Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Moja długa historia - Pestka
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Pon 16 Maj, 2011   

Grazyna1950, pasiflora,
Wiem dziewczyny że macie rację. O tym , że to źle wpływa na kręgosłup wiedziałam .
Wiem , że powinnam je kupić . dotychczas nigdy z nich nie korzystałam i może dlatego jakoś nie potrafię się przełamać , choć coraz częściej zaczynam o nich myśleć. Chyba się zaprzyjaźnimy. :-)
_________________
Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia radość i tak równoważą się nawzajem.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pon 16 Maj, 2011   

pestka kule nie są takie straszne a na pewno ułatwią Ci życie
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Nie 22 Maj, 2011   

dziewczyny. Przekonałyście mnie. Nam już dwie przyjaciĂłłki w postaci kul. Prawdę mĂłwiąc to jestem nieźle zaopatrzona. Kule, kije do nordic walking i laska do podpierania. Używam tego wszystkiego na zmianę. W zależności od samopoczucia i bĂłlu. OprĂłcz tego obowiązkowo basenik. A uwielbiam pływać. Właśnie zaraz wyruszany z moim narzeczonym i pieskiem nad jeziorko,pospacerujemy i pooddychamy świeżym powietrzem.
 
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Nie 22 Maj, 2011   

Pestka brawo faktycznie jesteś nie żle zaopatrzona kule i kijki bardzo dobrze basen super sprawa ale już laska i chodzenie o niej to nie bardzo rujnujesz sobie w ten sposób kręgosłup nie mówiąc już o tym że zle chodzisz.
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Czw 16 Cze, 2011   

hejka , dawno nic nie pisałam , ale to dlatego , że ostatnio nic sie nie działo. Jutro za to jadę do Piekar na wizytę do doktora MM , jestem ciekawa jak przebiegnie wizyta, obiecał mi termin na jesień , tak bardzo bym chciała żeby podał mi jakąś datę...
 
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Czw 16 Cze, 2011   

pestka Napisz jak będziesz już po wizycie. Pewnie czytałaś już o tym, że terminy w Piekarach są poprzesuwane :( mimo wszystko naciskaj doktora na konkretny termin - ja też miałam ''obiecany'' termin na koniec pierwszego półrocza a potem na kolejnej wizycie pytał się czy na jesień czy zimę czy na przyszły rok, być może nie pamięta jaki termin komu obiecał ale warto się upominać.
Powodzenia i daj znać :*
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Sob 18 Cze, 2011   

moja piątkowa wizyta u doktora była sprawna i szybka. Dowiedziałam się że szpital przekroczył limit na niektóre operacje i w tym miesiącu nie operują. Terminy poprzestwane. Miałam nadzieję że dostanę już chociaż jakiś termin ale niestety. Że względu na te niedogodności muszę poczekać do następnej wizyty na początku sierpnia. Wtedy pan doktor ma mi wyznaczyć termin. Czy to będzie jesień? Zależy to ponoć od funduszy z wiadomej instytucji. Cóż. Troszkę się zawiodłam . Teraz odliczam dni do 05.08. Mam nadzieję że wówczas się dowiem...
_________________
Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia radość i tak równoważą się nawzajem.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 19 Cze, 2011   

pestka, niestety mnie również przez te limity przesunięto operację z 10 czerwca. Następny termin nieznany :) Też się zawiodłam ale cóż pozostaje? Czekamy cierpliwie :)
 
     
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

pasiflora,
Hmm... Przykro mi. Najgorsze jest to , że ostatnio mnie tak noga boli , że nie sypiam po nocach , potem w pracy jestem nieprzytomna , nie mówiąc o bólu jaki odczuwam. I niestety nie mogę już brać zwolnień bo to się może źle skończyć.
_________________
Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia radość i tak równoważą się nawzajem.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

pestka, u mnie dokładnie tak samo Przeczytaj zresztą sama : http://passiflora76.blogs...k-byc-musi.html
 
     
pestka 
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 51
Doczya: 11 Maj 2010
Posty: 28
Skd: Gliwice
Wysany: Pi 05 Sie, 2011   

No i masz babo placek .

Wsiadłam rano do auta , optymistycznie nastawiona. Ruszyłam do Piekar. Wizytau dra MM miała być dziś konkretna . Miałam nadzieję że otrzymam jakiś termin. Nic z tego nie wyszło. Podobno szpital ma ograniczenia. W tym roku nie mam szans. Trafia mnie szlag, bo zaczęło mnie boleć kolano a to zły znak. Jak tak dalej pójdzie to moje kolejne stawy też będą się nadawały do wymiany.
Rozwścieczona poszłam do Pasiflory aby ją odwiedzić , dobrze że to zrobiłam bo u niej się troch ę wyluzowałam.

Wracając z Piekar postanowiłam wydać trochę kaski i zaszalałam kupując kilka ciuszków. Musiałam sobie jakoś humor poprawić .

Cóż, a ja głupia miałam nadzieję że chociaż święta Bożego Narodzenia Pan doktor sprezentuje mi nowe bioderko. Chyba tylko mój szef będzie zadowolony , bo pewnie zdążę jeszcze zrobić bilanse zanim mnie pokroją. :-)
_________________
Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia radość i tak równoważą się nawzajem.
 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 07 Sie, 2011   

pestka napisa/a:
poszłam do Pasiflory aby ją odwiedzić
Powiem że Pestka to wspaniała kobieta z wielką wolą walki o swoje zdrowie. Bardzo miła, a gadałyśmy jakby to nie było pierwsze spotkanie w realu Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie całej walki o zdrowie :*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Nie 30 Pa, 2011   

pestka, co u Ciebie słychać :?: Czy jakiś masz termin :?: Kiedy wizyta :?:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.