Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Plakaty Forum Bioderko
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

W przychodni rehabilitacyjnej na Ursynowie przy ul. Wasilkowskiego rozmawiałam z jej kierownikiem . Powiedziałam kilka słów o naszym Forum i poprosiłam o zgodę na powieszenie plakatu. Pan Kierownik obejrzał plakat , stwierdził, że musi wejść na Forum i zobaczyć co i jak. Kiedy poszłam następnym razem na ćwiczenia, plakat wisiał w widocznym miejscu.Jednym słowem po sprawdzeniu Kierownik przychodni uznał że Forum jest potrzebne i warte rozpowszechniania. :-)
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
Wysany: Pi 05 Lut, 2010   

ewunia123, taki kierownik to się rozumie Jesteś super
 
     
kieszczyński 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 69
Doczy: 11 Sty 2010
Posty: 574
Skd: Piotrków Tryb.
Wysany: Wto 02 Mar, 2010   plakat

Dzisiaj powiesiłem /po uzyskaniu zgody/ nasz plakat w IV Przychodni w Piotrkowie Tryb. ul.Armii Krajowej 11
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 02 Mar, 2010   

kieszczyński napisa/a:
Dzisiaj powiesiłem /po uzyskaniu zgody/ nasz plakat w IV Przychodni w Piotrkowie Tryb. ul.Armii Krajowej 11


Brawa!!!!!! Jesteś świetny! :clap: :clap: :clap: :clap:
 
     
retman
[Usunity]


  Wysany: Sro 19 Maj, 2010   

Dzisiaj powiesiłem nasz plakat(zgoda) w Przychodni Ortopedycznej w Makowie Maz.
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Czw 03 Cze, 2010   

Ach zapomniałam napisać gdzie wiszą plakaty: - Przychodnia w Kętrzynie, Zakład Usprawnienia Leczniczego w Olsztynie, Poliklinika Olsztyn, Woj. Szp. Specjalistyczny Olsztyn x2
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 03 Cze, 2010   

Super kochani :) Dzięki! Plakaty powoli się kończą, zdaje się że ostatnią partię dostanie Rycher. No i trzeba będzie zaplanować kolejny projekt i postarać się o dodruk :-) Przecież zależy nam aby Bioderko było znane w wielu zakamarkach naszego kraju :)
 
     
AniaL 

Popularus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 39
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 36
Skd: Warszawa
Wysany: Wto 27 Lip, 2010   

Melduję posłusznie, iż kolejny plakat zawisł (za zgodą oczywiście) w Sanatorium Uzdrowiskowym ''BUDOWLANI'' przy ul. Zdrojowej 3 w Augustowie, w którym miałam przyjemność niedawno gościć :->
 
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 29 Lip, 2010   

AniaL napisa/a:
Melduję posłusznie, iż kolejny plakat zawisł (za zgodą oczywiście) w Sanatorium Uzdrowiskowym ''BUDOWLANI'' przy ul. Zdrojowej 3 w Augustowie, w którym miałam przyjemność niedawno gościć :->


Dziękujemy!
:) I pracujemy nad nowymi, ładnymi plakatami :) Jak tylko "wyjdą" ogłosimy wszem i wobec a chętni będą mieli okazję zawiesić nowe i co najważniejsze ładniejsze plakaty w swojej okolicy :)
 
     
Renata 
Mikrus Bioderkus



Status: Osteo. Ganza x 2
Wiek: 49
Doczya: 19 Sty 2010
Posty: 18
Skd: Grodzisk Maz.
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Nasz plakat jest również wywieszony w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "GRODZISKIE CENTRUM MEDYCZNE" w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Piaskowej 17A :-D
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Swietnie! :) Dzięki Renata.

Aktualnie robimy nowe, eleganckie plakaty. Jak tylko będą gotowe - Ci którzy zgłosili chęć rozwieszenia ich w swoich miejscowościach - otrzymają je pocztą. Powiemy też o tym na forum :-)
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

Biłgoraj też jest - widziałam, że w końcu powiesili w Poradni Ortopedycznej w Przychodni "Twój lekarz" w sensownym miejscu. :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3275
Skd: Polska
Wysany: Czw 09 Wrz, 2010   

W Piekarskim szpitalu jest na oddziele kobiecym Trochę go odkopałam jak byłam na tym oddziele Chorzy spacerując zawsze czytali z nudów wszystko co wisiało na tablicy i zawsze wiedzieli że forum istnieje i pomaga :)
Na męskim za to wisi w bardzo widocznym miejscu i nie zasypują go żadnymi innymi ulotkami :)
 
     
drupinka 

Maximus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 66
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 420
Skd: Górny Śląsk
Wysany: Pi 10 Wrz, 2010   

Katju, a czy można dostać przynajmniej jakąś roboczą wersję plakatu w czasie warsztatów? Mogłabym zrobić reklamę i rozeznanie wśród "przychodnianych decydentów" i potem zamówić plakaty, kiedy już będą gotowe... :?:
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 10 Wrz, 2010   

drupinka napisa/a:
Katju, a czy można dostać przynajmniej jakąś roboczą wersję plakatu w czasie warsztatów? Mogłabym zrobić reklamę i rozeznanie wśród "przychodnianych decydentów" i potem zamówić plakaty, kiedy już będą gotowe... :?:


Nie zdążę kochana. Teraz zajmuję się warsztatami, których organizacja zajmuje większość czasu. A z plakatem jestem zależna od grafika (niestety sama nie opanowałam ciągle sztuki projektowania). Także póki co niestety czekamy cierpliwie. Ale jak bedzie już projekt po akceptacji - zamieszcze go tutaj w wątku :-)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.