Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Nowe rangi Przyjaciół FB i Klubowiczów na Forum!
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 17 Sie, 2010   Nowe rangi Przyjaciół FB i Klubowiczów na Forum!

Kochani!

Lato jest kolorowe, więc i my postanowiliśmy nieco pokolorować nasze forum dodając mu smaczku a jednocześnie podziękować i uhonorować tych którzy wspierają zarówno Forum Bioderko jak i Fundację na równe sposoby.

Każdy kto utożsamia się z Forum Bioderko może zostać Klubowiczem.
A co dokładniej kryje się pod tym hasłem?
Otóż: Klubowiczami są Forumowicze, którzy wspierają forum, wspólnie budują je i dbają o jego wartość merytoryczną. Angażują się w akcje, przekazują dary (także te z przeznaczeniem na aukcje charytatywne) oraz uczestniczą w aukcjach Allegro. Spotykają się na zlotach, zjazdach organizowanych przez Forum; spotkaniach towarzyskich oraz warsztatach z fizjoterapii i innych. Forumowicze czynnie biorący udział w życiu Forum mogą wzbogacić swój ładny awatar o ikonkę która symbolizuje jego zaangażowanie i to, że istnienie forum, nie jest mu obojętne. Sukcesywnie będziemy nadawać rangi Klubowiczów Użytkownikom, którzy są z nami :) Nie o wszystkich pomocnych duszach pamiętamy - czasem otrzymujemy dary nie wiedząc czy nadawca jest użytkownikiem forum - wtedy prosimy przypomnijcie się w wiadomości PW albo na maila: kontakt@forumbioderko.pl :)
Ikonki niebawem będą widoczne w niektórych awatarach Użytkowników forum :)

Inną rangą jest ranga Przyjaciela FB - w rozwinięciu Przyjaciela Fundacji BIODERKO. Przyjaciel FB to użytkownik który w swoim awatarze posiada kolorowa ikonkę oraz czerwone serduszko. Kimże jest Przyjaciel FB?
Przyjacielami Fundacji BIODERKO są osoby które zarówno są Klubowiczami, ale dodatkowo wspierają naszą organizację - angażują się w akcje i przedsięwzięcia oraz pomagają finansowo wspierać Fundację BIODERKO poprzez coroczne składki członkowskie (składka członkowska to 20 zł rocznie - więcej na ten temat w osobnym temacie TUTAJ TUTAJ ). Przekazują także darowizny finansowe na cele statutowe i te pozwalające nam prowadzić organizację. Ikoną Przyjaciela staramy się odznaczać osoby, które żywo nie tylko wspierają nas i tworzą organizację, ale z dobrego serca pomagają nam pomagać.

Przyjaciele Fundacji BIODERKO a także Klubowicze mają specjalne pierwszeństwo podczas korzystania z organizowanych przez Fundację warsztatów, zajęć terapeutycznych, kursów czy wykładów. Jako pierwsi będą powiadamiani mailowo o bieżących przedsięwzięciach i możliwości zapisania się na nie.

Pracujemy także nad jeszcze jedną ikonką, która lepiej, wyraźniej scharakteryzuje osoby które pracują w Fundacji BIODERKO. Tak - abyście zawsze wiedzieli kto czuwa nad bioderkowiczami i mogli się do tych osób zwrócić w potrzebie. Ale to niebawem :)
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Wto 17 Sie, 2010   

Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie do grupy i zmianę statusu na klubowicz :)
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Wto 17 Sie, 2010   

Mijka napisa/a:
Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie do grupy i zmianę statusu na klubowicz


Mijko kochana, cała przyjemność po naszej stronie :) Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i wsparcie :)
Na nowo pojawią się też gwiazdki statusowe- które tymczasowo zniknęły z powodu nadania ikonki Klubowicza. Ale nasz dzielny Admin IT niebawem i z tym sobie poradzi. Będzie i jedno i drugie :)
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Czw 19 Sie, 2010   

Katju

Zrobiło mi się ciepło na duszy, kiedy zobaczyłam u siebie tę wspaniałą odznakę, naprawdę bardzo serdecznie dziękuję, ale czym ja sobie na nią zasłużyłam?? :lol:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 19 Sie, 2010   

ewunia123 napisa/a:
Katju

Zrobiło mi się ciepło na duszy, kiedy zobaczyłam u siebie tę wspaniałą odznakę, naprawdę bardzo serdecznie dziękuję, ale czym ja sobie na nią zasłużyłam?? :lol:


Ewunia, Ty już dobrze wiesz czym :) Od początku nas wspierasz, uczestniczysz w każdej akcji, w każdym spotkaniu, pomagasz nam w organizacji i wspierasz cegiełkami :) Długo by wymieniać :) Aż serce rośnie!

