Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
AsiaK
AsiaK 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczya: 18 Gru 2012
Posty: 2
Skd: tychy
Wysany: Wto 18 Gru, 2012   

Witam,
Chcialam sie podzielic moja historia. Ja bole w biodrz zaczelam miec 2 lata temu i tak chodzilam od lekarza do lekarza ktorzy nie potrafili mnie zdiagnozowac. W koncu udalam sie do Kliniki w Zorach i tam uslyszalam ze konieczna jest operacja. Widoczny byl osteofit na glowie kosci udowej ale po zrobieniu artoskopii okazalo sie ze jest znacznie wiecej do zrobienia. Konflikt okazal sie typu mieszanego, do tego obrabek musial byc zszyty za pomoca kotwicy a chrzastka panewki niestety zniszczona do tego stopnia ze musiala zostac usunieta, a w miejscu ubytku zrobiono mikrofrakturacje. Pierwsza noc po zabiegu niestety dosyc bolesna ale teraz jest trzy dni od zabiegu i czuje sie swietnie, noga slaba ale moge normalnie siedziec bez bolu bez problemu. Teraz o kulach poki co do kontroli za miesiac a potem zobaczymy. Czy ktos sie orientuje czy duze sa szanse na to ze taki konflikt powroci? Dziekuje
_________________
Asia
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 18 Gru, 2012   

W dużej mierze zależy to nie tylko od uszkodzeń, powodzenia przeprowadzonej operacji ale odpowiedniej rehabilitacji po operacji. Jesteś po zabiegu, z każdym dniem będziesz czuć się coraz lepiej, o rehabilitacji więcej wyczywasz w Forumowym dziale o rehabilitacji. Wracaj szybko do sił :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
AsiaK 
Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia x 1
Doczya: 18 Gru 2012
Posty: 2
Skd: tychy
Wysany: Wto 18 Gru, 2012   

A czy ktos mial doswiadczenia z utrata czucia po artroskopii? Wiem ze dopiero minelo kilka dni od zabiegu ale nie wrocilo mi czucie na gornej powierzchni stopy operowanej nogi i w okolicy warg sromowych. Czy takie zmiany mijaja same? :-(
_________________
Asia
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 18 Gru, 2012   

Jesteś bardzo krótko po zabiegu, jak najbardziej możesz jeszcze mieć zaburzenia czucia. Poczekaj spokojnie jeszcze ok. 2 tyg, czucie powinno w tym czasie zacząć stopniowo wracać.
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Majki77 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 12 Mar 2013
Posty: 5
Skd: Śląsk
Wysany: Nie 10 Lis, 2013   

AsiaK, Cześć Asia, mam skierowanie i czekam na artroskopie biodra w Żorach, zastanawiam się nad tym. Chciałbym Cię zapytać: Kto Cię operował w Żorach ? Ile masz lat (to dość ważne w tego typu schorzeniach). Jak się teraz czujesz ? Podaje maila do siebie: multimedia@op.pl jeśli podasz mi kontakt telefoniczny do siebie, do zadzwonie w odpowiedniej porze, bardzo zależy mi na kontakcie i rozmowie z Tobę.

Artur
_________________
Artur
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.