Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
VIII Warsztaty Analiza chodu - Warszawa 26 stycznia 2013
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 02 Sty, 2013   VIII Warsztaty Analiza chodu - Warszawa 26 stycznia 2013

Drodzy Bioderkowicze,

Wspólnie z zaprzyjaźnionym ośrodkiem rehabilitacji ORTHOS realizujemy specjalnie dla Was kolejne, VII już warsztaty z nowoczesnej fizjoterapii.

Temat warsztatów: "Analiza chodu - przynieś mi swoje buty a powiem ci kim jesteś".

Jak juz stało się tradycją :) udział w warsztatach poza niskobudżetowym wpisowym (przeznaczanym w całości na poczęstunek i kawkę dla uczestników) jest bezpłatny.

Warsztaty odbędą się 26 stycznia 2013 roku w Filii ORTHOS w Warszawie o godzinie 9.00.

Poniżej adres wraz ze wskazówkami dojazdu:

Filia Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej ORTHOS
ul. Modzelewskiego 37 lok. U8
02-679 Warszawa (Mokotów)

Dojazd:
metrem - stacja Wilanowska
autobusem: 165, 174, 210, 218, 365
przystanek: Smoluchowskiego
tramwajem: 4,10,14, 44
przystanek: Metro Wilanowska

Zajęcia "Analiza chodu - przynieś mi swoje buty a powiem ci kim jesteś" będą miały częśc teoretyczną podczas której terapeuci wyjawią nam zawiłości a raczej :) jasne strony prawidłowego poruszania się pomówimy o wzorcach chodu, o tym na co warto zwracać uwagę nawet przy małym spacerku z parkingu do domu, jak "różnie" można wchodzić po schodach, o dobrych i złych stronach naszych własnych ukochanych butów. Później w części praktycznej, która będzie niezmiernie ciekawa... pokażemy terapeutom swoje własne buty :) Tak, własnie. Będziemy wspólnie z nimi "czytać" to co nasze buty mają do powiedzenia. A uwierzcie - mają wiele.
Każdy pacjent biorący udział w warsztatach ma za zadanie przynieść na zajęcia 3 pary swoich ulubionych, znoszonych butów. Nie ma znaczenia czy będą to buty zimowe, jesienne czy te noszone latem. Ważne jest aby buty nie były nowe (powinny mieć minimum pół roku) i być butami w których naprawdę często chodzimy. I tu zacznie się prawdziwa zabawa oraz spektakularne odkrycia!
Ponadto każdy z pacjentów zostanie zbadany na ciekawym urządzeniu podoskopie, który bada obciążenia na stopie, w wszelkich zależnościach i konfiguracjach jakie występują kiedy stoimy a nasze stopy utrzymują całe nasze ciało; a także rzut środka ciężkości.
Jesteście na to gotowi?

W zajęciach wezmą udział fizjoterapeuci na co dzień pracujący w przychodni ORTHOS. Każdy będzie miał okazję zadać pytania i podzielić się spostrzeżeniami.

TUTAJ ANKIETA wpisowa na warsztaty - której wypełnienie oraz wpłata wpisowego w wysokości 15 zł na konto Fundacji BIODERKO gwarantuje udział w zajęciach.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać i nie czekać na ostatni moment.

Poniżej dla przypomnienia dane do wpłat za wpisowe:

Fundacja Bioderko
ul.Paderewskiego 171
04-438 Warszawa
konto: Alior Bank 97 2490 0005 0000 4500 3677 6667
w tytule: VIII Warsztaty Rehabilitacji + swój nick z forum

W tym samym dniu w Warszawie w pobliżu Orthosu, tuż po warsztatach nasza Fundacja organizuje Spotkanie Noworoczne. Będzie wesoło, gwarnie i mamy nadzieję uroczyście :) Wszyscy którzy mają ochotę po warsztatach spotkać się w gronie znajomych z forum będa mieli ku temu świetną okazję. Temat spotkania omawiamy i planujemy w osobnym specjalnie do tego stworzonym wątku: TUTAJ

Zapraszamy na Warsztaty! Zapisujcie się w wątku a jak tylko pojawi się ankieta - wypełniajcie, wpłacajcie wpisowe i do zobaczenia 26 stycznia w ORTHOS w Warszawie :D
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 04 Sty, 2013   

Kochani, wraz z kolegami po fachu poprowadzę opisane przez Katję warsztaty. Nasze moce przerobowe na te zajęcia zdołają zbadać i przyjąć podczas warsztatów około 20 pacjentów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapisów! :)
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
katka 
katka



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 42
Doczya: 31 Maj 2012
Posty: 14
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 04 Sty, 2013   

1. katka
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 09 Sty, 2013   

Kochani, ruszają zapisy na nasze kolejne Warsztaty.
TUTAJ ANKIETA której wypełnienie jest równoznaczne z zapisaniem się na zajęcia.
Ilośc miejsc jest ograniczona więc do dzieła! :)
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Sro 09 Sty, 2013   

