Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przychodnia ul.Wrocławska 19 Warszawa -Różne punkty widzenia
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Czw 15 Pa, 2009   Przychodnia ul.Wrocławska 19 Warszawa -Różne punkty widzenia

Mam nadzieję, że to ewenement, ale prosząc o umieszczenie plakatu w publicznej przychodni w W-wie (Wrocławska 19), zdarzyło mi się usłyszeć, że owszem, plakat może znaleźć się na tablicy ogłoszeniowej przychodni, ale po uregulowaniu płatności. :-) A to dlatego, że komuś nie spodobały się zamieszczone na stronach forum szczegółowe informacje o placówkach rehabilitacyjnych. Uznano to za formę reklamy konkurencji.
Na nic moje tłumaczenia, czy zainteresowanie, życzliwe podejście i poparcie lekarzy i reszty personelu przychodni...
 
     
Jowi 
Pielęgniarka

Gigantus Bioderkus




Status: Artroskopia x 1
Wiek: 37
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 848
Skd: Poznań
Wysany: Czw 15 Pa, 2009   

niewiarygodne !!! ! Buractwo !!! !
_________________
.... Żaden Anioł nie szybuje samotnie......
....Twoja dłoń w mojej dłoni....bezpiecznie:)
 
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 15 Pa, 2009   

Tak...to się będzie czasem zdarzać...brak zrozumienia i doszukiwanie się innych znaczeń naszych działań....
Nie możemy zrażać się porażkami...to tylko część "ryzyka" aby odnieść sukces ;-)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 15 Pa, 2009   

Dodam tylko, że powyższa warszawska Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna nie rehabilituje w oparciu o nowe koncepcje czy metody.... Stawiają na podwieszki i tego rodzaju niestety wąsko pojęte "usprawnianie"...

Najciekawsze jest jednak to, iż uznali że umieszczone w naszych polecanych kontaktach inne ośrodki rehabilitacji są dla nich żywą konkurencją. To kazało mi się na moment zatrzymać przy słowie "konkurencja". Według etymologii tego słowa konkurowanie może się odbywać w oparciu o wiele cech oferty rynkowej, takich jak cena, jakość, forma płatności i wiele innych. Idąc dalej, aby móc konkurować należy zaoferować produkt lepszy od konkurentów. Zgadza się? Siłą rzeczy aby mieć lepszy produkt należy go doskonalić - zresztą nie tylko produkt, ale cały arsenał działań, które mają na celu skłonić klienta - w tym wypadku pacjenta - do zakupu/skorzystania z oferowanej usługi czy produktu (reklama, marketing etc).

I tu zaskoczyła mnie przedziwna myśl - jak ośrodek w którym rehabilitacja dziś nie różni się od rehabilitacji stosowanej 20 lat temu oraz inne ośrodki w których rehabilitują wysoko wyspecjalizowani fizjoterapeuci wykorzystując w pracy z pacjentem najnowsze światowe metody (za które nota bene pacjent płaci niemałe pieniądze) mogą być dla siebie konkurencją?? Przecież to inna epoka rehabilitacji!

Wyżywam się prawda? Może troszeczkę ;-) Prawda jest taka, warszawska przychodnia przy ul. Wrocławskiej bardzo chciałaby móc pójść w konkury z prywatnymi ośrodkami o których mowa, również chcieliby aby te ośrodki czuły, że są dla nich konkurencją a najlepiej gdyby traktowały publiczną przychodnie jako swoją konkurencję! Tak, to było by coś! Heh, niestety zostaje w strefie marzeń nie do zrealizowania ;-) Jedno i drugie to jak noc i dzień. Formę rehabilitacji, którą oferuje nasza butna i rządna kasy za wiszący plakat Forum Przychodnia (!) dzieli milowa przepaść od tego co prezentują nowoczesne ośrodki. Nasze polecane w dziale kontaktów ośrodki nigdy nie będą stanowiły dla owej Przychodni konkurencji. Wybaczcie, ale to zupełnie nie ten poziom. To jak porównywać jastrzębia, ziębę, mewę czy wdzięcznego szpaka do pterodaktyla. Czy wymienione ptaki mogą być konkurencją dla pterodaktyla? Nie. Bo pterodaktyl nie miał szans na przetrwanie w procesie ewolucji :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 16 Pa, 2009   

Tak...jestem oburzona i myślę to co Wy...Katja już to skomentowała bardzo konretnie i podpisuję się pod tym.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 17 Pa, 2009   

:-P No w końcu powstał temat "Niepolecamy" Mam nadzieję , że będzie malusio wpisów
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Sob 17 Pa, 2009   

Kiedy dostałam plakat od Katji poszłam z nim do przychodni gdzie
chodziłam na rehabilitację. poprosiłam Kierownika o pozwolenie
powieszenia plakatu. Pan Kierownik plakat obejrzał, powiedział że musi sam najpierw poczytać
potem zadecyduje.
Byłam bardzo ciekawa co z tego wyniknie. Niedawno poszłam tam na następne
2tyg rehabilitacji i co??? nasz plakat wisi na ścianie na którą każdy pacjent absolutnie
musi spojrzeć. Byłam bardzo zadowolona, jak widać nie każdy "boi " się konkurencji
i na szczęście są tacy którym zależy na dobru pacjentów.Nasze Forum musiało
zrobić wrażenie na p. Kierowniku i dobrze!! :-D
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 17 Pa, 2009   

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Stare polskie przysłowie jak widać się sprawdza dosłownie :-P
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Nie 18 Pa, 2009   

Cóż za wstyd :oops: w/w przychodnia to moja rejonowa, leczę się tam od zawsze :-/
Przykro jest się o czymś takim dowiadywać :-(
 
 
     
Nika 
Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 44
Doczya: 04 Lip 2009
Posty: 149
Skd: Wa-wa
Wysany: Nie 18 Pa, 2009   

pasiflora napisa/a:
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Stare polskie przysłowie jak widać się sprawdza dosłownie :-P


Szkoda tylko, że także w miejscu, w ktorym szuka się pomocy. Na szczęście, to jedyny taki przypadek i chyba tego trzeba się trzymać.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.