Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nasze terminy operacji
Iza 
... pod prąd ...
Maximus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 47
Doczya: 18 Gru 2011
Posty: 393
Skd: dolnośląskie
Wysany: Czw 05 Kwi, 2012   

Ja myślę, że jak dobrze umotywujesz list to da się to znacznie przyspieszyć. Na pewno często się zdarza, że ktoś albo rezygnuje z zabiegu, albo z powodu niezależnych sytuacji musi przesunąć termin. I wtedy wrzucają w okienko kolejną osobę. Z pewnością to rotuje cały czas, więc pisz list czym prędzej, a za jakiś czas pędź do Profesora.
_________________
... na przekór wszystkiemu ...
 
 
     
gugula 
gugula
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 49
Doczya: 03 Mar 2012
Posty: 7
Skd: kęty
Wysany: Czw 05 Kwi, 2012   

Ja byłam w podobnej sytuacji.Wyznaczyli mi termin na 2013rok,lecz niestety dla mnie to było zbyt długo.Odczekałam w kolejce 4 lata,a oni mi mówią,że mam czekać jeszcze dwa.W sierpniu zeszłego roku wysłałam pismo do dyrekcji szpitala z prośbą o przyspieszenie operacji.Bardzo szybko dostałam odpowiedz, wyznaczyli mi termin wizyty w poradni na początek września.Lekarz(ordynator) stwierdził,że operacja będzie w trybie pilnym i do końca roku miałam być zoperowana.Gdy w listopadzie zadzwoniłam do szpitala okazało się,że już nie operują, gdyż wyczerpali limity.Zaraz pojechałam do tego lekarza(prywatnie),a on mnie zapewniał,że na początku roku to już na pewno.Dzwonię,więc w styczniu do szpitala,a tam mówią,że jestem wpisana na lipiec.Wtedy już się załamałam,bo przebywałam na L4 już 4 miesiące i co dalej? Znowu zjawiłam się u tego lekarza,tym razem nie byłam zbyt uprzejma.Na drugi dzień z samego rana miałam telefon ze szpitala,że za tydzień operacja.Trochę to wszystko trwało,ale jestem już 8 tygodni ze swoim endo.Musisz uparcie dążyć do celu,a z pewnością się uda.
 
     
Kruszyna 
Mikrus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 31
Doczya: 25 Gru 2011
Posty: 10
Skd: Dziewule
Wysany: Wto 24 Kwi, 2012   

Wczoraj byłam na wizycie u profesora Czubaka i ustaliliśmy termin operacji na 8 czerwca,
o dziwo mogłam być operowana jeszcze wcześniej bo 22 maja, ale wtedy mam maturę ustną z polskiego.
Udało mi się bardzo z tym terminem bo wiem jak długo wszyscy czekają, ale chyba mój wiek o wszystkim przesądził
no i dzięki temu będę mogła normalnie zacząć studia :-)
 
     
duska 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 52
Doczya: 01 Lip 2009
Posty: 677
Skd: Kraków
Wysany: Wto 24 Kwi, 2012   

Kruszyna, no to tylko gratulować :) Super!!! widocznie Profesor uznał, że stan Twoich bioder za chwile może się nie nadawać pod osteotomię, stąd taki szybki termin :) Za chwilę będziesz miała status "po" :)
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach! ;)
 
 
     
Beta 
Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Doczya: 14 Maj 2012
Posty: 1
Skd: podlaskie
Wysany: Pon 14 Maj, 2012   

Witajcie:)
Zaglądałam tu kilka razy aż w końcu postanowiłam napisać...

TERMIN NA DZIEŃ DZISIEJSZY- LUTY 2014

U profesora Czubaka byłam we wrześniu ubiegłego rok-po badaniach i usg powiedział,ze w moim przypadku najlepsza dla mnie jest osteotomia, zapisał moje dane i powiedział, że mam czekać na tel ze szpitala ewentualnie sama mogę dzwonić i się dowiadywać.
Odczekałam trochę zadzwoniłam i termin nie był znany; zadzwoniłam w lutym zostałam poinformowana, że według komputera kolejkę mam na luty 2014 :shock: :shock:
Po tym tel nie mogłam dojść do siebie..ten termin mnie przeraził.
Ból w ostatnim czasie jest coraz gorszy więc zadzwoniłam ponownie ale głownie z pytaniem czy mogę przed osteotomia iść na rehabilitacje; tym razem pani powiedziała, że będę czekać na pewno ok 2 lat wiec raczej to wskazane ale mam dzwonić do sekretarki profesora i prosić o rozmowę z nim.
Wybaczcie, że tak to rozpisuje i za pewne nie w tym temacie co trzeba ale obiecuje, że się poprawię ;)
Kurcze jak tak dalej pójdzie z tymi terminami to zamiast osteotomii to będę miała endoproteze :-/
Jutro tzn dzisiaj :) spróbuję dodzwonić się do profesora; na popołudnie mam też umówioną wizytę u ortopedy który skierował mnie do profesora.
Mam nadzieje, że w końcu otrzymam jakieś pozytywne wieści...jeśli nie będę pisała chyba podanie o przyspieszenie operacji.
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Pon 14 Maj, 2012   

