Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Sprawy organizacyjne
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Pon 20 Cze, 2011   

Nuta napisa/a:
Brawo Fundacja i dziękuję Dziewczynom Założycielkom oraz Moderatorkom.

I brawa dla wszystkich, którzy wspomogli finansowo w jakikolwiek sposób tą akcję - czujcie się dumni, że ta radość pacjentów to Wasz udział :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
barbórka 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 62
Doczya: 31 Pa 2009
Posty: 77
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 15 Lip, 2011   

Właśnie przed chwilą na Polsacie była krótka relacja z otwarcia nowej sali operacyjnej w Otwocku! Profesor Czubak w całej okazałości przecinał wstęgę. Widać też było dra Sionka. Trzeba przyznać, że to duże osiągnięcie. Wszyscy, którzy mają planowane zabiegi w najbliższej przyszłości, będą miejmy nadzieję operowani w tych europejskich warunkach. Oby więcej takich sal powstawało, żeby - jak powiedzieli - umiejętnościom lekarzy odpowiadały warunki szpitalne. Trochę się to wszystko opóźniło, bo sala miała być oddana w maju, ale na szczęście opóźnienie nie było duże. Teraz powinna być też większa przepustowość, czyli będzie się czekało krócej na operację. Wszystkim tego życzę!
 
     
zozo 

Gigantus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 67
Doczya: 11 Lip 2009
Posty: 672
Wysany: Pi 15 Lip, 2011   

Barbórka, w Piekarach również się buduje nowy kompleks z salami operacyjnymi wyposażonymi na europejskim poziomie. :)
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 15 Lip, 2011   

barbórka napisa/a:
Właśnie przed chwilą na Polsacie była krótka relacja z otwarcia nowej sali operacyjnej w Otwocku! Profesor Czubak w całej okazałości przecinał wstęgę.
I my tzn. Fundacja BIODERKO też tam byliśmy "pokazać się " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mam nadzieję że Katja wkrótce coś napisze o tej ważnej uroczystości. :)
 
     
barbórka 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Wiek: 62
Doczya: 31 Pa 2009
Posty: 77
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 15 Lip, 2011   

Tak przypuszczałam, ale nie widziałam całości, tylko fragment, jak mąż mnie zawołał. Właśnie, napiszcie coś więcej o tym doniosłym wydarzeniu.
Cieszę się, że w innych szpitalach też coś "drgnęło" w tej kwestii.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 15 Lip, 2011   

Piekary co rusz się rozwijają. Zobaczcie sami: http://insilesia.pl/aktua...rskiej_urazowki
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 16 Lip, 2011   

Tak, to prawda, MY czyli Fundacja Bioderko też byliśmy na tej uroczystej imprezie :) Już od 6.30 w szpitalu wszyscy potykali się o kable i statywy kamer ;) ale przecięcie wstęgi i uroczysta inauguracja odbyły się punkt 11. Już niebawem zamieszczę artykuł wraz ze zdjeciami z otwarcia bloku operacyjnego. Wspaniała sprawa, a blok naprawdę robi niemałe wrażenie. Jak tylko pojawi się artykuł - zamieszcze tutaj link. Pozdrowienia dla bioderek!
 
     
nati_891 
Popularus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 34
Doczya: 09 Kwi 2010
Posty: 116
Skd: Barlinek
Wysany: Sob 16 Lip, 2011   

Ja także wczoraj oglądałam to w wiadomościach na Polsacie, aż się ciepło na serduszku zrobiło, że istnieją takie Fundacje, które odbudowują szpitale. Jest to bardzo ważne, aby lekarze mogli dalej pomagać ludziom :)
Miło oglądało się prof. Czubaka takiego uśmiechniętego i innych pracowników szpitala oraz wszystkich ludzi, którzy przybyli na tą uroczystość.
dla wszystkich GRATULACJE :*
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 17 Lip, 2012   

Kochani, jeśli macie konto na portalu społecznościowym Facebook - zerknijcie na funpage naszego Forum :) Zapraszamy: https://www.facebook.com/...149771868378901
Zalajkujcie nas a bedziecie otrzymywać informacje o warsztatach, kursach, spotkaniach forumowiczów i voucherach na rehabilitację i innych nowinkach. Po cichu zdradzę, że naszym funpagem na facebooku będzie opiekowała się teraz nasza najmłodsza wolontariuszka Paulina. Jestem pewna, że w przeciągu krótkiego czasu wzbogaci tą stronę wieloma ciekawymi informacjami :)
zaglądajcie do nas i komentujcie. Chętnie poznamy Wasze zdanie, nie tylko na temat związane z bioderkami :)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 02 Sty, 2013   

Kochani, chcę zwrócić Waszą uwagę na bardzo istotny temat, który pojawił się na naszym forum. Proszę abyście przeczytali z uwagą to co napisaliśmy i żywo włączyli się do akcji:

http://forumbioderko.pl/viewtopic.php?t=1654

Od tego zależy czy będziemy mieli łatwość w leczeniu i swobodę w wyborze fizjoterapeuty czy może kolejne kłody rzucą nam pod nogi.

Do dzieła!
 
     
kinga 
19III2008 11VII2012




Status: Endo x 2
Doczya: 03 Gru 2009
Posty: 2626
Skd: z Polski
Wysany: Wto 23 Lip, 2013   

Drodzy Użytkownicy :)
Część z Was już zapewne zauważyła, że do grona moderatorów dołączyła mprzepiora :)
Bardzo się cieszymy z nowej siły roboczo-porządkowej :)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Wto 23 Lip, 2013   

Moniko, cieszę się bardzo że jesteś z nami i życzę powodzenia oraz nieustającej satysfakcji z tej funkcji :hug:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
elba 

Bioderkus!!!



Status: Osteo. + Endo
Wiek: 61
Doczya: 21 Lis 2011
Posty: 176
Skd: opolszczyzna
Wysany: Sro 24 Lip, 2013   

:clap: Monika
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni !
 
     
mprzepiora 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 47
Doczya: 31 Gru 2011
Posty: 643
Skd: okolice Nowego Sącza
Wysany: Czw 25 Lip, 2013   

Dziękuję.
Bardzo mi miło :-D Będę starać się wypełniać obowiązki najlepiej jak potrafię.
Cieszę, że będę mogła choć troszkę pomóc :-)
 
     
maaly-22 
3.6.12 29.7.14 11.8.
Gigantus Bioderkus




Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 42
Doczy: 13 Lip 2013
Posty: 976
Skd: Muszyna
Wysany: Pi 26 Lip, 2013   

Gratuluje Moniko i z góry przepraszam za błędy w mych postach pozdrawiam i prosze o zrozumienie...
_________________
" nie smuć się nie warto ciesz się życiem i kazdą jego chwilą".....» Wieloodłamowo złamana miednica, lewa kończyna krótsza o 4 cm
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.