Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Zamknity przez: AgaW
Pon 29 Kwi, 2013
Warsztaty dla Bioderkowiczów na kursach REHA+ (Orthos)
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
  Wysany: Czw 29 Lip, 2010   Warsztaty dla Bioderkowiczów na kursach REHA+ (Orthos)

Kochani Bioderkowicze!

Firma REHA+ z Krakowa, organizująca w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Orthos w Warszawie cykliczne kursy specjalistyczne z zakresu fizjoterapii funkcjonalnej dla fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii oferuje możliwość uczestnictwa w nich naszym Forumowiczom.

Na jakich zasadach?
Na każdy kurs mogą zostać zaproszeni 2 pacjenci z Forum Bioderko którzy borykają się z problemem zdrowotnym bioder. REHA+ wraz z ORTHOS dają nam możliwość DARMOWEJ rehabilitacji przez 4 dni z rzędu jako pacjent a zarazem "model". Warunkiem koniecznym jest - jak wyżej - zaistniały problem stawu biodrowego oraz ewentualnie stawów pokrewnych (staw kolanowy, skokowy) a także kręgosłup oraz OBOWIĄZEK uczestnictwa na zajęciach 4 dni z rzędu. Pacjent chcący skorzystać z udziału w zajęciach musi zobowiązać się do uczestnictwa w kursie w wyznaczonym terminie - z reguły 4 dni z rzędu (różne dni tygodnia), mniej więcej po 1-2 godziny dziennie. Jak pisałam wyżej pacjent jest zarówno "modelem" który przez owe 4 dni kursu pracuje z wyznaczonym teamem kursantów; zyskuje wiedzę i darmową terapię najnowszymi technikami fizjoterapeutycznymi, ale aby kurs odbył się zgodnie z wymogami i studenci mogli go pomyślnie zakończyć Pacjent musi być obecny na wszystkich zajęciach.

Każdy pacjent biorący udział w kursie proszony będzie o przybycie na zajęcia ze swoją dokumentacją medyczną (wypisy ze szpitala, zalecenia lekarskie) oraz dokumentacją RTG.
Mile widziany będzie też wygodny strój typu: koszulka z krótkim rękawem lub bez rękawków oraz krótkie spodenki tak, by fizjoterapeuci mieli swobodny dostęp do Waszych bioderek, kręgosłupów i całej reszty:-)

W tym wątku będziemy informować o możliwości brania udziału kolejnych kursach.
Być może z czasem będzie możliwość samodzielnego zapisywania się na zajęcia. Na razie dla usprawnienia pracy REHA+ oraz CRF ORTHOS prosimy i zgłaszanie się tutaj w wątku na Forum Bioderko. Na każdy kurs mają zaproszenie 2 osoby z Forum Bioderko.

Według starej reguły, która niestety na razie bardzo dobrze się sprawdza - kto pierwszy ten lepszy.

Oczywiście proszę tylko o zdecydowane zgłoszenia osób, które będą mogły w poniżej podanym terminie zobowiązać się do uczestnictwa w całym kursie (4 dni) w wyznaczonych godzinach (godziny przybycia do CRF Orthos zostaną uściślone kilka dni przed rozpoczynającym się kursem, najczęściej proszeni są o przybycie w godzinach 16-17).

Mile widziane zaangażowanie i otwarta głowa na wiedzę :-) Kursy dają Wam szansę poznania bliżej i za darmo dobrodziejstw nowoczesnej fizjoterapii pod okiem najlepszych instruktorów rehabilitacji funkcjonalnej w Polsce i Europie!

Najbliższe kursy: PNF.

Poniżej podaję 2 najbliższe terminy zajęć i na każdy z nich zapraszam po 2 Forumowiczów:

data:
02. - 06.VIII.
oraz
08. - 12. VIII

Zapraszamy!
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3884
Skd: Lubelskie
Wysany: Pi 30 Lip, 2010   

Jaka wspaniała inicjatywa!
I aż dziwię się, że jeszcze nie piszą tu kolejki chętnych osób :shock:
To wielka szansa dla tych chętnych osób, tak sobie pomyślałam że rok temu gdyby było coś takiego to "rozpychałabym się łokciami na wyścigi" aby być takim modelem ( choć mam taki kawał drogi ).
Na szczęście u mnie wszystko dobrze ( właśnie dzięki nowoczesnej rehabilitacji ) i mogę tylko gorąco zachęcić inne osoby do skorzystania z tego ogromu wiedzy takich terapeutów - naprawdę warto skorzystać z takiej niecodziennej okazji !
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 31 Lip, 2010   

chętnie bym się wybrała,ale 2.08 jadę do Zus-u,3.08 mam wizytę u lekarza, 11.08 tomografię :-(
_________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sob 31 Lip, 2010   

aga.t. napisa/a:
chętnie bym się wybrała,ale 2.08 jadę do Zus-u,3.08 mam wizytę u lekarza, 11.08 tomografię
I to jest dla Ciebie teraz najważniejsze a reha szukaj dobrej w Katowicach :*
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Sob 31 Lip, 2010   

Cytat:
I to jest dla Ciebie teraz najważniejsze a reha szukaj dobrej w Katowicach

kochana zozo dała mi namiary,więc trzeba się wybrać.
innych gorąco zachęcam, bo to jest niepowtarzalna okazja,szkoda by było ją zmarnować.
 
