesz co robić i robisz z tym poządek , i co najwazniejsze dajesz innym WZÓR i przykład ze trzeba dbać o siebie i o endo .Tak trzeba i myśle ze inni to zrozumią bo to ze jest endo to połowa sukcesu dalej trzeba dbać samemu tak jak pisze Aga T co popieram Ją w 1000% . Sam czytałem tu posty na forum jak np. dana osoba pisze ze z endo zle ale zapytana przezemnie i inne osoby o rehabilitacje złości się obraza . Rehabilitacja jest wazna wiem bo nie przekonałem się czytając posty Agi Kingi czy innych osób tu lecz sam rehabilitowałem sie i rehabilituje ćwicze . Życzę wszystkim zdrówka i super sprawności chodz czasem do powrotu do tej sprawności trzeba czasu i wiary niepoddawajcie sie......
Kinga młotek oki ale gumowy bo Agnieszka jest Ok ;-)
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
jacky6 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 73
Doczy: 12 Maj 2014
Posty: 16
Skd: Redenowo
Wysany: Pon 12 Maj, 2014   historia warta lektury...

jako mąż endoprotetyczki - przeczytalem całe 14 stron dziennika od dechy do dechy...
się chwalę ?
nie...
cuś podobnego przeżywalem - obok swojej lubej ale też za nią w gospodarstwie zasuwając...
moja tyż zaliczyla 3kroć Piekary, ostatnio 3 oddział ale pokój bliżej windy...
...
:lamer:
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pon 12 Maj, 2014   

jacky6 Wariacie wszystko przeczytałeś? :)
Żona też była pacjentką dr Mielnika?
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
jacky6 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 73
Doczy: 12 Maj 2014
Posty: 16
Skd: Redenowo
Wysany: Wto 13 Maj, 2014   życie w cieniu Piekar Ślaskich...

aga.t. napisa/a:
jacky6 Wariacie wszystko przeczytałeś? :)
Żona też była pacjentką dr Mielnika?


szybko czytam wzrokowo, być może z czasem wyjdzie, że "cuś" przeoczyłem...
nie mogę sobie teraz przypomnieć nazwisko ostatniego chirurga...
ale dwie pierwsze operacje przeprowadzane były pod nadzorem dra Wąsika - akurat to nazwisko wbiło mi się...
później żona spotkała go w Szpitalu w Ustroniu ( ? )...

:lamer:
_________________
to przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...
 
     
Danielos 
Bioderkus!!!



Status: Fizjoterapeuta
Doczy: 31 Pa 2013
Posty: 224
Skd: Biłgoraj (lubelskie)
Wysany: Wto 13 Maj, 2014   Re: historia warta lektury...

jacky6 napisa/a:
jako mąż endoprotetyczki -
...
:lamer:


Może nie do końca w temacie..Wydaje mi sie że trafniejsze byłoby słowo "endoprotezowana". "Endoprotetyczka" wskazuje raczej na profesję instalowania protez a nie jej posiadania..
_________________
"Żaden człowiek nigdy nie będzie cieszył się nieustającym sukcesem, dopóki nie przyjrzy się prawdziwym przyczynom wszystkich swoich pomyłek."
 
     
jacky6 
Mikrus Bioderkus



Status: Sympatyk Forum
Wiek: 73
Doczy: 12 Maj 2014
Posty: 16
Skd: Redenowo
Wysany: Wto 13 Maj, 2014   Re: historia warta lektury...

Danielos napisa/a:


Może nie do końca w temacie..Wydaje mi sie że trafniejsze byłoby słowo "endoprotezowana". "Endoprotetyczka" wskazuje raczej na profesję instalowania protez a nie jej posiadania..


masz po stokroć rację Danielosie...
ja tam prostym człowiekie jestem, czasami tu i ówdzie sprzątam... :lamer:
a jako ciekawostkę zapodam, że ...
nie - nie tutaj, żeby nie na temat Agusi śmiecić ...
:mlotek:
w swoim czasie ...