Beta witaj :)
jeśli myślisz o rehabilitacji, to zakończ myśleć, a zacznij działać :)
ogromną część dolegliwości bólowych można wyeliminować dzięki rehabilitacji :)

o przyspieszenie terminu można pisać - czasem warto :)
 
     
Maja07 
Maja07
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 40
Doczya: 30 Maj 2012
Posty: 9
Skd: łódzkie
Wysany: Czw 31 Maj, 2012   

Cześć :)

Poczytałam to co tutaj piszecie, podzwoniłam i ogólnie to załamka. Byłam w lutym tego roku na konsultacjach u Profesora Czubaka i powiedział, że w październiku tego roku operacja i mam czekać na telefon. Zadzwoniłam do szpitala w Otwocku jak to wygląda, no i tak jak piszecie terminu nie mam ustalonego, trzeba czekać 2,5 roku. Tylko kwestia jest tego, że według wcześniejszych rokowań ortopedy i nie tylko Profesora Czubaka najbardziej oddalony termin, w którym będę się kwalifikować jeszcze do Osteotomii wg Ganza to ten rok, najpóźniej ale to najpóźniej przyszły. Czy był ktoś w takiej sytuacji i może mi powiedzieć co mogę zrobić w takiej sytuacji ?
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 31 Maj, 2012   

Maja07, napisz do dyrektora placówki z wyjaśnieniem. :->
 
     
Dunia82 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 41
Doczya: 02 Cze 2012
Posty: 6
Skd: Świdnik
Wysany: Pon 04 Cze, 2012   

Witam. Ja byłam operowana w Lublinie. Od chwili zapisu na zabieg czekałam 8 m-cy jak zadzwonili do mnie ze szpitala i kazali się zglosic do przychodni na wizytę przed zabiegową.Od czasu wizyty minął miesiąc jak mnie zoperowali także w sumie mój czas oczekiwania na zabieg to 9 miesiecy:) Dzisiaj jestem już 17 dni po zabiegu i jest ok.
 
     
Stanisław Rudzk 
stan
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 56
Doczy: 27 Mar 2012
Posty: 9
Skd: Ełk
Wysany: Nie 17 Cze, 2012   

Witam wszystkich. Na forum wspominałem że jest dość długi okres oczekiwania na endoplastykę biodra w szpitalu miejskim w Olsztynie ja czekam już rok i bym musiał jeszcze przynajmniej półtora roku czekać ale wyobrażcie sobie że zgłosiłem się na konsultacje do szpitala w Piszu i już otrzymałem informacje że zabieg ma się odbyć już 16 sierpnia super prawda?- chociaż mam stracha ;(
_________________
Stan
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Nie 17 Cze, 2012   

Stanisławie oczywiście, że super :)
teraz się szykuj do zabiegu :) mieszkanie możesz też przygotować :)
z myślą o operacji się oswoisz :) a po zabiegu będzie tylko lepiej :)
 
     
tinapl 



Status: Endo x 1
Doczya: 13 Sty 2012
Posty: 125
Skd: Jastrzębie-Zdrój
Wysany: Wto 19 Cze, 2012   

Ach te terminy :(
ja wczoraj się dowiedziałam, że mój temin na październik będzię przesunięty na przyszły rok ale na kiedy.....tego dowiem się na wizycie we wrześniu, a już było tak pięknie. Czekam na operację juz ponad 2 lata.....ciekawa jestem czy moje biodro wytrzyma jeszcze rok :(
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 20 Cze, 2012   

tinapl, dlaczego? Jakie argumenty podał ? Dlaczego wizytę masz dopiero we wrześniu? Dwa lata u Mielnika czekasz na endo?
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Sro 20 Cze, 2012   

Ja mam termin na wrzesień, pewno też zostanie przesunięty na przyszły rok. Ale dlaczego aż tak długo??? O kapo pewnie muszę zapomnieć. :cry:
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 20 Cze, 2012   

mprzepiora napisa/a:
O kapo pewnie muszę zapomnieć.
Nieprawda! Postaw na rehabilitację a być może uda Ci się zakwalifikować na kapo. Nic nie ryzykujesz stawiając na reha w tym czasie.
Pozdrawiam Cię ze słoneczno-dusznego Śląska :*
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.