Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
[PYTANIE] Bol 6 miesiecy artroskopii biodra
asiakunc 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczya: 30 Maj 2013
Posty: 1
Skd: tychy
Wysany: Czw 30 Maj, 2013   [PYTANIE] Bol 6 miesiecy artroskopii biodra

Witam serdecznie.
Chcialam zapytac czy ktos moglby mi udzielic pomocy w moim problemie. Mialam wykonana artroskopie biordra w grudniu zeszlego roku( resekcja osteofitu typu Pincer na brzegu konstym panewki i osteofitu CAM szyjki kosci udowej, szycie uszkodzonego obrabka w czesci przedniej za pomoca kotwicy wbijanej, shaving uszkodzonej chrzastki stropu panewki i mikrofrakturacja miejsca ubytku). Zabieg przebiegl pomyslnie potem oczywiscie zaczelam rehabilitacjie i przez pierwsze miesiace bylam zadowolona, stan biodra sie poprawial ale okolo 6 tygodni temu postep jakby sie zatrzymal na jakis czas a teraz niestety sprawy maje sie ku gorszemu poniewaz bol znowu zaczal wzrastac :( zastanawialam sie czy ktos mial podobny problem a moze dzieje sie cos niedobrego w biodrze? A moze po prostu potrzebuje wiecej czasu....Dziekuje z gory za wszelkie porady. Dodam tylko ze zabieg robiony byl w Klinice Sportowej w Zorach. Dziekuje
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 30 Maj, 2013   

Witaj, piszesz że miałaś prowadzoną rehablitację. Na czym ona polegała ? Drugie pytanie czy konsultowałaś ten ból u lekarza prowadzącego ?
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Violet 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 41
Doczya: 25 Sty 2012
Posty: 8
Skd: Southampton/Poznan
Wysany: Sob 16 Lis, 2013   

Witaj Asia,

Dawno nie bylo mnie na forum...
Ja rowniez jestem po artroksopii stawu biodrowego. Zabieg mialam wykonany ten sam zabieg co Ty z ta roznica, ze byl on wykonany w Londynie.
Artroskopia miala miejsce we wrzesniu 2012. Wszystko przebiegalo pomyslnie do czasu kiedy to jakies 4 miesiace temu na nowo zaczelam odczuwac bol.
Chcialabym sie dowiedziec, gdzie u Ciebie wystepuje bol? U mnie jest on w pachwinie lub w czesci centralnej posladka. 2 tyg temu mialam wykonane usg wiezadla i MR arthogram. Obecnie czekam na wynikimam. Mam nadzieje, ze w poniedzialek bedzie juz cos wiadomo i moje objawy okaza sie dla mnie bardziej jasne :-/

Pozdrawiam :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.