Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
V Warsztaty Rehabilitacji Funkcjonalnej w POZNANIU 29.X.
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Sro 02 Lis, 2011   

Witam,
Tak :) zdecydowanie potwierdzam wszystkie pozytywy, wszystkie miłe słowa, które tu padły na temat warsztatów. Dla pacjentów z małych aglomeracji , którzy mają ograniczoną możliwość praktycznego dostępu do współczesnych metod rehabilitacji manualno-funkcjonalnej, takie warsztaty to duży zastrzyk wiedzy. Głównym tematem tych warsztatów była „autoterapia” ; dowiedzieliśmy się jak w bezpieczny i fachowy sposób można samemu walczyć z bólem poprzez odpowiedni ucisk, masaż, rolowanie, rozciąganie itp.
Ja osobiście jestem podwójnie zadowolona ponieważ dr S. Marszałek rozwiał mój niepokój co do wysuniętego kręgu w dolnym odcinku kręgosłupa ( a niepokój ten na podstawie zdjęcia rtg zasiał mi nfz-owski terapeuta) jak również fachowo, cierpliwie a nawet praktycznie udzielił odpowiedzi na pytania związane z moimi dolegliwościami.

Grażyna 1950 napisała:
"Chociaż ......... Mijka przejechała pół Polski"

Tak Grażynko przecież musiałam rozmasować Twoje kilkuletnie blizny ;-) a efekt tego masowania widać na wklejonym przez Ciebie zdjęciu :lol: ...ojojoj tylko teraz ćwicz tak fachowo jak było pokazane na warsztatach, żeby szkielecik nie obrósł za bardzo w masę mięsno-tłuszczową :mrgreen: :mrgreen:

Pasiflora napisała:
"I czy powinniśmy więcej/częściej organizować takie bądź inne warsztaty w całej Polsce?"

Tak, zdecydowanie jestem za organizowaniem warsztatów w całej Polsce ( hihi a najbardziej w mojej miejscowości ;-) )

Jestem zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach :) i wdzięczna tym wszystkim, którzy przyczynili się do ich odbycia - dziękuję bardzo

:clap: :thumbup: !!! :super:
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
elastyczna 
elastyczna
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Doczya: 09 Kwi 2011
Posty: 5
Skd: Poznań
Wysany: Czw 03 Lis, 2011   

Ja także potwierdzam, że warsztaty z dr Marszałkiem to była pouczająca lekcja. Trochę mam niedosyt, bo niestety nie udało mi się z nim bezpośrednio porozmawiać , ale w końcu mieszkam w Poznaniu, więc myślę, że zapiszę się na wizytę :-> Oczywiście jestem także za tym żeby warsztaty odbywały się w Poznaniu cyklicznie, tym bardziej jeśli dr Marszałek wyraził chęć dalszej współpracy.
No i oczywiście bardzo miło było Was poznać, choć nie udało się z każdym porozmawiać.
Pozdrawiam
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.