Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Orzecznictwo
Andrzej72 
Mikrus Bioderkus



Status: Endo x 1
Wiek: 51
Doczy: 29 Gru 2011
Posty: 2
Skd: kalisz
Wysany: Czw 29 Gru, 2011   

Dzięki za odpowiedź, dam znac po komisji.
 
     
barbórka 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 62
Doczya: 31 Pa 2009
Posty: 77
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 30 Gru, 2011   

Przed operacją miałam stopień umiarkowany na 2 lata, czyli mniej więcej do czasu wyzdrowienia po drugiej operacji. Po obu operacjach poszłam ponownie na komisję i dostałam stopień umiarkowany na 3 lata. Pan doktor nawet głowy nie podniósł znad papierów, tylko zadał jedno pytanie: Ile pani waży? Cisnęła mi się na usta odpowiedź: A co to pana obchodzi?, ale jednak grzecznie odpowiedziałam:)
Nie wiem, czy za 3 lata uznają, że jestem zdrowa, ale na razie cieszę się chociaż tymi niewielkimi przywilejami (odpisy podatkowe, karta parkingowa).
życzę powodzenia
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 30 Gru, 2011   

Ja mam orzeczony stopień znaczny na zawsze. Na komisję stawałam rok po wstawieniu drugiej endo.
_________________

 
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Pon 02 Sty, 2012   

Ja mam nadzieję,ze po drugiej operacji prawego biodra i przy ustalonym zabiegu na lewe biodro dostanę jakiś stopień niepełnosprawności. Wolałabym być zdrowa i nie korzystać z tego, ale jeżeli mogę wyciągnąć coś dobrego z tej choroby to mam zamiar to zrobić.
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 02 Sty, 2012   

Brydzia nawet jeśli nie dostaniesz na stałe to przynajmniej na jakiś czas a to zawsze coś. daj nam znac jak Ci poszło
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Brydzia 
Bioderkus!!!



Status: Artroskopia x 1
Wiek: 44
Doczya: 10 Mar 2010
Posty: 246
Skd: Polska
Wysany: Wto 03 Sty, 2012   

Też mam taką nadzieję,ale to wszystko zależy od lekarza....a na u tego akurat byłam już dwa razy na komisji i zawsze stwierdzał,ze nie ma podstaw. Tym razem są podstawy a nawet jak stwierdzi,ze jest inaczej zawsze mogę się odwołać
 
     
mario 
mario
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 02 Lis 2010
Posty: 26
Skd: warszawa
Wysany: Sro 04 Sty, 2012   

witam ja miałem na poczatku na 2 lata ale sie odwołałem i dostałem na stałe grupa umiarkowana :)
_________________
mario
Ostatnio zmieniony przez mario Sro 04 Sty, 2012, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 04 Sty, 2012   

Mario to dobrze ale małe przypomnienie nie piszemy na forum dużymi literami bo oznacza to że krzyczysz proszę popraw post
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
mario 
mario
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 46
Doczy: 02 Lis 2010
Posty: 26
Skd: warszawa
Wysany: Sro 04 Sty, 2012   

Bonia napisa/a:
Mario to dobrze ale małe przypomnienie nie piszemy na forum dużymi literami bo oznacza to że krzyczysz proszę popraw post
sorry :-)
_________________
mario
 
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Czw 05 Sty, 2012   

mario napisa/a:
witam ja miałem na poczatku na 2 lata ale sie odwołałem i dostałem na stałe grupa umiarkowana :)

Dobry pomysł. W tym roku kończy mi się trzyletni okres orzeczenia (stopień umiarkowany), ale jest tylko gorzej - mam czwartą endo w tym samym biodrze, więc jak znów dostanę na tak krótko, to się odwołam. W przeciwnym razie pewnie po raz kolejny trzeba będzie robić kartę parkingową. :-(
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
js7 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Doczya: 18 Kwi 2011
Posty: 71
Skd: Mazury
Wysany: Nie 08 Sty, 2012   

Na początku otrzymałam umiarkowany stopień niepełnosprawności na okres dwóch lat. Odwołałam się od tej decyzji i dostałam orzeczenie na stałe.
 
     
basia153 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 52
Doczya: 08 Sty 2012
Posty: 70
Skd: Dolnoślaskie
Wysany: Sro 18 Sty, 2012   

Mam ,,starą trójke,,przyznaną przez Zus wskazania do pracy to praca siedząca w ubiegłym roku przy próbie podjęcia pracy nie otrzymałam zgody w medycynie pracy chociaż praca była siedząca.Czy ktoś z bioderkowiczów po kolejnym zabiegu stawał na komisji zus i z jakim skutkiem :?:
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Sro 18 Sty, 2012   

To jest własnie paradoks. ZUS uważa, że endo "uzdrawia", a lekarz medycyny pracy nie zawsze chce do tej pracy dopuścić. Ja stawałam na komisji w ZUS kilka razy, ale przed wstawieniem endo. Endo miałam wstawiane będąc juz na emeryturze (wcześniejszej). Rente miałam przez rok II stara grupe, potem dwa razy po dwa lata stara III gr.
_________________

 
 
     
basia153 
Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 52
Doczya: 08 Sty 2012
Posty: 70
Skd: Dolnoślaskie
Wysany: Sro 18 Sty, 2012   

Mi III grupę przyznali jeszcze przed endo ale po kolejnym zabiegu,pózniej w czasie rozmowy w zus pani dała mi do zrozumienia że stając na komisję mogę zostać uleczona,więc zrezygnowałam z zostawiania wniosku :-(
 
     
mariusz 
Bioderkus!!!



Status: Endo x 2
Wiek: 51
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 256
Skd: Małopolska
Wysany: Pon 30 Sty, 2012   

witajcie bioderkowicze,czy może ktoś podpowiedzieć mi co i w jakiej kolejności się załatwia,czy najpierw orzeczenie o niepełnosprawności a potem rentę rehabilitacyjną a na końcu rente np.na jakiś czas czy też jedno z drugim nie ma nic wspólnego?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.