Tylko jedna osoba się zapisała? A co z resztą? :)
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Sro 09 Sty, 2013   

Zapiszę się jak Warsztaty będą w Krakowie.
Byłam 2x i jestem b.zadowolona.
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 09 Sty, 2013   

Dziękuje za pierwsze ankiety, które spłynęły. Czekam na kolejne.
Warsztaty sa praktycznie za darmo (wpisowe w wysokości 15 zł przeznaczane jest na owoce, ciastka, kawę, herbatę i soki dla uczestników); prowadzą je wyspecjalizowani fizjoterapeuci więc idąc tym tokiem myślenia - powinny być tłumy.
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

Kochani, zerkam w temat i widzę, że zainteresowanie jest niewielkie. Jako terapeuta, który przygotowuje warsztaty zastanawiam się nad tym i głowię. Chciałabym poznać wasze zdanie. Jesteśmy otwarci i wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom podjęliśmy tematykę chodu - gdyż zawsze ten temat był szeroko dyskutowany. Jednak patrząc tutaj odnoszę wrażenie, że temat Analiza chodu - i związane z tym "badanie" Waszych butów nie budzi Waszego zainteresowania. Jeśli to nietrafiony temat - chcemy poznać Wasze zdanie. Możemy coś zmienić, przebudować temat tak aby był dla Was interesujący. Wydawało nam się, że ten właśnie temat będzie nowatorski i ciekawy dla Was. Ale jeśli tak nie jest, to może coś zaproponujecie? Jestem ciekawa Waszego zdania. Napiszcie.
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
dorka 
dorka

Bioderkus!!!




Status: Endo x 1
Wiek: 84
Doczya: 11 Pa 2010
Posty: 247
Skd: Zakopane/ Gdańsk
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

Wendy, mnie akurat ten temat bardzo interesuje. Niestety dla mnie to za daleko.
Może wypowiedzą się osoby bliżej mieszkające. Być może termin im nie odpowiada, bo nie chce mi się wierzyć, że temat.
_________________
operacja 13.09.2011
 
     
Wendy 
Bioderkus!!!




Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 39
Doczya: 18 Cze 2009
Posty: 290
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

Dorko, dzieki wielkie za informację. Termin możemy dopasować. Jeśli styczeń z jakiś powodów jest niekomfortowy - możemy przesunąć zajęcia na luty. Tylko musimy wiedzieć o tym.
Wybraliśmy termin 26 stycznia, bo w tym samym dniu organizujemy z Fundacji spotkanie Noworoczne. Tym sposobem osoby chcące wziąć udział w Warsztatach mogłyby uczestniczyć w Spotkaniu i na odwrót. Także piszcie kochani, żeby mądrze podejsc do tematu musimy znać Wasze zdanie.
_________________
Nie ma takiej burzy, która nie minie.
 
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

Wendy napisa/a:
że temat Analiza chodu - i związane z tym "badanie" Waszych butów nie budzi Waszego zainteresowania. Jeśli to nietrafiony temat - chcemy poznać Wasze zdanie. Możemy coś zmienić, przebudować temat tak aby był dla Was interesujący. Wydawało nam się, że ten właśnie temat będzie nowatorski i ciekawy dla Was.

Wendy, jak dla mnie temat bardzo trafiony i bardzo chciałabym uczestniczyć w warsztatach (i przytaszczyć te swoje buciory ;-) ), ale....
Ale od 26 stycznia mazowieckie zaczyna ferie zimowe no i rodzina mi ucieka z W-wy, jeszcze próbujemy dogadywać się. Jak uda mi się im namieszać ;) to wypełniam ankietę :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

Temat bardzo ciekawy i potrzebny - jednak dla mnie za daleko. Jak będą podobne Warsztaty w Poznaniu to bardzo chętnie wezmę w nich udział.
_________________

 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

W Poznaniu to ja się też piszę
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Snow 
Snow


Status: Fizjoterapeuta
Wiek: 36
Doczy: 10 Sty 2013
Posty: 0
Skd: Warszawa, Otwock
Wysany: Czw 10 Sty, 2013   

1. katka
2. Łukasz M.
_________________
Do your best and forget the Rest
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 11 Sty, 2013   

Moi drodzy, godzina warsztatów została ustalona na 9.00 rano. Zaczynamy wcześnie, bo dzień będzie długi :-) Proszę, bądźcie parę minut przed 9.00 abyśmy sprawnie organizacyjnie rozpoczęli zajęcia.

Widzę, że nie każdy wpisuje się na listę tutaj w wątku, bo te dwa zgłoszenia tutaj nie ida w parze z ankietami które dostaję :) Na razie łącznie mamy 5 ochotników z czego czekam na jedną niewypełnioną ankietę.
Kochani, na razie jest nas mało. Czekam na większy odzew.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.