Kochani, dziękujemy kolejnym Przyjaciołom którzy zdecydowali się wpłacić coroczną składkę na serwery :) :-D
 
     
ewunia123 
Popularus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 74
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 110
Skd: Warszawa
Wysany: Pi 20 Sie, 2010   

Katju

Jesteś kochana :kiss:
_________________
Najwiekszym zwyciestwem nie jest brak porazek, ale podnoszenie sie po kazdej z nich
Konfucjusz
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Serdecznie witamy nowych Przyjaciół FB oraz Klubowiczów :) Dziękujemy za to że jesteście i nas wspieracie!
Całusy!
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Katja, ale ich przybywa no no no, jestem pod wrażeniem bardzo pozytywnym i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej. :-D
 
     
Alicja 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 56
Doczya: 01 Wrz 2009
Posty: 605
Skd: łódzkie
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Katja, patrzę i oczom nie wierzę. :-) Dzięki, Aniele, za takie wyróżnienie. Jest mi bardzo, bardzo miło. :-)
Ewunia, ja do listy Twoich zasług doliczyłabym jeszcze odwiedzanie mnie w Otwocku. Wiesz, jak bardzo jestem Ci za to wdzięczna. :hug:
_________________
Twoja siła będzie na miarę twoich pragnień.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Kochanych Przyjaciół i Klubowiczów zapraszam do swoich skrzynek mailowych na których czeka na Was newsletter :-)

Pozdrowienia!
 
     
Mijka 

Gigantus Bioderkus




Status: Endo x 1
Wiek: 73
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 763
Skd: W-M
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

:) Dziękuję :) zajrzałam :) wypełniłam :) odesłałam :)
:-D hm, mam nadzieję, że ankieta przeszła i jest OK :-D
_________________
Z zamartwianiem się lepiej poczekać. Może okazać się, że wcale nie jest potrzebne.
 
     
Bonia 

Gigantus Bioderkus




Status: Osteo. + Osteo. Ganza
Doczya: 30 Cze 2009
Posty: 1257
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Dzięki za zaproszenie ale i tym razem mi się nie uda mi sie przyjechać więc kolejne warsztaty przejdą mi koło nosa niestety :-(
_________________
Żyj tak by jak najwięcej dać z siebie innym
 
 
     
Wiesia187 

Popularus Bioderkus



Status: Endo x 2
Doczya: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skd: kujawsko-pomorskie
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Nie bardzo rozumiem na czym polega ranga Przyjaciela FB , skoro grupy są już zamknięte i nowi użytkownicy nie będą przyjmowani . Czy osoby ,które będą wpłacać składkę członkowską w wysokości 20 zł nie będą miały nadanej powyższej rangi :?:

Katia napisała:
Przyjacielami Fundacji BIODERKO są osoby które zarówno są Klubowiczami, ale dodatkowo wspierają naszą organizację - angażują się w akcje i przedsięwzięcia oraz pomagają finansowo wspierać Fundację BIODERKO poprzez coroczne składki członkowskie (składka członkowska to 20 zł rocznie
W jaki sposób można wpłacić składkę?
 
     
aga.t. 

Gigantus Bioderkus




Status: Kapo x 1
Wiek: 46
Doczya: 02 Cze 2010
Posty: 1170
Skd: Czeladź
Wysany: Pi 27 Sie, 2010   

Wiesia187 przeczytaj temat: Składki coroczne na serwer i domenę Forum Bioderko.
tam jest napisane o składce-gdzie ją wpłacić.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Sob 28 Sie, 2010   

Witaj Wiesia187 :)

Przeważnie nie kopiujemy i nie powielamy na forum tematów, ale masz rację, część osób mogła przeoczyć tą informację, więc ku szerzenia informacji - wkleję ja jeszcze tutaj w wątku :)


Jeśli jesteś aktywnym Użytkownikiem Forum Bioderko, podoba Ci się portal i czerpiesz z niego wiedzę, uważasz, że powinien istnieć - możesz wspomóc go coroczną składką członkowską którą przeznaczymy na to by opłacić serwery i domeny Forum Bioderko oraz Fundacji BIODERKO która powołała do życia nasze forum. Serwery zważywszy na ilość danych jaką posiada już forum są drogie. Wasze wsparcie jest nam bardzo potrzebne by móc dalej bez problemów utrzymywać Forum.

Wsparcie to zaledwie 20 zł rocznie.

Wpłata jest dobrowolna a każdy kto ma ochotę nas wesprzeć i wspólnie dzięki temu budować Forum zostanie wyróżniony na Forum Bioderko specjalną ikonką. Równocześnie zostanie dodany do grupy Przyjaciół Fundacji BIODERKO a będąc w niej zyskuje przywileje takie jak pierwszeństwo w korzystaniu z organizowanych przez Fundację warsztatów, zajęć terapeutycznych, kursów czy wykładów. Przyjaciele FB jako pierwsi będą powiadamiani mailowo (newsletterem) o bieżących przedsięwzięciach i możliwości zapisania się na organizowane akcje. (Więcej o randze Przyjaciele Fundacji w osobnym poście.)

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zostać Przyjacielem Fundacji BIODERKO? Uważasz, że Forum z którego korzystasz jest wartościowe i decydowanie powinno istnieć - dołącz do nas! Nic prostszego :)
Pomóż nam pomagać :)

Aby opłacić roczną składkę członkowską (przeznaczaną na utrzymanie serwerów) w wysokości 20 zł przekaż kwotę na konto Fundacji Bioderko:
w Alior Bank o numerze: 97 2490 0005 0000 4500 3677 6667.

adres fundacji:
ul. Paderewskiego 171
04-438 Warszawa

W tytule przelewu koniecznie podaj tylko swój nick/nazwę użytkownika jaką posługujesz się na forum.

Każdego wspierającego Użytkownika zaprosimy do grupy Przyjaciół Fundacji i uhonorujemy specjalną ikonką/ rangą która pozwoli korzystać z przywilejów :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.