     
Ania 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 37
Doczya: 02 Lip 2009
Posty: 17
Wysany: Nie 01 Sie, 2010   

A czy takie kursy z udziałem bioderkowiczów będą również organizowane w innych miastach? np. we Wrocławiu czy na razie dotyczy to tylko Warszawy. Inicjatywa jest świetna, tylko pozazdrościć warszawiakom takich możliwości.
 
 
     
Papuga99 

Popularus Bioderkus



Status: Inne operacje
Wiek: 57
Doczy: 26 Lut 2010
Posty: 35
Skd: Pruszków
Wysany: Sro 04 Sie, 2010   

Zapisuję się na taki kurs po 12VIII,o ile taka możliwość będzie ;-)
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sro 04 Sie, 2010   

Papuga99 napisa/a:
Zapisuję się na taki kurs po 12VIII,o ile taka możliwość będzie ;-)


Będzie. Dam znać niebawem. Kursy organizowane sa cyklicznie. Papuga, trzymaj rękę na pulsie i śledź wątek oraz facebooka gdzie nasza Fundacja na swojej oficjalnej stronie zamieszcza takie informacje.

Fundacja Bioderko

Wypromuj również swoją stronę
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pon 16 Sie, 2010   

Zapraszam na kolejne kursy dla pacjentów. Zasady udziału w zajęciach - powyżej - chętnych proszę o przeczytanie pierwszego posta.

W dniach: 20-22 sierpnia zapraszam 2 pacjentów z problemami bólów krzyża.

W dniach 23-28 sierpnia - Bioderkowiczów z ich typowymi kłopotami zdrowotnymi (stawy biodrowe, kolanowe, skokowe, kręgosłup).

Z uwagi na szybkie terminy rozpoczęcia zajęć proszę o szybkie zgłoszenia na maila: kontakt@fundacjabioderko.pl albo tutaj w wątku.

Pozdrawiam i zapraszam na darmowe zajęcia!
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 18 Sie, 2010   

Drodzy forumowicze mam dobrą i złą wiadomość :) :-(
Najpierw zła:
sierpniowe kursy dla pacjentów w Orthosie już zajęte :(
A teraz dobra:
Kolejne kursy przewidujemy na wrzesień. O szczegółach oczywiście napisze wkrótce nasza droga Adminka :-D :-D :-D
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 19 Sie, 2010   

Kochani, podaję nowe, kolejne i wciąż wolne terminy kursów PNF dla fizjoterapeutów we wrześniu. Każdy zdecydowany i mający czas może się załapać.
Na każdy kurs może się dostać po 2 Bioderkowiczów.

Terminy:

06 - 10 września
albo
13 - 17 września
albo
18 - 19 września

Chętnych proszę o maila albo zgłoszenie tu w wątku.
Godziny zajęć - codziennie w podanych datach w godzinach 16-17.30

Zapraszam!
 
     
grzes@wlnet.pl 
grześ

Mikrus Bioderkus



Status: Przed
Wiek: 57
Doczy: 02 Mar 2010
Posty: 6
Skd: Pruszków k. Warszawy
Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   

czy ja dobrze wyczytałem jest organizowany kurs 2-5 pażdziernika, jeśli tak to chętnie się zapiiszę tylko aby był minimum od 16 bo inaczej nie zdąże
_________________
grześ
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 21 Wrz, 2010   

Grześ, zapraszam Cię i pozostałych zainteresowanych warsztatmi Bioderkowiczów do bezpośredniego kontaktu z Orthosem.
Domówiliśmy się, że tak będzie najszybciej i najprościej dla zainteresowanych :)
Kursy odbywają się w zasadzie non stop. Ale jest na nie duże oblężenie, więc warto zapisywać się i rezerwować sobie miejsce wcześniej :-)

Poniżej przypominam kontakt do CRF Orthos:

KONTAKT:
ORTHOS
ul. Szolc-Rogozińskiego 1
Warszawa
tel: (+22) 855 23 95
tel./fax (+22) 855 23 99

Pozdrowienia!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.