Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
SARKOIDOZA A KONIECZNOŚC ENDO BIODRA!
babcia-bis 
Popularus Bioderkus





Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczya: 22 Sty 2014
Posty: 32
Skd: Łódż
Wysany: Sro 05 Lut, 2014   SARKOIDOZA A KONIECZNOŚC ENDO BIODRA!

Mam pytanie, czy ktoś się spotkał z rozpoznaniem sarkoidozy, ktora dlugo dawała oznaki, róznych chorob stawow kości i mylnie wpływała latami na rozpoznanie
dopiero teraz, kiedy dwa tygodnie przed terminem operacji endo robiłam wyniki badan, w rtg.płuc pojawila sie drobna zmiana 3 mm -opisana jako drobnoguzkowaty cień. Już wszystkie mozliwe cholery cisna mi sie na usta. Oczywiście przesuwam termin operacji, bo w dniu kiedy miala się odbyć mam zakladana probe tuberkulinową (chca wykluczyc grużlice), 4 dni sie czeka na odczyt. Na moje usilne proścy aby to juz zrobioną, otryzmalam info, ze zbieraja pacjentow, bo to drogi preparat i w jednej strzykawce conajmniej musi byc kilka osob do zakladania tej proby. SZOK. Juz sie zapisalam na pryw. wizyte do prof.pulmonologii -dodam, ze nigdy nie bylo zadnych najmniejszych nawet problemow z moją klatka piersiowa, ostatni rtg robilam w listopadzie 2012r.W marcu 2013r robiono CT klatki piersiowej -chodziło o śródpiersie -tez nic nie wykryto az teraz do terminu operacji mam pasztet. Pozdrawiam.
_________________
życie jest piekne
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.