Forum Bioderko Strona Gwna


 
   
 
Poprzedni temat «» Nastpny temat
Autor Wiadomo
Fundacja Bioderko
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 18 Lut, 2010   

Kochani na stronie fundacji http://www.fundacjabioderko.pl/ w pasku po prawej stronie są wszystkie dane.
 
     
Grazyna1950 





Status: Endo + Inne operacje
Wiek: 73
Doczya: 12 Sty 2010
Posty: 873
Skd: Wielkopolska
Wysany: Czw 18 Lut, 2010   

pasiflora napisa/a:
w pasku po prawej stronie są wszystkie dane
chyba po lewej, ale ta mała pomyłka to chyba z przeziębienia :lol: :lol: :lol:
_________________

 
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Czw 18 Lut, 2010   

Grazyna1950, faktycznie masz rację. :oops:
Chyba przez te dni nie powinnam pisać :/ bo nie mylę prawej od lewej :-?
Dobrze że inni mają trzeźwiejszy umysł :mrgreen:
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Czw 18 Lut, 2010   

Pasifloro - pomimo wysokiej gorączki jesteś w świetnej formie ! :)
Pomysł wklejenia rzutu strony z informacją jest the best ! BRAWO ! :)
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Czw 04 Mar, 2010   

Z całego serca chcę w imieniu Fundacji Bioderko podziękować trzem darczyńcom o wielkim sercu, którzy zasilili konto naszej Fundacji :-D Bardzo, bardzo Wam dziękujemy. Wasza pomoc pomaga nam pomagać :) To dzięki Wam możemy planować i organizować np. takie warsztaty z rehabilitacji, jakie ostatnio się odbyły. Możemy działać na rzecz uruchomiania e-sklepu Fundacji, postarać się wyposażyć owy sklepik w piękne towary; to dzięki takim wspaniałym odruchom serca jak Wasze stać nas na opłacenie domen czy serwerów na którym min. "stoi" Wasze Forum :-)

Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKUJEMY!!!
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
 
     
Magdalena 
chora kosteczka
Mikrus Bioderkus




Status: Przed
Wiek: 33
Doczya: 20 Sty 2010
Posty: 28
Skd: Nysa
Wysany: Sob 06 Mar, 2010   

Katja napisa/a:
Z całego serca chcę w imieniu Fundacji Bioderko podziękować trzem darczyńcom o wielkim sercu, którzy zasilili konto naszej Fundacji




jak najbardziej się przyłączam do podziękowań to fantastyczne że są ludzie o wielkich serduszkach ....DZIĘKUJEMY
_________________
życie jest pięknym darem , trzeba tylko umieć z niego jak najwięcej czerpać
 
 
     
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Pi 19 Mar, 2010   

Witam. Dopiero zaczynam swoją przygodę z bioderkiem - czekam na endoprotezę stawu biodrowego ale od pewnego czasu śledzę tą stronę i podziwiam wszystkich którzy są w stanie aż tak mocno się zaangażować, podziwiam Was za determinację i chęć działania. Może będę mogła jakoś pomóc - co prawda nie wiem w jaki sposób bo chwilowo ze względu na ból jestem trochę mniej aktywna. Mój syn ma biuro rachunkowe w Katowicach więc jakby była potrzebna jakaś pomoc w zakresie finansów to dajcie znać a on chętnie pomoże. Serdecznie pozdrawiam, Aneta.
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Pi 19 Mar, 2010   

maszcza napisa/a:
Mój syn ma biuro rachunkowe w Katowicach więc jakby była potrzebna jakaś pomoc w zakresie finansów to dajcie znać a on chętnie pomoże.
W tej kwestii najlepiej niech wypowie się Katja.
Z tego co wiem, kiedyś szukaliśmy kogoś, kto by nas rozliczał Oczywiście, choć na początku, charytatywnie, bo niestety nasze finanse nadal kiepskie. Pomimo wpłat (chyba trzech) nasza sytuacja nie uległa zmianie. Dostaliśmy pismo w sprawie pomocy finansowej dla dwóch dzieci, jednak w tech chwili jest to niemożliwe.
Dlatego kochani proszę o pomoc. Wspierajcie nas!
Cytat:
Dobry człowiek woli sam cierpieć, niż na cierpienia drugich patrzeć.


Bardzo dziękuję za chęć niesienia pomocy.
 
