Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Przesunity przez: Katja
Pon 16 Lip, 2012
Radom - Oddział Rehabilitacji przy ul. Giserskiej w Radomiu
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
  Wysany: Pi 05 Lut, 2010   Radom - Oddział Rehabilitacji przy ul. Giserskiej w Radomiu

Polecam Oddział Rehabilitacji przy ul. Giserskiej w Radomiu. tel. (48) 363 32 55
Fachowa kadra. Pani Ordynator to LEKARZ z powołania. Dla Niej liczy się każdy pacjent. Mają bardzo dobre wyniki w rehabilitacji naprawdę ciężkich przypadków ortopedycznych i neurologicznych. Leżałam na Oddziale dwa razy i stosowana rehabilitacja bardzo mi pomagała. Na Oddziale pracują wyspecjalizowani fizykoterapeuci. Przypomniałam sobie o tym Oddziale, gdyż jestem w poszukiwaniu rehabilitacji z prawdziwego zdarzenia. Opieka na tym Oddziale przypomina serialowy szpital w Leśnej Górze. Terminy przyjęć jak zwykle odległe, ale w nagłych przypadkach można się "załapać" z "pilnej" kolejki. Skierowania od lekarza specjalisty. Pobyt finansowany z NFZ. :lol:
Wiadomość z ostatniej chwili !!! !!!!!!!!!! Na Oddziale są stosowane metody rehabilitacji funkcjonalnej. Fizjoterapeuci są przeszkoleni m.in. z zakresu stosowania technik PNF.
_________________

 
 
     
wiolcia689 
wiolcia689
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 34
Doczya: 23 Pa 2012
Posty: 3
Skd: Kozienice
Wysany: Pi 28 Gru, 2012   

Witam.
Jestem tu nowa, ale także mogę z czystym sercem polecić oddział przy Giserskiej. Byłam tam już dwa razy i z ogromną radością pojadę w czerwcu na kolejne trzy tygodnie. Trochę tam męczą, ale tylko dla dobra pacjenta i nic ponad jego siły. Fizjoterapeuci jak i pielęgniarki <i pielęgniarze> do rany przyłóż.
Oby jak najwięcej takich ludzi i oddziałów :)
Pozdrawiam Wiolka
_________________
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę... ;)
 
 
     
Mzetka 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Doczya: 08 Mar 2019
Posty: 2
Skd: Pionki
Wysany: Pi 08 Mar, 2019   

hej moze ktos jeszcze polecic lub odradzic ten oddział?
_________________
Magda
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.