Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
loko87- Moja historia
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Czw 14 Lut, 2013   

loko87 napisa/a:
lekarz nie do konca umial mi powiedziec w czym tkwi problem ale tylko dodal ze to zadanie do fizjoterapeuty.

oby więcej takich lekarzy !!! :)
 
     
loko87 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo.
Wiek: 37
Doczy: 17 Gru 2012
Posty: 9
Skd: Lędziny
Wysany: Pi 15 Lut, 2013   

No i pierwsza wizyta za mna:) wrazenia pozytywne bezposrednie po terapii duza poprawa z biodrem i noga.
Terapia trwala prawie 2 godzinki ,najpierw praca manualna jakies 50 min a pozniej pierwsze delikatne cwiczenia.
Juz moge praktycznie bez ciagniecia w udzie zgiac noge w kolanie jakies 100 % tylko jest jeden duzy minus.Jakies pol roku temu skrecilem kolano i wydawalo sie ze wszystko bylo wporzadku juz z nim ale niestety sie odezwalo .Podczas zginania pojawia sie nieprzyjemny bol w kolanie i prawdopodabnie lakotka sie odzywa.A byloby tak dobrze ale co zrobic poki co musze zagryzc zeby i zobaczymy co dalej.
Na koniec terapeuta ocenil ze jest bardzo dobrze i ze zakres ruchu wyglada bardzo fajnie.
Oczywiscie mam rozpisane cwiczenia domowe ktore sumiennie juz dzis wykonalem izaraz czeka mnie jeszcze pare serii przed snem:) he co ciekawe mam zalecone masowanie blizny podobno dosyc wazne z tego co sie dowiedzialem.
Nastepne wizyty w poniedzialek i czwartek:)
Zabieram sie do cwiczen
Dobrej nocki zycze;)
_________________
Boze daj mi cierpliwosc abym pogodzil sie z tym czego zmienic nie jestem w stanie...!
Boze daj mi sile abym zmienial to co zmienic moge...!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 15 Lut, 2013   

No widzisz! Są pierwsze postępy :brawo:
Odnośnie kolana to po skręceniu mogło coś się stać co wymaga uwagi i teraz to się odzywa.Napewno Twój terapeuta coś wymyśli aby uporać się z tą sprawą.
Praca nad blizną jest bardzo ważna o czym wyczytasz w temacie o pielęgnacji blizny, który jest w dz.ogólnym.
Super, że masz zapał do ćwiczeń-niedługo napewno odczujesz znaczącą poprawę :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.