     
Katja 




Status: Osteo. Ganza + Endo
Wiek: 44
Doczya: 12 Kwi 2009
Posty: 1244
Skd: Wawa/Silesia
Wysany: Pi 19 Mar, 2010   

Tak, tak, nadal szukamy osoby która chciałabym zaangażować się w naszą działalność i wesprzeć nad od strony księgowości. Miejsce, czy to będą Katowice czy Gdańsk nie ma znaczenia (w dobie internetu nie jest to problemem). Tak jak pisze Pasiflora nie stać nas na razie na księgowość, dlatego szukamy osoby która jest skłonna robić to charytatywnie (przynajmniej przez jakiś czas póki nie staniemy na nogi). Wielu ludzi prosi nas o pomoc, także zaczynają się prośby w nasza stronę o pomoc finansową. Chętnie byśmy przeznaczyli fundusze na chore na dysplazję dzieci, czy sfinansowali zabieg komuś kto pilnie go potrzebuje, a na NFZ musi czekac jeszcze rok czy więcej. Jednak póki co jest to niemożliwe. Nie mamy ani jednego sponsora. Niebawem zaczniemy nad tym mocniej pracować, szukać firm które chciałyby zaangażować się z bioderkową działalność, pisać wnioski unijne o dotacje na określone cele. Jednak aby to wszystko się udało potrzebna jest wiedza i czas który można przeznaczyć na owe działania. Każdy z Ludzi Fundacji pracuje charytatywnie a swoją pracę dla fundacji wykonuje z czysto społecznego powołania. Często brakuje nam rąk i pracy do realizacji wytyczonych celów. Każdy z nas robi to po raz pierwszy w życiu, nie mamy doświadczenia w tego rodzaju pracy, uczymy się, często również na błędach.
Obecnie najpilniejszą potrzebą jest właśnie pomoc księgowa oraz pomoc w zakresie pozyskiwania środków finansowych (szukanie ew. sponsorów, wnioski o dotacje z PEFRON i EU). maszcza jeżeli Twój syn chciałby nam pomóc - poprowadzić księgowość fundacji Bioderko nie ukrywam, że byłby to jeden kamień z serca lżej :-) Na razie dokumentów księgowych jest znikoma ilość. Niektórzy ludzie, co widać tu na Bioderku mają potrzebę robienia czegoś dla kogoś. To bardzo szlachetne i piękne :-)
maszcza jeśli będziesz chciała o tym pomówić bardziej szczegółowo, albo Twój syn, napisz do mnie, albo zadzwoń na telefon fundacyjny, jednak dopiero po 29 marca - dziś wyjeżdżam na długo wyczekiwany urlop i nie będę miała dostępu do internetu. Jeśli będziesz miała jakieś wieści wcześniej kontaktuj się np. z Pasiflorą :-)
Pozdrawiam Cię ciepło!
 
     
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Sro 24 Mar, 2010   

Witam, rozmawiałam z synem i poprowadzi Wam księgowość - nie ma żadnego problemu. Poczekamy aż wrócisz i wtedy Was ze sobą skontaktuję to sami omówicie wszystkie szczegóły. Pozdrawiam, Aneta
 
     
AgaW 

Galaktikus Bioderkus




Status: Osteo. Ganza x 1
Wiek: 47
Doczya: 07 Cze 2009
Posty: 3883
Skd: Lubelskie
Wysany: Sro 24 Mar, 2010   

Jak wspaniale Maszczo :) Bardzo się cieszę że Twój syn pomoże Fundacji :ok:
_________________
*...Mamy możliwość wyboru jak wykorzystać swój czas...*...MOJA HISTORIA...*
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 24 Mar, 2010   

maszcza napisa/a:
rozmawiałam z synem i poprowadzi Wam księgowość - nie ma żadnego problemu.
Jesteś kochana i masz syna ze szczerozłotym sercem
Brawo
 
     
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Czw 25 Mar, 2010   

Matko dość tych pochwał bo zaczynam się czerwienić. :oops: Po 29 marca skontaktujecie się ze sobą i mam nadzieję że wszystko ruszy "pełną parą". :-) Pozdrawiam, Aneta
 
     
maszcza 

Mikrus Bioderkus



Status: Artroskopia + Endo
Wiek: 68
Doczya: 11 Lut 2010
Posty: 30
Skd: Katowice
Wysany: Sro 14 Kwi, 2010   Księgowość

Odebrałam prywatną wiadomość proszę tylko o potwierdzenie że numer telefonu do syna dotarł bo z tego co wiem to jeszcze nikt się z nim nie kontaktował. pozdrawiam, Aneta
 
     
pasiflora 

Galaktikus Bioderkus




Status: Endo + Kapo
Doczya: 27 Cze 2009
Posty: 3276
Skd: Polska
Wysany: Sro 14 Kwi, 2010   

maszcza, tak dotarł i przekazałam Katji Pewnie w najbliższym czasie się skontaktuje bo jest nam księgowy niezbędny.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
   

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Qbs. Template theme based on Unofficial modifications.