:agent:
_________________
to przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 31 Lip, 2015   

Dziś miałam wizytę kontrolną w Piekarach. To moja trzecia wizyta z kolei, na której nie widziałam się moim operatorem...ostatni raz w poradni widziałam się z nim w grudniu 2013.... Po raz drugi z kolei zostałam przyjęta przez doktora Czecha i muszę przyznać, że to naprawdę sympatyczny człowiek. Nie wiem jakim jest chirurgiem bo przecież to nie on mnie operował ale można z nim normalnie i wyczerpująco porozmawiać. Zostałam obejrzana, zbadana, miałam zrobione rtg bo ostatnie było robione chyba ponad dwa lata temu. Proteza nadal ładnie się trzyma. W kolejce do następnej operacji jestem już od jakiegoś czasu, póki co czekam cierpliwie i nie chcę na razie jej przyśpieszać. O ile nie wejdą jakieś nowości to na dzień dzisiejszy w drugim biodrze nie metal-metal, może być oxinium (nie wiem czy dobrze napisałam) albo głowa ceramika a panewka polietylen - takie kombinacje wchodzą w grę. No i faktycznie od bmhr się odchodzi czy nawet odeszło ze względów ekonomicznych - to była jedna z droższych protez.
A jak pięknie wygląda rtg na pierwszym piętrze :) aż miło tam posiedzieć :)
Kolejna wizyta za rok.
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Sob 01 Sie, 2015   

Aga, dobrze jest czytać takie wieści pokontrolne :)
Co do operatora to już chyba musimy się przyzwyczaić, ze zobaczyć go i porozmawiać możemy jedynie w prywatnym gabinecie.
Ważne, że dzięki niemu nasze bioderka trzymają się rewelacyjnie i oby tak dalej....
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Sob 01 Sie, 2015   

Ciesze się i gratuluje czytając taki post jak Twój Agnieszko zycze zdrówka i super sprawności . Co do operatorama podobnie jak w Twoim przypadku Aga jak i Mprzepióry poprostu mam lekarzy prowadzących któzy zawsze robią na kontroli rtg i w gabinecie sprawdzają ruchomośc stawu .Co do endo o którym piszes to ja posiadam porcelana z hdpe (porcela i plastik) minoł rok i jest ok a nie oszczędzałem sie zyje normalnie .Zycze zdrówka super sprawności i radości z zycia prywatnego i tego abym mugł zawsze czytać twoje posty radosne tak jak ten...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Nie 02 Sie, 2015   

Oby tak dalej Aga :) Samych bioderkowych sukcesów
Jak byłam w maju na wizycie kontrolnej to usłyszałam, że dr Mielnik w ogóle już nie schodzi do przychodni :(
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 02 Sie, 2015   

aga.t., fajnie, że Twoja endo trzyma się rewelacyjnie. To jedyny plus z posiadania takiego operatora. Nie wiem czy żałować że nie ma Mielnika w gabinecie bo nie dość że jego słowa były czasem nic nie warte to jeszcze taki był sajgon w dniu kiedy on przyjmował w ambulatorium, że chyba dr Czech to nam wynagrodzi.
Pozdrawiam Cię kochana.
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sro 06 Lip, 2016   

Za dwa mam wizytę w Piekarach (może ktoś też będzie?) i tak sobie postanowiłam sprawdzić swoje konto na e-urazówka....dla pewności sprawdziłam jeszcze konto w ZIP bo co się okazało? Zmienił się planowany termin mojej drugiej operacji :shock: miałam termin styczeń 2020 a teraz marzec 2019. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam ;) Jak nie zapomnę to się spytam lekarza z jakiego powodu są przyśpieszenia a nie opóźnienia :D
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
kate310 
żyję z nadzieją



Status: Endo x 1
Wiek: 43
Doczya: 22 Lip 2011
Posty: 285
Skd: Polska Południowa
Wysany: Czw 07 Lip, 2016   

:lol: :lol: :lol: :lol: extra Aga!! ja tez ma na 2019 ;)
 
     
Farrokh 
Popularus Bioderkus



Status: Kapo x 1
Wiek: 36
Doczy: 30 Lip 2011
Posty: 46
Skd: Ruda Śląska
Wysany: Nie 14 Sie, 2016   

Być może terminy jeszcze Wam się przybliżą bowiem w Piekarach trwa czyszczenie list min. z ludzi takich jak ja, czyli tych którzy zostali wpisani na drugą operacje asekuracyjnie.
 
     
Icek 
Popularus Bioderkus



Status: Artroskopia x 2
Wiek: 39
Doczy: 17 Lut 2016
Posty: 113
Skd: Boguszow
Wysany: Nie 29 Kwi, 2018   

Cześć.
Czy Kapoplastyka jest jeszcze wykonywana w szpitalu w Otwocku?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.